Sport - Český Metropol

Sport

FK Teplice: Jakub Hora prodloužil smlouvu

foto archiv

- Teplice | Jeden z klíčových hráčů teplického týmu Jakub Hora prodloužil na Stínadlech smlouvu, kterou měl původně platnou do léta 2019. Nově jeho kontrakt s FK Teplice platí až do léta 2022.

Děti mají nové multifunkční hřiště

foto archiv

- Děčín | Multifunkční hřiště za více než čtyři miliony nyní bude sloužit nejen dětem ze Základní školy Na Pěšině v Děčíně.

Evropský softballový svátek odstartoval

foto archiv

- Havlíčkův Brod | Úvodním zápasem české softballové reprezentace proti výběru Belgie včera odstartovalo Mistrovství Evropy v softballu mužů.

Cyklostezka si vyžádá 31,5 milionu korun

foto archiv

- Hradec Králové | V dlouhotrvající přípravě výstavby pětikilometrového úseku cyklostezky z Hradce Králové do Vysoké nad Labem nastal zásadní posun. Projekt v celkové hodnotě okolo 31,5 milionů korun obdržel dotaci z evropských fondů. Stavební práce začaly v červnu.

Arma nabízí výhodné permanentky

foto archiv

- Ústí nad Labem | Druholigový klub FK Ústí nad Labem začal s prodejem celosezónních permanentních vstupenek na sezónu 2018 - 2019. S nákupem permanentní vstupenky navíc fanoušek získá řadu výhod. Permanentní vstupenku si může pořídit za 600,- Kč.

Mostecká házená zažívá skvělé roky

foto archiv

- Ústí nad Labem | Není letos úspěšnějšího kolektivního týmu v Ústeckém kraji, než jsou házenkářky celku DHK Baník Most. Ty letos v seniorské kategorii obhájily mistrovský titul. Skvělou sezonu podtrhl zisk zlatých medailí starších dorostenek.

Kladno nabídne sdílená elektrokola

foto archiv

- Kladno | Unikátní systém sdílených kol spustilo město Kladno. Jako první v republice nabízí bikesharing využívající elektrokola.

Cyklobusy pojedou do konce září

foto archiv

- Hradec Králové | Z měst až do hor a skalních měst budou cyklobusy v Královéhradeckém kraji vozit cyklisty i pěší turisty až do 30. září. Linky jezdí o sobotách, nedělích a ve svátek. Některé z nich během letních prázdnin každý den. Cyklobusovou dopravu financuje z větší části Královéhradecký kraj, přispívají jednotlivé mikroregiony.

Cyklostezka Ohře se uchází o titul TOP destinace Česka

foto archiv

- Dolní Poohří | V květnu odstartovalo hlasování v dalším ročníku soutěže DestinaCZe, jejímž cílem je propagace unikátních turistických míst v České republice. I letos má Dolní Poohří své želízko v ohni. V kategorii Česko jede se o titul uchází Cyklostezka Ohře.

Mc Donald´s Cup: Zlato si odvezli ostravští školáci

foto archiv

- Ústí nad Labem | Nefalšovaná radost propukla po závěrečném hvizdu finálového zápasu 21. ročníku Mc Donald´s Cupu, ve kterém se z vítězství na Městském stadionu v Ústí nad Labem radovali žáci ZŠ Klegova z Ostravy. Ti vyhráli nad kluky z královehradecké ZŠ Sever 4:1.

Ústecký kraj opět podpořil mládežnický sport

foto top

- Ústí nad Labem | Smlouvu o dotacích pro sportovní profesionální kluby s mládežnickou základnou dnes podepsali zástupci sportovních klubů s hejtmanem Ústeckého kraje Oldřichem Bubeníčkem a jeho náměstkem Petrem Šmídem. Projekt funguje v rámci Koncepce financování sportů s širokou mládežnickou základnou v Ústeckém kraji. Celková částka činí 15 milionů korun.

Strana výpisu

4 ...