Nejčtenější články - Český Metropol

Nejčtenější články

Vychází unikátní kniha o největší československé pěvecké legendě KAREL GOTT: Má cesta za štěstím

- Praha I V den nedožitých 82. narozenin Karla Gotta vychází autentický obraz fascinující životní dráhy výjimečného umělce s mezinárodním renomé, který na hudebním nebi začal zářit už ve svých dvaceti letech.

Zemřel jihlavský rodák a lokální patriot Leo Pavel Švančara

22. dubna 2022 - Dne 22. dubna 2022 zemřel jihlavský rodák Leo Pavel Švančara. Všichni, kteří ho znali, mohou potvrdit, že se jednalo o vskutku renesanční a svébytnou osobnost. Působil mj. jako publicista, hudebník astrolog, léčitel a homeopat. V roce 1996 založil jeden z prvních českých internetových serverů Regionalist, který zůstává dodnes nejstarším českým internetovým regionálním periodikem. Později stál rovněž za vznikem stránek Iglau.cz zaměřených na historii Jihlavy a zajímavosti související s tímto městem.

Fialova drahota se blíží. Nová pravicová vláda bude muset znovu dojednat Green Deal

Zdroj: Lukáš Kovanda

- Očekávaná Fialova vláda si jinak proti sobě poštve miliony důchodců a skoro milion frustrovaných, jejichž hlas u voleb propadl.

Velké finále Miss ČR plné emocí přitáhlo zájem diváků

- Praha I Několikrát odložené finále Miss České republiky proběhlo tuto sobotu večer, kdy o titul královny krásy bojovalo celkem osm superfinalistek. Vítězkou se stala Jana Krojidlová (20) z Čelákovic. Vyhlášení v přímém přenosu vidělo 1,25 milionu diváků.

Slavná Bonnie Tyler se už chystá na české publikum!

- Praha I Velšská zpěvačka Bonnie Tyler se po roční pauze vrací na koncertní pódia a těšit se mohou i její fanoušci v Česku. Koncert v pražské Lucerně proběhne 8. září, o den později potěší své fanoušky, kteří na ni přijdou do sportovní haly v Příbrami. V prodeji jsou ještě poslední lístky. Lepší dárek ke svým červnovým sedmdesátým narozeninám si tak přát nemohla.

Zpěvák Petr Kutheil oslavil jubileum v teple u moře.

- Praha I Jako asi každého umělce, tak i zpěváka a herce Petra Kutheila neminula covidová krize. Nicméně on i jeho manželka Markéta na nic nečekali a dočasně naskočili do jiné profese. Nyní dokonce Petr oslavil kulaté čtyřicátiny, a to hezky v teple u moře.

Strana výpisu

2 ...