Sport - Český Metropol

Sport

Jablonec uvítá olympioniky nejen ohňostrojem

Foto archiv

- Jablonec n/N | Statutární město Jablonec nad Nisou přivítá sportovce, kteří bojovali o cenné kovy na zimní olympiádě v Jižní Koreji. Velkolepé uvítání a poděkování je naplánováno na úterý 27. února na 18. hodinu na Horním náměstí v Jablonci.

Handicapovaní lyžaři z Janských Lázní míří do Pchjongčchangu

Foto archiv

- Hradec Králové | Trojice sportovců z Centra handicapovaných lyžařů bude v březnu reprezentovat Českou republiku na XII. zimních paralympijských hrách v jihokorejském Pchjongčchangu. Centrum sídlící v Janských Lázních dlouhodobě podporuje Královéhradecký kraj, který pomohl financovat přípravy lyžařů na paralympiádu.

Ústí bude mít tréninkový zimní stadion

Foto archiv

- Ústí nad Labem | Ústečtí radní projednali a schválili záměr společnosti PADOK Sampi na právo stavby tréninkového zimního stadionu na pozemcích v sousedství Městského stadionu a Zimního stadionu.

Češi vyšlou do Koreje lyžaře a hokejisty

Foto archiv

- Praha | Čtyřiadvacet sportovců včetně trasérů zrakově handicapovaných lyžařů vyšle na paralympijské hry do Pchjongčchangu Česká republika. Zastoupení budou mít české barvy z alpském lyžování a sledge hokeji. Curlingový tým nakonec kvůli rozhodnutí IPC o účasti ruských sportovců pod neutrální vlajkou zůstává doma.

Nedvěd udělá tečku za svou kariérou zápasem proti Jágrovi

Foto archiv

- Liberec | Sen mnoha hokejových fanoušků se stává realitou. Souboj hokejových legend v liberecké Home Credit Areně je potvrzen. Petr Nedvěd ve svém posledním zápase vyzve v dresu Benátek Kladno i s Jaromírem Jágrem, který na tiskové konferenci v dopoledních hodinách oznámil, že naskočí do sobotního zápasu Benátek nad Jizerou s Kladnem. Utkání se tedy přesouvá do Liberce.

Na Božím Daru odstartoval projekt Lyžuj lesy

Foto archiv

- Boží dar | Pilotní ročník seriálu LYŽUJ LESY odstartoval na Božím Daru. Projekt vznikl díky partnerství Úseku běžeckých disciplín Svazu lyžařů ČR se státním podnikem Lesy ČR. Cílem je přivést děti k běžeckému lyžování.

Bílí Tygři vzdají hold Petru Nedvědovi

Foto archiv

- Liberec | V sezóně 2008/2009 slavili Bílí Tygři Liberec návrat své největší legendy. Po dlouhých 18 letech strávených v zámoří se pod Ještěd vrátil útočník Petr Nedvěd. Na kontě měl tehdy téměř tisíc startů v NHL i stříbro ze Zimních Olympijských her.

Martina Sáblíková je s umístěním spokojená

Foto archiv

- Martina Sáblíková se vrátila po zdravotní pauze o víkendu znovu k závodění.

Labská stezka je nejlepším turistickým produktem

Foto archiv

- Brno | Labská stezka se umístila na 1. místě ve Velké ceně cestovního ruchu 2017/2018 v kategorii Nejlepší turistický produkt. Odborná porota ocenila zejména výjimečnou spolupráci krajů, měst a destinačních organizací v ČR i v Německu na rozvoji a propagaci společného produktu.

Bílí Tygři: Utkání s autogramiádou a programem pro děti

Foto ilustrační archiv

- Liberec | V neděli 21. ledna Bílí Tygři přivítají v Home Credit Areně zlínské Berany a toto utkání zpestří speciální doprovodný program pro rodiny s dětmi a po skončení zápasu také autogramiáda kompletního týmu Bílých Tygrů.
I proto je začátek zápasu, jak je v tomto případě už tradicí, posunut na 15:00. Ovšem první hry a soutěže pro dětské návštěvníky začnou už ve chvíli otevření haly, tedy v 14:00.

Město Česká Lípa chce sportující děti a mládež

Foto archiv

- Česká Lípa | O 1,3 milionu korun byl oproti loňskému roku navýšený letošní dotační program v oblasti sportu v České Lípě. Finanční prostředky v něm tak dosáhnou částky 10,5 milionu korun a stává se z něj tak nejvýraznější dotační program.

Strana výpisu

6 ...