Sport - Český Metropol

Sport

Nadace ČEZ i letos podporuje přípravu handicapovaných sportovců

Foto archiv

- Praha – Nejlepší handicapovaní sportovci, zástupci Českého paralympijského výboru a jeho partneři se sešli na konci února v pražském Top Hotelu u příležitosti vyhlášení výsledků ankety Sportovec roku ČR 2017. Stejně jako v loňském roce i letos český paralympijský tým podporuje Nadace ČEZ, a to jedním milionem korun.

Program vítání olympioniků na Staroměstském náměstí

Foto archiv

- Praha | Praha dnes slavnostně přivítá olympioniky na Staroměstském náměstí. Program začne v 15 hodin a plánovaný je do 19 hodin. Rozdělen bude do dvou částí. První bude věnovaná historickým úspěchům České republiky na různých olympijských hrách. Druhá část, ve které se objeví naši olympionici, se zaměří na letošní olympiádu. V programu nebudou chybět ani soutěže, či hudební vystoupení. Odpolednem budou provázet moderátoři Libor Bouček a Martin Hájek.

Jablonec uvítá olympioniky nejen ohňostrojem

Foto archiv

- Jablonec n/N | Statutární město Jablonec nad Nisou přivítá sportovce, kteří bojovali o cenné kovy na zimní olympiádě v Jižní Koreji. Velkolepé uvítání a poděkování je naplánováno na úterý 27. února na 18. hodinu na Horním náměstí v Jablonci.

Handicapovaní lyžaři z Janských Lázní míří do Pchjongčchangu

Foto archiv

- Hradec Králové | Trojice sportovců z Centra handicapovaných lyžařů bude v březnu reprezentovat Českou republiku na XII. zimních paralympijských hrách v jihokorejském Pchjongčchangu. Centrum sídlící v Janských Lázních dlouhodobě podporuje Královéhradecký kraj, který pomohl financovat přípravy lyžařů na paralympiádu.

Ústí bude mít tréninkový zimní stadion

Foto archiv

- Ústí nad Labem | Ústečtí radní projednali a schválili záměr společnosti PADOK Sampi na právo stavby tréninkového zimního stadionu na pozemcích v sousedství Městského stadionu a Zimního stadionu.

Češi vyšlou do Koreje lyžaře a hokejisty

Foto archiv

- Praha | Čtyřiadvacet sportovců včetně trasérů zrakově handicapovaných lyžařů vyšle na paralympijské hry do Pchjongčchangu Česká republika. Zastoupení budou mít české barvy z alpském lyžování a sledge hokeji. Curlingový tým nakonec kvůli rozhodnutí IPC o účasti ruských sportovců pod neutrální vlajkou zůstává doma.

Nedvěd udělá tečku za svou kariérou zápasem proti Jágrovi

Foto archiv

- Liberec | Sen mnoha hokejových fanoušků se stává realitou. Souboj hokejových legend v liberecké Home Credit Areně je potvrzen. Petr Nedvěd ve svém posledním zápase vyzve v dresu Benátek Kladno i s Jaromírem Jágrem, který na tiskové konferenci v dopoledních hodinách oznámil, že naskočí do sobotního zápasu Benátek nad Jizerou s Kladnem. Utkání se tedy přesouvá do Liberce.

Na Božím Daru odstartoval projekt Lyžuj lesy

Foto archiv

- Boží dar | Pilotní ročník seriálu LYŽUJ LESY odstartoval na Božím Daru. Projekt vznikl díky partnerství Úseku běžeckých disciplín Svazu lyžařů ČR se státním podnikem Lesy ČR. Cílem je přivést děti k běžeckému lyžování.

Bílí Tygři vzdají hold Petru Nedvědovi

Foto archiv

- Liberec | V sezóně 2008/2009 slavili Bílí Tygři Liberec návrat své největší legendy. Po dlouhých 18 letech strávených v zámoří se pod Ještěd vrátil útočník Petr Nedvěd. Na kontě měl tehdy téměř tisíc startů v NHL i stříbro ze Zimních Olympijských her.

Martina Sáblíková je s umístěním spokojená

Foto archiv

- Martina Sáblíková se vrátila po zdravotní pauze o víkendu znovu k závodění.

Labská stezka je nejlepším turistickým produktem

Foto archiv

- Brno | Labská stezka se umístila na 1. místě ve Velké ceně cestovního ruchu 2017/2018 v kategorii Nejlepší turistický produkt. Odborná porota ocenila zejména výjimečnou spolupráci krajů, měst a destinačních organizací v ČR i v Německu na rozvoji a propagaci společného produktu.

Strana výpisu

8 ...