Sport - Český Metropol

Sport

Bílí Tygři: Utkání s autogramiádou a programem pro děti

Foto ilustrační archiv

- Liberec | V neděli 21. ledna Bílí Tygři přivítají v Home Credit Areně zlínské Berany a toto utkání zpestří speciální doprovodný program pro rodiny s dětmi a po skončení zápasu také autogramiáda kompletního týmu Bílých Tygrů.
I proto je začátek zápasu, jak je v tomto případě už tradicí, posunut na 15:00. Ovšem první hry a soutěže pro dětské návštěvníky začnou už ve chvíli otevření haly, tedy v 14:00.

Město Česká Lípa chce sportující děti a mládež

Foto archiv

- Česká Lípa | O 1,3 milionu korun byl oproti loňskému roku navýšený letošní dotační program v oblasti sportu v České Lípě. Finanční prostředky v něm tak dosáhnou částky 10,5 milionu korun a stává se z něj tak nejvýraznější dotační program.

Ústecký kraj povede na olympiádu královna českého boxu Lucie Sedláčková

Foto archiv

- Ústí nad Labem | Přesně 107 členů bude mít výprava Ústeckého kraje, která už 28. ledna zamíří na zimní Olympiádu dětí a mládeže v Pardubicích. Ve spolupráci s krajskou organizací České unie sportu a krajskými sportovními svazy vysílá kraj do Pardubického kraje ty nejlepší nominované sportovce.

Do Teplic přichází stoper Pavel Čmovš

Foto archiv

- Teplice | Teplický tým hlásí první zimní posilu, smlouvu dnes podepsal stoper Pavel Čmovš, který má zkušenosti z mládežnických reprezentací České republiky, kde ho vedl také sportovní ředitel FK Teplice Jakub Dovalil.

Bílí Tygři testují světově unikátní tréninky

Foto archiv

- Liberec | Český technologický startup Sense Arena přináší na sportovní trh revoluční produkt zaměřený na trénink a diagnostiku hráčů hokeje s využitím technologie VR. Oficiálním partnerem startupu je Český svaz ledního hokeje, Univerzita Karlova, FTVS a hokejový klub Bílí Tygři Liberec.

Praha dá miliony na opravy sportovišť

Foto ilustrační archiv

- Praha | Rada h. m. Prahy schválila přidělení mimořádné finanční podpory v oblasti sportu na odstranění havarijních stavů a rekonstrukce sportovišť. Celkem se jedná o téměř 160 milionů korun, z nichž většinu na investice do sportovišť obdrží městské části.

Na Masarykův okruh se po pěti letech vrátí superbiky

Foto archiv

- Brno| Mistrovství světa superbiků míří zpět do České republiky. Po MotoGP druhá nejprestižnější motocyklová závodní série se na Masarykově okruhu představí 8. - 10. června 2018.

Novým trenérem FK Ústí nad Labem se stal Aleš Křeček

zdroj: FK Ústí n. L.

- Ústí nad Labem | Dnes byl hráčům ústeckého druholigového fotbalového týmu představen nový trenér Aleš Křeček. Tento zkušený lodivod nahradil dosavadního kouče FK Ústí nad Labem Jiřího Skálu, který byl v...

Bílí Tygři lákají na halloweenské utkání se speciálně lekavým doprovodným programem

zdroj: hcbilitygri.cz

- Liberec | V pátek 3. listopadu hostí Bílí Tygři od 18.00 hodin na domácím ledě třinecké Oceláře, a protože se utkání koná v čase blízkém halloweenu, mohou se fanoušci těšit na trochu hororový doprovodný...

Útok Bílých Tygrů posílí kanadský centr Tyler Redenbach

zdroj: hcbilitygri.cz

- Liberec | Zkušený třiatřicetiletý Kanaďan Tyler Redenbach je novou akvizicí Bílých Tygrů Liberec. Střední útočník se s vedením libereckého klubu dohodnul na kontraktu do 30. dubna 2018. Pro Redenbacha to bude...

Po bitvě se Švédy slaví Češi postup

zdroj: Tereza Kubíčková

- Östersund | Cíl, se kterým přijeli čeští sledge hokejisté na turnaj do Östersundu, je splněn. Tým vedený trenérem Jiřím Břízou si dokázal zajistit postup na paralympijské hry do Pchjongčchangu, a to ještě před...

Strana výpisu

9 ...