Zdraví - Český Metropol

Zdraví

Masarykova nemocnice získala patchworkové deky

foto archiv

- Ústí nad Labem | Čtyřicet patchworkových dek z mezinárodní textilní výstavy Prague Patchwork Meeting získala Krajská zdravotní, a. s., na novorozenecké jednotky intenzivní péče. Ručně šité přikrývky, které zdravotníci používají jako přehoz přes inkubátory, zajistí nedonošeným miminkům pocit maminčina lůna.

V květnu pojedeme opět Do práce na kole

foto archiv

- Ústí nad Labem | Opět po roce je tu již osmý ročník celostátní soutěže Do práce na kole. Cílem celého projektu je motivovat co nejvíce lidí, aby po městě používali jakoukoli bezmotorovou formu dopravy, a tím zlepšili nejen svoji fyzickou kondici, náladu a vztah s kolegy, ale také přispěli k čistšímu ovzduší a celkově příjemnějšímu a bezpečnějšímu městu. Informovala o tom mluvčí města Romana Macová.

Děčínská nemocnice ukázala oddělení ORL a rehabilitace

foto archiv

- Děčín | Hned dva dny otevřených dveří si v minulém týdnu pro návštěvníky připravila Krajská zdravotní, a. s. – Nemocnice Děčín. Ve středu 18. dubna pozvala zájemce na rehabilitační oddělení, v pátek 20. dubna potom na otorinolaryngologické oddělení (ORL).

Klinika FertiCare Prague pomáhá díky nejmodernějším technologiím

foto archiv

- PRAHA – Na klinice reprodukční medicíny a gynekologie FertiCare Prague se sešli profesionálové z univerzitních klinik a soukromých center u nás a v zahraničí. Díky nejnovějším metodám pomáhají párům, které mají problém s početím dítěte, splnit si sen o vlastní rodině.

Krajská zdravotní pokračuje v revitalizaci Masarykovy nemocnice

foto archiv

- Ústí nad Labem | Krajská zdravotní, a. s., pokračuje v plánované revitalizaci Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. S jejími dosavadními výsledky, probíhajícími i chystanými investičními akcemi se dnes seznámili členové vedení Krajské zdravotní, a. s. - Ing. Jiří Novák, předseda představenstva, Ing. Petr Fiala, generální ředitel, a MUDr. Aleš Chodacki, náměstek pro řízení zdravotní péče, které doprovodil MUDr. Josef Liehne, ředitel zdravotní péče Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem.

Teplická nemocnice má nový komunikační systém

foto archiv

- Teplice | Nový komunikační systém instalovala Krajská zdravotní, a. s., v Nemocnici Teplice. Zařízení umožňuje spojení mezi hlavní ústřednou, pacienty, lékaři a ostatními propojenými hlavními terminály po strukturované kabeláži s využitím nejmodernější technologie umožňující zobrazení informací na displeji přístroje.

Sedmý Ústecký radiologický den se konal na Větruši

foto archiv

- Ústí nad Labem | Již sedmý ročník Ústeckého radiologického dne se uskutečnil ve středu 11. dubna 2018 v prostorách výletního zámečku Větruše.

ORL oddělení děčínské nemocnice zve na prevenci

foto archiv

- Děčín | Máte potíže s hlasem nebo delší dobu chraptíte? Nechte si preventivně vyšetřit hlasivky!

Revitalizace Nemocnice Most pokračuje

foto archiv

- Most | Krajská zdravotní, a. s., pokračuje v revitalizaci areálu Nemocnice Most s níž začala s příchodem nového představenstva společnosti v roce 2014. Zásadní investiční akcí, kterou společnost realizovala v letech 2014 - 2015, byla Rekonstrukce pavilónů KZ, a. s., Nemocnice Most, o. z., včetně optimalizace vnitřních prostor.

Výbor pro zdravotnictví ústeckých zastupitelů jednal v Mostě

foto archiv

- Most | Ve druhé největší nemocnici Krajské zdravotní, a. s., v Nemocnici Most jednal v rámci svého výjezdního zasedání Výbor pro zdravotnictví Zastupitelstva Ústeckého kraje. Jednání byli přítomni za Krajskou zdravotní, a. s., generální ředitel Ing. Petr Fiala, náměstek pro řízení lidských zdrojů Ing. Vojtěch Krump, ředitel zdravotní péče Nemocnice Most MUDr. Petr Najman a hlavní sestra Nemocnice Most Mgr. Šárka Gregušová.

Krajská zdravotní uspořádala Emergency 2018

foto archiv

- Ústí nad Labem | Poprvé na akademické půdě kampusu Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem uspořádalo Oddělení Emergency Krajské zdravotní, a. s. - Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem celostátní konferenci "Emergency 2018", a to jako akci s dvoudenním programem.

Strana výpisu

9 ...

 

Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

37.1%

 

Ne

37.1%

 

Zlepšuje se to

25.9%