Zdraví - Český Metropol

Zdraví

Hotel Prince de Ligne zve na Retro týden

Foto archiv

- Od pondělí do neděle 9. - 15. dubna připravil Hotel Prince de Ligne na Zámeckém náměstí v Teplicích Retro týden s vybranými pokrmy a nápoji.

Hejtman Oldřich Bubeníček ocenil Krajskou zdravotní

Foto archiv

- Ústí nad Labem | Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček ocenil výsledky hospodaření Krajské zdravotní, a. s. Rada Ústeckého kraje dne 4. dubna rozhodla jako jediný akcionář v působnosti valné hromady společnosti Krajská zdravotní, a. s., o roční účetní závěrce za rok 2017.

V Krajské zdravotní přednášel nefrolog Ondřej Viklický

Foto archiv

- Ústí nad Labem | Další z řady přednášek cyklu Osobnosti české medicíny připravil Vzdělávací institut Krajské zdravotní, a. s., a Klinika anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a Krajské zdravotní, a. s. - Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem.

Neurologové, lékárníci a další zdravotníci se sešli v Teplicích

Foto archiv

- Teplice | Neurologické oddělení Krajské zdravotní, a. s. – Nemocnice Teplice společně s Centrem pro diagnostiku a léčbu demyelinizačních onemocnění v Teplicích uspořádalo v uplynulém měsíci v přednáškových prostorách teplické nemocnice konferenci na téma mezioborová spolupráce a péče o nemocné s roztroušenou sklerózou (RS) v komplexním rozsahu.

Revitalizací teplické nemocnice pokračuje

Foto archiv

- Teplice | Generální ředitel Krajské zdravotní, a. s., Ing. Petr Fiala prezentoval v Teplicích nedávno dokončené, probíhající a připravované stavební zakázky v teplické nemocnici členům představenstva a managementu Krajské zdravotní, a. s., kteří se o postupu některých investičních akcí poté přesvědčili při jejich prohlídce.

Krajská zdravotní hospodaří v příznivém trendu

Foto archiv

- Ústí nad Labem | Krajská zdravotní, a. s., pokračuje v příznivém trendu hospodaření. Společnosti, která pro Ústecký kraj spravuje nemocnice v Děčíně, Ústí nad Labem, Teplicích, Mostě a Chomutově, se daří v posledních letech držet pozitivní trend vývoje, který umožňuje každoroční mzdové nárůsty pro všechny zaměstnance společnosti, ale i postupnou obnovu nemocnic včetně zdravotnické techniky.

Krajská zdravotní odvolala s jednou výjimkou zákaz návštěv

Foto archiv

- Ústí nad Labem | Krajská zdravotní, a. s., odvolala ve třech nemocnicích zákaz návštěv vydaný z důvodu zvýšené nemocnosti na akutní respirační infekce v Ústeckém kraji v uplynulých týdnech.

Masarykova nemocnice: Matka narušila provozní řád

Foto archiv

- Ústí nad Labem | Krajská zdravotní a.s., kam spadá i ústecká Masarykova nemocnice, zveřejnila vyjádření k sobotnímu incidentu matky s lékařským personálem.

Krajská zdravotní se připojila ke Světovému týdnu glaukomu

Foto archiv

- Ústí nad Labem | Krajská zdravotní, a. s., se připojila ke Světovému týdnu glaukomu 2018. Akce se uskutečnily na zdravotnických pracovištích v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem a Nemocnice Děčín.

Krajskou zdravotní navštívil ministr zdravotnictví Adam Vojtěch

Foto archiv

- Ústí nad Labem | Ministr zdravotnictví České republiky Adam Vojtěch zavítal 19. března 2018 do ústecké Masarykovy nemocnice, největší a nejvýznamnější z pěti nemocnic, které společnost Krajská zdravotní, a. s. (KZ), sdružuje.

Lávku v mostecké nemocnici čeká demolice

Foto archiv

- Most | Krajská zdravotní, a. s. – Nemocnice Most upozorňuje pacienty a návštěvníky na uzavření lávky v areálu mostecké nemocnice.

Strana výpisu

10 ...

 

Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

37.1%

 

Ne

37.1%

 

Zlepšuje se to

25.9%