Krimi - Český Metropol

Krimi

Policie: V České republice bylo vloni odcizeno celkem více než 18 tisíc aut

Ikona

9. září 2009 - ČESKÁ REPUBLIKA | Celkem 18 011 dvoustopých motorových vozidel bylo v loňském roce odcizeno na území ČR, nejrizikovější regiony jsou hlavní město Praha, oblast Severních Čech (Ústecký a Liberecký kraj) a Středočeský kraj. Agenturu Mediafax o tom ve středu informovalo pražské policejní prezidium.

Pražští řidiči by si měli dát pozor, až do čtvrtka budou rozsáhlé silniční kontroly

Ikona

8. září 2009 - PRAHA | Dopravní kontroly na nejrůznějších místech Prahy mohou až do čtvrtka očekávat řidiči. O rozsáhlé dopravně bezpečnostní akci informovala v úterý mluvčí pražské policie Andrea Zoulová. "Na území hlavního města Prahy proběhne další z dopravně bezpečnostních akcí, kterou jsme nazvali Tispol

Rostou počty stížností zákazníků Skupiny ČEZ na falešné energetiky

Doprovodný obrázek

8. září 2009 - ČESKÁ REPUBLIKA | V poslední době se množí případy podvodného jednání, které poškozuje jak zákazníky Skupiny ČEZ, tak i dobré jméno této energetické společnosti. Na podvodníky zpravidla upozorňují sami zákazníci na non-stop zákaznické lince 840 840 840. Jednání se jim buď nezdá, nebo si chtějí informace ověřit, bohužel většinou ex post.

Tajný závod Diamond Race: Policie se bojÍ

Doprovodný obrázek

5. září 2009 - PRAHA | Policisté mohli tvrdě zasáhnout proti účastníkům Diamond Race, obávali se však žalob závodníků. Píše o tom v sobotním vydání deník MF DNES. Česká policie tvrdí, že nemá zákonné možnosti pro tvrdý zásah proti nelegálním silničním závodům. Jak se však ukazuje, není to tak docela pravda.

V bývalém cukrovaru na Mostecku policie objevila pěstírnu marihuany

Ikona

4. září 2009 - MOST | Velkou pěstírnu marihuany objevili v pátek mostečtí kriminalisté v bývalém objektu cukrovaru v obci Havraň na Mostecku. V pátek o tom informovala policejní mluvčí Ludmila Světláková. „Jde o kapitální úlovek, na dva tisíce kusů rostlin,“ řekla Světláková s tím, že kriminalisté na případu pracovali několik měsíců.

Policie: Závod milionářů budou hlídat i naše rychlé vozy

Ikona

3. září 2009 - PRAHA | Čtvrteční rychlostní závod se startem v pražské Pařížské ulici možná bude i zkouškou zdatnosti posádek nových policejních vozů značky Volkswagen Passat R 36. Jsme připraveni dozorovat tuto akci nejen na území metropole, sdělil Jiří Dušek, náměstek pražské dopravní policie.

Hasiči vyjížděli k požárům i mimo elektrárny

Ikona

28. srpna 2009 - TUŠIMICE/PRUNÉŘOV | Profesionální hasiči z Elektráren Tušimice a Prunéřov Skupiny ČEZ mají za sebou od začátku letošního roku 271 výjezdů. Za celý loňský rok přitom vyjížděli k 391 zásahu, přičemž současný počet výjezdů evidují k polovině srpna. V jedenácti případech zasahovali v rámci krajského Integrovaného záchranného systému (IZS).

Rusové oživují v Česku agenty z dob studené války

Ikona

25. srpna 2009 - PRAHA | Ruská rozvědka v Česku i po celé Evropě zvyšuje počet svých špionů a vrací se k metodám, které opustila po skončení studené války. Oživuje dokonce i takzvané " spící agenty " , tedy ty, kteří už pro ni přestali pracovat. Informace přináší úterní vydání Mladé fronty Dnes.

Policie vyslýchá čtyři podezřelé z útoku na Topolánka

Ikona

24. srpna 2009 - PRAHAA | Kriminalisté v pondělí vpodvečer vyslýchají čtyři osoby, které se přihlásily pražské policii s tím, že mají informace ohledně pátečního útoku na předsedu ODS Mirka Topolánka. Informovala o tom mluvčí pražské policie Andrea Zoulová. "Přihlásili se čtyři osoby, ale je předčasné je označit za pachatele.

Stav dvouleté Natálky, popálené při žhářském útoku ve Vítkově, se lepší

Ikona

17. srpna 2009 - OSTRAVA | Stav dvouleté Natálky Kudrikové, která utrpěla před čtyřmi měsíci popáleniny na osmdesáti procentech těla při útoku žhářů na romskou rodinu ve Vítkově, se pomalu lepší. Na tiskové konferenci to v pondělí oznámil tým zdravotníků Fakultní nemocnice v Ostravě.

Zpěváka George Michaela zadržela policie za řízení pod vlivem drog

Ikona

15. srpna 2009 - LONDÝN | Britský zpěvák George Michael byl v pátek v Londýně zadržen policií poté, co naboural se svým vozem do nákladního automobilu a policisté se domnívali, že řídil pod vlivem drog či alkoholu. Informoval o tom v sobotu server Eonline.com. Zpěvák se svým Land Roverem naboural do sedmitunového nákladního auta, které řídil Laurie Rowe.

Strana výpisu

... 380