Zdraví - Český Metropol

Zdraví

Dar města zlepší kvalitu služeb pohotovosti

foto archiv

- Praha | Hlavní město Praha podpořilo provoz lékařské pohotovostní služby v Thomayerově nemocnici finančním darem ve výši 450 tisíc korun. Bylo za ně pořízeno přístrojové vybavení jako např. EKG nebo pulsní oxymetr.

foto archiv

Lékaři přednášeli na dermatovenerologické konferenci

foto archiv

- Ústí nad Labem | Lékaři Kožního oddělení Krajské zdravotní (KZ), a. s. - Masarykovy nemocnice v Ústí n. L. přednášeli kolegům na Krajské dermatovenerologické konferenci. Akce se uskutečnila v přednáškových prostorách Vzdělávacího institutu KZ a zúčastnilo se jí 50 lékařských specialistů, sester a zástupců farmaceutických firem z Ústeckého kraje.

Krajská zdravotní předpokládá vyrovnané hospodaření

foto archiv

- Ústí nad Labem | Krajská zdravotní, a. s., zná výsledek hospodaření za první čtvrtletí letošního roku. V posledních letech společnost držela pozitivní trend vývoje, který umožňoval každoroční mzdové nárůsty pro všechny zaměstnance společnosti, ale i postupnou obnovu nemocnic včetně zdravotnické techniky.

Ústecký hematologický den proběhl na Větruši

foto archiv

- Ústí nad Labem | Odborná konference s názvem Ústecký hematologický den se uskutečnila v polovině dubna v prostorách výletního zámečku Větruše. Akce upořádaná Oddělením klinické hematologie Krajské zdravotní, a. s. - Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., se konala pod záštitou ředitele zdravotní péče Krajské zdravotní, a. s. - Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., MUDr. Josefa Liehneho, který setkání lékařských specialistů také zahájil.

Nemocnice v Žatci přerušila provoz dětského a novorozeneckého oddělení

foto archiv

- Žatec | Dočasné přerušení provozu lůžkového dětského a novorozeneckého oddělení od 1. května 2018 oznámila Nemocnice Žatec., o. p. s.

KZ otevřela teplické centrum pro léčbu roztroušené sklerózy

foto archiv

- Teplice | Krajská zdravotní (KZ), a. s., otevřela 30. dubna nově rekonstruované prostory Centra pro diagnostiku a léčbu demyelinizačních onemocnění při Neurologickém oddělení Krajské zdravotní, a. s. – Nemocnice Teplice.

Krajská zdravotní uspěla s žalobou u rozhodčího soudu

foto archiv

- Ústí nad Labem | Krajská zdravotní, a. s., uspěla s žalobou, jíž bránila svá práva a požadovala náhradu škody po administrátorovi veřejné zakázky za uhrazenou pokutu od Úřadu ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS).

Krajskou zdravotní navštívila velvyslankyně Norského království

foto archiv

- Ústí nad Labem | Do ústecké Masarykovy nemocnice, největší a nejvýznamnější z pěti nemocnic, které společnost Krajská zdravotní, a. s. (KZ), sdružuje, zavítala ve čtvrtek 26. dubna 2018 velvyslankyně Norského království v České republice paní Siri Ellen Sletner a její poradce pan Terje B. Englund.

Nymburská nemocnice dostala další monitory dechu

foto archiv

- Nymburk | Novorozenecké oddělení Nemocnice Nymburk s.r.o. se dočkalo dalšího daru od Nadace Křižovatka, která je dlouhodobě velkým podporovatelem nymburské nemocnice.

Lékaři jednali o péči o nedonošené děti

foto archiv

- Ústí nad Labem | Odbornou konferenci s názvem Individualizovaná péče o nedonošené děti uspořádalo Novorozenecké oddělení Krajské zdravotní, a. s. - Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem.

Strana výpisu

8 ...

 

Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

37.1%

 

Ne

37.1%

 

Zlepšuje se to

25.9%