Zdraví - Český Metropol

Zdraví

Krajská zdravotní je mezi stovkou nejstabilnějších firem v Česku

foto archiv

- Ústí nad Labem | Krajská zdravotní, a. s. patří mezi sto nejstabilnějších firem v České republice. Společnost Bisnode zveřejnila jejich přehled v rámci samostatné kategorie žebříčku CZECH TOP 100. V TOP 100 nejstabilnějších firem v ČR za rok 2018 dle CZECH Stability Rating figuruje Krajská zdravotní, a. s., jako jeden ze tří oceněných poskytovatelů zdravotní péče.

Krajská zdravotní uspořádala konferenci INTERLAB 2018

foto archiv

- Ústí nad Labem | Regionální mezioborovou odbornou konferenci pro pracovníky klinických laboratoří s názvem INTERLAB 2018 uspořádalo Oddělení klinické biochemie Krajské zdravotní, a. s. - Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem.

Nemocnice získala půl milionu na porodnici

foto archiv

- Česká Lípa | Oddělení porodnice českolipské nemocnice obdrží od města dar ve výši 500 000 korun na modernizaci pokojů. Tuto částku schválili zastupitelé města na svém posledním zasedání.

Krajská zdravotní nebude jednat o Lužické nemocnici

foto archiv

- Ústí nad Labem | Krajská zdravotní reaguje na informace, které se objevily v některých médiích po jednání krajských radních se starosty ze Šluknovského výběžku dne 6. června 2018.

Neonatologická klinika je jedenáctou klinikou Krajské zdravotní

foto archiv

- Ústí nad Labem | Krajskou zdravotní, a. s. – Masarykovu nemocnici v Ústí nad Labem a ústeckou Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně (UJEP) spojuje od 1. června 2018 již jedenáct klinik.

Mostecká nemocnice má novou lékárnu

foto archiv

- Most | Krajská zdravotní, a. s., (KZ) v pondělí otevřela v Nemocnici Most, v nově rekonstruovaných prostorách, nemocniční lékárnu. Jde o další krok v plánované dlouhodobé revitalizaci mostecké nemocnice, která začala - stejně jako v dalších čtyřech krajských nemocnicích - s příchodem nového představenstva společnosti v roce 2014.

Kraj řeší pohotovostní služby v Děčíně

foto archiv

- Děčín | Provoz ordinace lékařské pohotovostní služby v Děčíně je podle Ústeckého kraje vážně ohrožen. Řada tamních praktických lékařů, přestože je to jejich zákonná povinnost, se dlouhodobě odmítá podílet na provozu ordinace pohotovosti a nyní i poslední z těch, kteří pohotovost sloužili, dávají postupně výpověď.

Výstaviště nabídne Hrozen v hradu i Gastro food fest

foto archiv

- Litoměřice | Litoměřice mají před sebou super červnový víkend: Hrozen v hradu a Gastro food fest na výstavišti. Vstupenka zakoupené za pouhou stokorunu platí v sobotu 2. června jak pro akci v hradu, tak na výstavišti. Hrozen i Gastro food fest budou v době od 13 do 18 hodin kyvadlově propojeny výletním vláčkem jezdícím z výstaviště do hradu i ve směru opačném.

Jablonec: Stavba pavilonu intenzivní medicíny začala

foto archiv

- Jablonec n/N | V Jablonci nad Nisou byla zahájena stavba pavilonu intenzivní medicíny v areálu nemocnice. Stavba za 150,5 milionu korun je největší investiční akcí města v letošním roce. Po dvou letech příprav a čekání na dotační peníze městští zastupitelé rozhodli, že nemocniční pavilon město vybuduje i bez využití dotace ze státního rozpočtu. Výběrové řízení na dodavatele stavby, která bude trvat 17 měsíců, vyhrála firma Metrostav a.s.

Ústecká neurochirurgie se na americkém kongresu pochlubila svou prací

foto archiv

- Ústí nad Labem | Neurochirurgická klinika Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a Krajské zdravotní, a. s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem dává pravidelně o sobě vědět na mezinárodních prestižních kongresech a konferencích moderní špičkové medicíny.

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch navštívil teplickou nemocnici

foto archiv

- Teplice | Ministr zdravotnictví ČR Adam Vojtěch navštívil v rámci výjezdu vlády ČR do Ústeckého kraje nemocnici v Teplicích, jednu z pěti nemocnic, které sdružuje společnost Krajská zdravotní, a. s. (KZ).

Strana výpisu

7 ...

 

Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

37.1%

 

Ne

37.1%

 

Zlepšuje se to

25.9%