Sport - Český Metropol

Sport

Premiéru filmu o fotbalistovi Kollerovi kvůli pandemii přesouvají na srpen

Zdroj: Wikipedia

20. ledna 2022 - Premiéru filmu Petra Větrovského o fotbalistovi Kollerovi přesouvají tvůrci kvůli pandemii na 11. srpna. Snímek měl původně mít pod názvem Jan Koller - Příběh obyčejného kluka premiéru 3. února. ČTK o tom za tvůrce informoval Vítek Rosenbaum.

Na fotbalovém stadionu v Hradci by po jeho dokončení mohla hrát i reprezentace

Zdroj: Wikipedia

19. ledna 2022 - Na novém fotbalovém stadionu v Hradci Králové by po jeho dokončení mohla přátelské zápasy hrát i mužská reprezentace. Kvalifikační či přátelské duely by v Hradci Králové mohly hrát i nižší reprezentační výběry mužů a výběry žen. Vyplývá to z memoranda o spolupráci mezi Hradcem Králové a Fotbalovou asociací České republiky, které dnes schválili hradečtí zastupitelé.

Na sjezdovky v Libereckém kraji přijely o víkendu tisíce lyžařů

9. ledna 2022 - Podmínky areálech se zlepšily, provozovatelé pokračují ve výrobě technického sněhu. Na prodloužený víkend díky státnímu svátku přijeli do Harrachova turisté z Polska.

V Ústeckém kraji lyžařská střediska Klíny a Telnice ukončila kvůli oblevě provoz

Ilustrační foto

3. ledna 2022 - Lyžařská střediska Klíny na Mostecku a Telnice na Ústecku ukončila kvůli oblevě provoz. Teploty se na horách dostaly v uplynulých dnech k deseti stupňům. Provozovatelé čekají na ochlazení, aby mohli začít opět zasněžovat.

Několik běžeckých tras v Ústeckém kraji už láká sportovce

9. prosince 2021 - Několik tras v Ústeckém kraji pro běžkaře je upravených. Lidé mohou vyrazit například na úsek Cínovec - Vitiška - Nové Město. Částečně je upravená stopa i na Sněžníku. Z pátku na sobotu bude upravená stopa také v zimním běžeckém areálu Dlouhá Louka. Běžkaři se mohou těšit i na zprovoznění několika kilometrů stop na Klínech, zjistila ČTK.

Soud opět projedná případ bývalého hokejisty Čechmánka obžalovaného z podvodu

8. prosince 2021 - Zlínský krajský soud dnes začne znovu projednávat případ bývalého hokejového reprezentanta Romana Čechmánka. který se podle obžaloby při svém neúspěšném podnikání dopustil podvodu se škodou přesahující 15 milionů korun

V Praze začala bruslařská sezona, otevírají se kluziště pro veřejnost

5. prosince 2021 - Venkovní kluziště se nyní otevírají na různých lokalitách v Praze. Některá svůj provoz zahájila ke konci listopadu, jiná otevření ještě čeká. Už nyní mohou lidé bruslit například na ledové ploše na Střeleckém ostrově, kde kluziště přichystali vůbec poprvé, nebo na Smíchově.

IAF 3: Pražské Kongresové centrum ožije našlapaným galavečerem

- Praha I Už se to blíží, v sobotu 13. listopadu se uskuteční v pražském Kongresovém centru galavečer organizace I Am Fighter – IAF 3. Vrcholem bude mezinárodní souboj mezi zkušeným Francouzem Konmonem Dehem (10-8) a čínským „Lukášem“ Lü Kaiem (6-2).

Český Krteček vstupuje do Formule 1! Spojil se s Alfa Romeo Racing

- Monako I Slavný Krteček, který se podíval i do Vesmíru na palubě raketoplánu, má před sebou další skvělá dobrodružství. Stáj Formule 1 Alfa Romeo Racing potvrdila, že se postavička stává nedílnou součástí jejího týmu.

F2 v Barceloně: Český tým znovu na stupních vítězů!

- Barcelona I Třetí závodní víkend sezóny a druhé umístění na stupních vítězů. Po sprintu v Baku, kdy se na druhé místo prosadil Juan Manuel Correa, si v Barceloně třetí místo ve stejné disciplíně připsal jeho týmový parťák Callum Illot. Sauber Junior Team by Charouz tak zřejmě "chytil slinu". Bravo!

Jágr má konečně své "vlastní" elektrokolo

1. dubna 2019 - Praha I Elektrokola Crussis jsou spojeny s Jaromírem Jágrem již od minulého roku. Spolupráce dosahuje vyvrcholení právě představením modelu JÁGR68, který patří mezi to nejlepší, co Crussis nabízí. Model bude v omezené edici pouhých sto kusů, a Jágr je dokonce jednoho vlastníkem. V pořadí šedesátý osmý kus je pak právě v rukou slavného hokejisty.

Strana výpisu

1 ...