Zdraví - Český Metropol

Zdraví

V mostecké nemocnici je k dispozici nové schodiště a výtah

foto archiv

- Most | Návštěvníci a pacienti mají v areálu Krajské zdravotní, a. s. - Nemocnici Most, před budovou "A", kde sídlí poliklinika, od začátku září k dispozici nové schodiště a výtah, kterým je zajištěn bezbariérový přístup.

Výtěžek z benefičního blešího trhu podpoří Mobilní hospic

foto archiv

- Ústí nad Labem | Dvanáct tisíc dvě stě padesát pět korun činí výtěžek z benefičního blešího trhu, který se v neděli 26. srpna 2016 konal v ústeckých Městských sadech. Získané finanční prostředky poputují do Mobilního hospice Masarykovy nemocnici v Ústí nad Labem, spadající pod Krajskou zdravotní, a. s.

V teplické nemocnici se uvolní místo pro záchytnou stanici

foto archiv

- Teplice | Krajská zdravotní, a. s., pokračuje v plánované revitalizaci Nemocnice Teplice, o. z. S postupem prací na rekonstrukci chirurgického a gynekologicko-porodnického oddělení se seznámili členové vedení Krajské zdravotní, a. s. - Ing. Jiří Novák, předseda představenstva, a Ing. Petr Fiala, generální ředitel společnosti, které doprovodil MUDr. Tomáš Hrubý, ředitel zdravotní péče Krajské zdravotní, a. s. - Nemocnice Teplice, o. z.

KZ a.s. má nejmoderněji vybavené pracoviště nukleární medicíny

foto archiv KZ a.s.

- Ústí nad Labem | Krajská zdravotní, a. s., (KZ) dokončila rekonstrukci terapeutické části a příjmu a skladování radiofarmak Oddělení nukleární medicíny Krajské zdravotní, a. s., - Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., se sídlem V Podhájí.

Rehabilitační stacionář si rodiče dětí chválí

foto archiv

- Teplice | S provozem denního rehabilitačního stacionáře se seznámili členové vedení Krajské zdravotní, a. s. (KZ) - Ing. Jiří Novák, předseda představenstva, a Ing. Petr Fiala, generální ředitel společnosti. Přítomni byli i MUDr. Tomáš Hrubý, ředitel zdravotní péče Krajské zdravotní, a. s. - Nemocnice Teplice, o. z., a hlavní sestra Mgr. Kateřina Vágnerová. Hosty stacionářem, který se nachází ve vile mimo areál nemocnice, v lázeňské části Teplic, provedla vedoucí tohoto oddělení teplické nemocnice Drahuše Feďjuková.

Krajská zdravotní bude opět jednat o zdravotní péči ve Šluknovském výběžku

foto archiv

- Ústí nad Labem | Krajská zdravotní a.s., jež sdružuje pět nemocnic v Ústeckém kraji, bude znovu jednat o zajištění zdravotnické péče v oblasti Šluknovského výběžku, a to s vedením měst a nemocnic v Rumburku a Varnsdorfu.

Krajská zdravotní: Začlenění Ryjic byl správný krok

foto archiv

- Ryjice | Oddělení následné péče Krajské zdravotní, a. s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., a jeho stanici dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče (DIOP) si prohlédli ve čtvrtek 16. srpna 2018 představitelé vedení Krajské zdravotní, a. s. Oddělení sídlící v Ryjicích má celkovou kapacitu 105 lůžek následné péče, z nichž je 10 lůžek následné péče DIOP Ryjice – JIP.

KZ má v chomutovské nemocnici magnetickou rezonanci

foto archiv

- Chomutov | Radiodiagnostické oddělení Krajské zdravotní, a. s. - Nemocnice Chomutov má pro své pacienty připraveno zcela nové pracoviště. V přízemí pavilonu C je umístěn vysoce specializovaný přístroj - magnetická rezonance (MR). V rámci Krajské zdravotní, a. s., (KZ) jde o v pořadí již třetí pracoviště pro MR, po Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem, kde jsou MR dvě (1,5 T a 3 T) a Nemocnici Teplice. Chomutovská MR bude celkově čtvrtou v Ústeckém kraji.

Chomutovská nemocnice má nový stravovací provoz

foto archiv

- Chomutov | Krajská zdravotní, a. s., (KZ) vybudovala zcela nový stravovací provoz v areálu Nemocnice Chomutov, o. z. Moderní zařízení, které vzniklo v nevyužité části komplexu pavilonu C, zajistí více než 200 obědů denně pro zaměstnance a téměř 300 obědů pro pacienty, v obdobném množství připraví i snídaně a večeře. V současnosti zde zajišťuje stravování 32 pracovníků. Představitelé vedení KZ se s novým provozem za 52,6 milionu Kč včetně DPH podrobně seznámili 3. srpna 2018.

Kardiochirurgie bude operovat dva dny v týdnu

foto archiv

- Ústí nad Labem | Od září dva dny v týdnu bude operovat tým specialistů Kardiochirurgického oddělení Krajské zdravotní, a. s. - Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. Do konce července měl vyčleněn jeden operační den týdně.

Běh o život pojedenácté pomohl chomutovské onkologii

foto archiv

- Chomutov | Jedenáctý ročník běhu napříč Českou republikou uspořádal Miroslav Kalina z Loun, aby pomohl Onkologickému oddělení Krajské zdravotní, a. s. – Nemocnice Chomutov v rámci projektu Běh o život.

Strana výpisu

5 ...

 

Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

37.1%

 

Ne

37.1%

 

Zlepšuje se to

25.9%