Sport - Český Metropol

Sport

Ústečtí fotbalisté: Chceme fotbalem bavit diváky

foto top

- Ústí nad Labem | Fotbalem, který bude bavit diváky, se chtějí v následující sezoně Fortuna: Národní ligy prezentovat druholigoví fotbalisté FK Ústí nad Labem. Hlavním cílem je pak podle slov Libora Zajíčka, předsedy představenstva klubu, finanční stabilizace klubu.

Bezpečně na kole na Labské stezce

foto archiv

- Ústí nad Labem | V sobotu 21. července se od 10 hodin na Labské stezce ve Svádově na Ústecku koná akce pro všechny cyklisty a bruslaře s názvem Bezpečně na kole.

FK Teplice: Jakub Hora prodloužil smlouvu

foto archiv

- Teplice | Jeden z klíčových hráčů teplického týmu Jakub Hora prodloužil na Stínadlech smlouvu, kterou měl původně platnou do léta 2019. Nově jeho kontrakt s FK Teplice platí až do léta 2022.

Děti mají nové multifunkční hřiště

foto archiv

- Děčín | Multifunkční hřiště za více než čtyři miliony nyní bude sloužit nejen dětem ze Základní školy Na Pěšině v Děčíně.

Evropský softballový svátek odstartoval

foto archiv

- Havlíčkův Brod | Úvodním zápasem české softballové reprezentace proti výběru Belgie včera odstartovalo Mistrovství Evropy v softballu mužů.

Cyklostezka si vyžádá 31,5 milionu korun

foto archiv

- Hradec Králové | V dlouhotrvající přípravě výstavby pětikilometrového úseku cyklostezky z Hradce Králové do Vysoké nad Labem nastal zásadní posun. Projekt v celkové hodnotě okolo 31,5 milionů korun obdržel dotaci z evropských fondů. Stavební práce začaly v červnu.

Arma nabízí výhodné permanentky

foto archiv

- Ústí nad Labem | Druholigový klub FK Ústí nad Labem začal s prodejem celosezónních permanentních vstupenek na sezónu 2018 - 2019. S nákupem permanentní vstupenky navíc fanoušek získá řadu výhod. Permanentní vstupenku si může pořídit za 600,- Kč.

Mostecká házená zažívá skvělé roky

foto archiv

- Ústí nad Labem | Není letos úspěšnějšího kolektivního týmu v Ústeckém kraji, než jsou házenkářky celku DHK Baník Most. Ty letos v seniorské kategorii obhájily mistrovský titul. Skvělou sezonu podtrhl zisk zlatých medailí starších dorostenek.

Kladno nabídne sdílená elektrokola

foto archiv

- Kladno | Unikátní systém sdílených kol spustilo město Kladno. Jako první v republice nabízí bikesharing využívající elektrokola.

Cyklobusy pojedou do konce září

foto archiv

- Hradec Králové | Z měst až do hor a skalních měst budou cyklobusy v Královéhradeckém kraji vozit cyklisty i pěší turisty až do 30. září. Linky jezdí o sobotách, nedělích a ve svátek. Některé z nich během letních prázdnin každý den. Cyklobusovou dopravu financuje z větší části Královéhradecký kraj, přispívají jednotlivé mikroregiony.

Cyklostezka Ohře se uchází o titul TOP destinace Česka

foto archiv

- Dolní Poohří | V květnu odstartovalo hlasování v dalším ročníku soutěže DestinaCZe, jejímž cílem je propagace unikátních turistických míst v České republice. I letos má Dolní Poohří své želízko v ohni. V kategorii Česko jede se o titul uchází Cyklostezka Ohře.

Strana výpisu

6 ...