Aktuality - Český Metropol

Aktuality

Poslední sbohem přišlo dát Karlu Gottovi přes 42 000 lidí!

- PRAHA I Přes 42 000 lidí se od rána přišlo poklonit na pražský Žofín k rakvi s pozůstatky Karla Gotta, který zemřel po dlouhé nemoci ve své vile na Bertramce 1. října před půlnocí. Na stovky fanoušků se bohužel nedostalo. Fronta byla dlouhá více než kilometr.

Poslední rozloučení s KARLEM GOTTEM na Žofíně i v chrámu sv. Víta

- PRAHA I Dva dny po odchodu zpěváka Karla Gotta je jasné, jak bude vypadat poslední rozloučení s ním! Uskuteční se příští pátek a sobotu. Stěžejními místy bude palác Žofín, kde Karel Gott často vystupoval a chrám sv. Víta. Tam bude však omezení pro veřejnost!

SMUTNÁ ZPRÁVA: Zemřel KAREL GOTT!

- Praha I Zpráva, které se báli všichni se bohužel naplnila. Zemřela hvězda největší, zpěvák Karel Gott. Naposledy vydechl před půlnocí ve své vile na pražské Bertramce. Všechna evropská média informují o jeho odchodu. Hvězdou nebyl jen u nás, ale například na Slovensku, v Rakousku či v Německu.

Sídlo Svobodné Evropy v Praze je na prodej, může za to insolvence

- Praha / Sídlo Rádia Svobodná Evropa na pražském Hagiboru je na prodej, píší dnešní Hospodářské noviny (HN). Insolvenční správce firmy L88 Investments Prague, které stavba patří, již oslovil potenciální kupce. Jeden zájemce už podle deníku za budovu nabídl téměř 2,9 miliardy korun.

Karlu Gottovi se vrátila nemoc: Opět rakovina, ale v jiné formě!

- Praha I Poslední měsíce unavený výraz, pobledlá a pohublá tvář, některé zrušené akce, za to vše může u Karla Gotta návrat rakoviny. Sám zpěvák přiznal, že trpí akutní leukemií a léčí se ambulantně v nemocnici na Karlově náměstí.

Obrovský úspěch: Světlomalíř Alex Dowis se jako 1. Čech probojoval až do semifinále Amerického Talentu!

- Los Angeles I Tomu se říká obrovský úspěch! Zatím se to žádnému Čechovi nepovedlo, až světlomalíři Alexu Dowisovi. Probojoval se totiž až do semifinále světové televizní show America´s Got Talent (Amerika má Talent). Teď ho čeká zásadní rozhodnutí o postup do finále a možnost stát se celkovým vítězem!

Sucho znehodnocuje vltavskou vodní cestu, na Orlíku se zastavil lodní výtah!

- Orlík / Kvůli suchu končí na Orlické přehradě provoz plavebního výtahu. Povodí Vltavy uvedlo, že pro nedostatek vody stále klesá přítok do nádrže. Z téhož důvodu byla zkrácena plavební dráha na vodní nádrži Hracholusky.

Česko zná už nového Muže roku!

- Náchod / Česká republika má po roce opět svého Muže roku! Za rok 2019 se jím v jubilejním 20. ročníku stal překvapivě blonďák 26letý Vojtěch Urban z moravského Vsetína. Finalista, na kterého snad sázel málokdo, zaujal tak nejvíce. Druhý skončil 29letý lektor Jan Solfronk a třetí příčku obsadil 21letý student Immanuel Adenubi.

Známá česká herečka neprožívá dobré období, rodina ji připravila o miliony

- Praha I Bývala naší nejobsazovanější herečkou jak v televizi, tak i v rozhlase i v dabingu. Natočila i několik filmů a roky učila na DAMU a pak i soukromě herectví i rétoriku. Momentálně ale Jana Andresíková neprožívá dobré období. Rodina jí totiž prý připravila o všechno a ještě se jí snaží zbavit svéprávnosti!

Hradní mluvčí Ovčáček bude mít v televizi vlastní talk show!

- Praha I Jedna z asi nejkontroverznějších osobností české mediální i politické scény bude mít svou novou vlastní talk show na TV Barrandov. Jedná se o hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka, který si bude do pořadu zvát zajímavé hosty.

Praha I Pláčou fanoušci i opuštěná zvířata: Zemřel herec a kaskadér Zdeněk Srstka

- Praha I Ve věku 83 let zemřel po dlouhé nemoci herec, kaskadér a milovník opuštěných zvířat Zdeněk Srstka. Před časem předal své moderátorské žezlo v televizi v pořadu Chcete mě?, kolegovi, herci Petru Rajchertovi. Od února už nevycházel z domu.

Strana výpisu

5 ...