Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Nový seriál a noví fešáci: Diváci, máte se na to těšit!

- Praha I Slunečná! Tak se nejmenuje jen slavná obec v severních Čechách, kde měl chalupu třeba Vlastimil Brodský, ale i nový seriál TV Prima. Sešlo se v něm hvězdné herecké obsazení a ústředními postavami jsou čtyři mladí fešáci, kteří potěší zcela jistě oko všech divaček!

Jiří Krampol: Moje generace zažila krásný život v blbé době

- Praha I Jiří Krampol je oslavil letos 81. narozeniny, přesto je pořád aktivní a věnuje se mnoha věcem v rámci herecké i moderátorské profese. I přes zdravotní problémy své ženy Hanky se snaží fungovat a stále být v pohybu. Svěřil se s tím, jaký má názor na současnou kulturu, politiku, ale také třeba na kosmetické či plastické zákroky nejen u žen, ale i u mužů.

Disko Divas: Unikátní vánoční show pod vedením skvělého tanečníka Michala Šaraye

- Praha I Předvánoční čas je obdobím, kdy se koná řada koncertů a vystoupení. Ovšem už tuto středu se můžete přijít podívat na unikátní Disko Divas, kde účinkuje 55 studentů Mezinárodní konzervatoře Praha. A jak organizátoři slibují, bude se určitě na co dívat a co slyšet!

Pečení s celebritami podpořilo maminky samoživitelky

- Praha I Vánoce se blíží a k nim patří neodmyslitelně i příprava oblíbeného cukroví. Společnost Edenred ve spolupráci s Potravinovou bankou Praha pořádala v prodejně HomeArtu v OC Metropole Zličín vánoční pečení cukroví z potravinových přebytků. Vykrajovat, péct a zdobit přišli: herečka a dabérka Regina Řandová, zpěvačka a herečka Dita Hořínková se syny (dětskými hereckými hvězdami Filipem a Viktorem Antoniovými), zpěvák a hudebník Julián Záhorovský a herečka a zpěvačka Kateřina Pechová.

Známé tváře přišly splnit přání dětem z dětských domovů, Hana Gregorová byla první, která koupila dárek.

- Praha I Herečka a divadelní produkční Hana Gregorová, stejně jako mnoho dalších osobností z řad herců či zpěváků přišly do Europarku Štěrboholy pomoci Ježíškovi plnit přání dětí z dětských domovů. Až do 18. prosince pokračuje tradiční vánoční charitativní akce Dopisy Ježíškovi, jejímž smyslem je potěšit pod vánočním stromečkem 471 dětí z 13 dětských domovů. Akce se koná už podruhé ve spolupráci s Nadačním fondem Hanky Kynychové.

Takhle jste Jana Čenského ještě nezažili! On sám si splnil velký sen!

- Praha I Jan Čenský hrál prince, krále, svůdce, někdy i negativní role. Ale teď si splnil malý sen. Dlouho si přál řídit opravdu velké auto, splnilo se mu to. Díky natáčení nové české, hořké komedie Casting na lásku mohl usednout za volant pravé limuzíny. Svou roli herce i řidiče devítimetrového vozu, do kterého se i s řidičem vejde desítka lidí, zvládl skvěle.

Petra Janů se rozhodla, že si konečně pořídí fešáka!

- Praha I Zpěvačka Petra Janů udělala zásadní rozhodnutí: Už nebude žít sama. Po letech singl života si pořídí fešáka, s kterým bude cestovat a trávit veškerý čas. A přitom nenaruší její rozhodnutí, že už žádný vztah nechce, a pokud, tak jen takzvaně "ambulantní"!

Takhkle Petra Janů potěšila seniory! Málokdo tuší, čemu se kromě zpívání věnuje

- Praha I Petra Janů zanedlouho oslaví narozeniny, ale jak sama říká, dárky raději dává, než dostává. Proto je ráda, když sama může někoho potěšit. Málokdo třeba tuší, že se věnuje i pomoci a podpoře seniorů, zdravotně postižených, znevýhodněných dětí a rodin v krizi.

Totalita dorazí i do Prahy! Chybět nebude ani Veřejná bezpečnost

- Unikátní road showPři příležitosti 30. výročí od tzv. Sametové revoluce a pádu komunismu, se v Českých Budějovicích, Brně a Plzni představila unikátní road show „TOTALITA“ aneb multimediální průvodce Československem 1948 – 1989, která navštívila už České Budějovice, Brno a Plzeň, dorazí i do Prahy. Od pondělí 11. do neděle 17. listopadu se představí na Karlově náměstí. Chybět nebudou ani příslušníci Veřejné bezpečnosti.

Herci Modrého kódu pokřtili kalendář Nej sestřičky. Vítězka si zahraje v seriálu

- Praha / Závěrečnou tečkou za letošním ročníkem soutěže Batist Nej sestřička byl křest kalendáře na rok 2020, kde se finalistky soutěže, tedy zdravotní sestřičky, nechaly zvěčnit s hvězdami primáckého Modrého kódu. Vítězka si dokonce v seriálu zahraje.

Nový klip Milana Peroutky musíte vidět! Lucie Borhyová, Anička Slováčková či Heřmánek ml. s manželkou…

- Praha I Milan Peroutka je na roztrhání. Moderuje v televizích, hraje v seriálu, vystupuje na akcích, koncertuje s kapelou Perutě. A teď, představil nový klip, který je nabitý celebritami. Jmenuje se Žij a tancuj a uvidíte v něm třeba Lucii Borhyovou, Aničku Slováčkovou nebo Karla Heřmánka mladšího s manželkou Nikol Kouklovou.

Strana výpisu

10 ...