Nejčtenější články - Český Metropol

Nejčtenější články

Záchranářka Procházková

Zdroj: Metropol

- Stále jsem přesvědčená, že z pandemie nám pomůže pouze očkování a zodpovědný přístup nás všech k osobní hygieně

Oliver Kálnássy: Krize je šance

Zdroj: Metropol

- Podnikatel, architekt a top manažer. To je jen krátký výčet pozic, které musí
Ing. arch. Oliver Kálnássy zastávat, když jako statutární ředitel vede českou
investiční skupinu Invest & Property Consulting, a. s., operující výhradně
s českým kapitálem.

Vstupte do světa WONDERLANDU!

Zdroj: Metropol

- Zážitková akce WONDERLAND Halloween se letos vynoří z podsvětí Lucerny v termínu 29. a 30. 10. 2021. Velký sál Lucerny jste doposud mohli poznat jako místo, v němž probíhají především maturitní plesy či koncerty. Je na čase to změnit! Velký sál se promění v místo zesnulých duší, hororového zážitku a nevšední zábavy. Vytvoříme pro vás svět, kde se vaše nejtajnější a nejsmyslnější představy stanou skutečností. Svět, kde si můžete užít svůj strašidelný či vyzývavý kostým bez jakéhokoliv studu a ostychu. Svět, ve kterém můžete být kýmkoliv jen chcete. Špičková zvuková a světelná technika umocní prožitek z dvoudenní party na maximum! Kdo se bojí, nesmí na WONDERLAND Halloween!

Kauza údajných machinací ROP Severozápad pokračuje u soudu výslechy obžalovaných

16. prosince 2021 - U soudu v Litoměřicích dnes pokračuje hlavní líčení v případu údajných machinací při rozdělování dotací v ROP Severozápad. Na plánu jsou výslechy dalších obžalovaných, poté bude soud odročen. Do soudní síně se státní zástupce, obžalovaní a obhájci vrátí na konci prvního čtvrtletí příštího roku.

Jurečka plánuje kvůli energiím vyšší dávky na bydlení, nově i pro podnájmy

22. prosince 2021 - Pravidla pro výpočet a přidělení příspěvku na bydlení by se měla kvůli zdražování energií pro příští rok ještě upravit. Takzvané normativní náklady na bydlení, z nichž se dávka vypočítává, by se mohly pro rok 2022 výrazněji zvýšit. Na příspěvek by mohli nově dosáhnout také lidé v podnájmu. ČTK to řekl ministr práce Marian Jurečka (KDU-ČSL). Při stanovení normativů chce vycházet z doporučení expertů. Jak vysoké by normativní náklady a pak i dávky mohly být, bude záležet na dohodě ministrů a možnostech rozpočtu.

Soud opět projedná případ bývalého hokejisty Čechmánka obžalovaného z podvodu

8. prosince 2021 - Zlínský krajský soud dnes začne znovu projednávat případ bývalého hokejového reprezentanta Romana Čechmánka. který se podle obžaloby při svém neúspěšném podnikání dopustil podvodu se škodou přesahující 15 milionů korun

Besedické skály lákají

Zdroj: Metropol

- Zajímavým místem v Libereckém kraji jsou Besedické skály v Českém ráji. Kromě krásných vhledů
nabízejí také seznámení s regionální historií.

Češi představí na EXPO v Dubaji unikátní nano prvky proti padělání cenin, bankovek i miniaturu Velké mešity!

- O rok odložená výstava Expo oslní svět technologickými divy, a to hlavně díky nanotechnologiím, v nichž jsou Češi světovou špičkou, navíc byl Český pavilon vyhlášen jako jeden z deseti nejzajímavějších. Značnou měrou k tomu přispívá i účast české společnosti IQS Group.

MUDr. Dagmar KOLÁŘOVÁ

Zdroj: Metropol

- Odborný lékař pro choroby interní, plicní a manuální therapii
Komplexní medicína
NASA diagnostika /EKG -Vario - Dg/
WW diagnostika a terapie
Mitochondriální a myoskeletární med.
Specialista na F.R.M.
Epigenetická medicína
DRR-Protekce na buněčné úrovni

Středočeský kraj bude do 15. ledna přijímat podněty k projektu na Závisti

Zdroj: Wikimedia

15. prosince 2021 - Středočeský kraj bude do 15. ledna přijímat podněty od veřejnosti k projektu úprav keltského hradiště Závist v katastru Dolních Břežan u Prahy. Následně je vyhodnotí, řekl na dnešním on-line veřejném projednání krajský radní pro kulturu Václav Švenda (Spojenci).

Strana výpisu

6 ...