Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Do nového přírodního rodinného parku vyrazil známý herecký pár i moderátorka se syny

- Praha I Od víkendu mají pražské Horní Měcholupy nový, přírodní zábavní rodinný park Krtkův svět. Otevření si nenechaly ujít ani známé osobnosti, jako herecký pár Eva Hrušková a Jan Přeučil, jejich rodina - syn Zdeněk Rohlíček s manželkou Libuškou a dcerou Elinkou a moderátorka Štěpánka Duchková se svými syny.

Pes Gump už má knižní bestseller, klip, nově i sochu a bude o něm film!

- Tábor / Ne každému psovi se poštěstí mít hodného páníčka a ještě, aby byl slavný. Gumpovi, psovi, který naučil lidi žít se to podařilo. Příběh toulavého a původně týraného psího voříška se dostal do knihy, do klipu, teď má i sochu a brzo o něm režisér F. A. Brabec natočí i film.

Postava největšího zrádce Emanuela Moravce znovu ožívá. Hlavní roli dostal Marián Labuda junior

- Praha I Postava největšího zrádce českého národa v novodobé historii – minulého století Emanuela Moravce, znovu ožívá! Už dnes večer uvede Česká televize dvoudílní velkofilm s názvem Anatomie zrady. V hlavní roli se objeví Marián Labuda mladší.

Jsou zprávy o desítkách odložených zvířat kvůli koronaviru fake news?

- Evropa / Zprávy o desítkách odložených zvířat a přeplněných útulcích v Evropě kvůli koronavirové krizi, se v posledních dnech objevily na sociálních sítích. Jak uvádí několik organizací na ochranu zvířat a mezinárodní média, někde tomu tak bohužel skutečně je. U nás v Česku nebo například v Rakousku či Německu ale situace tak dramatická není.

Herci z Divadélka Radka Brzobohatého se zavázanýma očima ochutnávali jarní pomazánky z přebytků

- Praha / Na osvětové akci společnosti Edenred a Potravinové banky Praha si herci z Divadélka Radka Brzobohatého mohli zkusit uhodnout ingredience zdravých svačin pomocí svých čichových a chuťových smyslů.

Ústecký kraj má své nové osobnosti roku

Společné foto nových osobností Ústeckého kraje za rok 2019.

- Ústí nad Labem I Třicet nových osobností z Ústeckého kraje převzalo v Zahradním domě v Teplicích ocenění a květinu z rukou partnerů čtenářské ankety. Hlasovalo v ní celkem 2 162 lidí. Jedná se o podnikatele, manažery, duchovní či lidem, kteří pomáhají druhým.

Otvírání jara upozorní na řemeslo floristů a zahradníků, patronkou je Pavlína Senić

- Praha I Další, již 5. ročník floristické a zahradnické soutěže pro studenty zahradnických škol s názvem Otvírání jara, se uskuteční letos opět na výstavišti PVA Expo Praha Letňany v rámci veletrhu For Garden. Patronkou letošní soutěže je známá operní pěvkyně Pavlína Senić.

Peče celá země udělala z Josefa Maršálka ještě známějšího, hvězdou už totiž dávno byl

- Praha I Nikdo netušil, co to s diváky udělá, ale jak se zdá, byla to sázka na jistotu. Češi milují jídlo a sladké především. Díky televiznímu pořadu Peče celá země se z Josefa Maršálka stala ještě známější osobnost. Hvězdou ve svém oboru byl totiž dávno. Vždyť luxusní zákusky nebo dorty od něj ochutnala řada světových osobností.

Šaty za skoro půl milionu měla na sobě na Plese jako Brno tahle sexy kráska!

- Brno / Ples je vždycky významná společenská událost. Ples jako Brno se stal jednou z nejprestižnějších u nás. Najít na takovou akci odpovídající outfit nic jednoduchého, ale všechny dozajista přebila zpěvačka Kate Matl, alias Kateřina Mátlová. Její róba posázená drahými kameny má neskutečnou hodnotu.

Zesnulý herec Jones z Monty Pythonů daroval svůj mozek vědě

- LONDÝN / Britský herec Terry Jones, který trpěl poměrně vzácným druhem demence a který zemřel v úterý v 77 letech, daroval po dohodě s rodinou a lékaři svůj mozek vědě. Jonesovi, známému zejména z komediální skupiny Monty Python, diagnostikovali v roce 2015 takzvanou frontotemporální demenci.

Kardinál Duka v uniformě a s veterány zavzpomínal na dobu války a pozval na oslavu svobody

- Praha I O víkendu se v Praze konala již tradiční oslava Nového roku klubů veteránů Joy Ride Czech a Jeep Clubu. Členové přijeli z celé republiky i se svými miláčky - automobily značky Jeep Renegade, Compass, Cherokee, Grand Cherokee, Wrangler a Wrangler Unlimited s rokem výroby 1941 až po současnost.

Strana výpisu

9 ...