Krimi - Český Metropol

Krimi

Nemocný muž vyhrožoval strážníkům, že se podpálí

foto MP

- Ústí nad Labem | Muže, který se ohrožoval plamínkem ze zapalovače a chtěl se údajně zapálit, museli v baru Star Arena v ústecké Hrnčířské ulici zpacifikovat strážníci. Přivolala je tam obsluha baru s tím, že má problém s dvojicí návštěvníků.

Šílenec útočil sekáčkem na maso

foto archiv

- Ústí nad Labem | Nezletilého mladíka napadl v pátek před polednem v Městských sadech v Ústí nad Labem podivně chovající se muž, který byl ozbrojený sekáčkem na maso. Mladík naštěstí vyvázl bez vážnějšího zranění.

Strážníci zajistili nakaženého muže

foto archiv

- Ústí nad Labem | Při pochůzce v Hrbovické ulici v ústeckých Předlicích hlídka strážníků v úterý navečer objevila a zajistila celostátně hledaného muže.

Mezi ohroženými domácím násilím v Praze přibývají muži

foto archiv

- Praha | V Praze se daří odhalovat nejvíce případů s domácím násilím v rámci krajů České republiky. Za prvních pět měsíců letošního roku bylo vykázáno 72 násilníků, což je v republikových statistikách vůbec nejvyšší počet.

Počet odcizených motocyklů se snížil o polovinu

foto archiv

- Praha | Krádeží motocyklů v České republice výrazně ubývá, za posledních 5 let se jejich výskyt podle údajů ministerstva vnitra snížil o 53 %. V roce 2013 totiž zloději odcizili celkem 905 strojů, zatímco za celý loňský rok už „jen“ 428. Mezi hlavní důvody snižující se autokriminality, do které vedle automobilů spadají i případy odcizení motocyklů, podle ministerstva patří například nižší finanční motivace pro páchání trestné činnosti, ale i stále se zdokonalující technické zabezpečení vozidel.

Fotopast nachytala zakladatele skládek

foto MP

- Ústí nad Labem | Několik řidičů, kteří odložili stavební a jiný odpad na černou skládku na ústeckém Střekově, odhalili strážníci s pomocí fotopasti. Podle slov zástupce ředitele ústecké městské policie Jana Novotného byla skládka založena v ulici Karla Maye.

Strážníci kontrolují kamiony i prostitutky

Foto archiv

- Ústí nad Labem | V posledních dnech, v době pozdního odpoledne, večera a v brzkých ranních hodinách, se hlídky strážníků v Ústí nad Labem zaměřují na kontrolu čtvrti Předlice, kde v průmyslové zóně a jejím okolí provedly několik preventivně bezpečnostních akcí.

Lapka chtěl vykrást kostelní pokladničku

Foto archiv

- Ústí nad Labem | Pokladničku v kostele Nanebevzetí Panny Marie v ústecké ulici U Kostela si včera před 19. hodinou vybral jako objekt zájmu lapka z Teplic. Podle slov zástupce ředitele ústecké městské policie Jana Novotného muže ale zahlédl svědek a zalarmoval strážníky.

Primátorka ocenila strážníky, kteří dopadli vězně

Foto archiv

- Ústí nad Labem | Zadržení dvou vězňů uprchlých z pracoviště u vinařické věznice, na kterém se v ústecké Husově ulici podílela dvojice strážníků, včera ocenila primátorka Ústí nad Labem Věra Nechybová.

Strážníci kontrolují hřbitovy

zdroj: MP Ústí n. L.

- Ústí nad Labem | I když do svátku Památky zesnulých zbývá ještě pár dnů, zacházejí strážníci ústecké městské policie na ústecké hřbitovy, aby zde bylo co nejméně prostoru pro krádeže, které zde mohou...

Městská policie slouží občanům 25 let

zdroj: MP Ústí n. L.

- Ústí nad Labem | Výročí 25 let založení oslavila Městská policie Ústí nad Labem. Při slavnostním shromáždění strážníkům za práci poděkovala primátorka Věra Nechybová. „Vážíme si vaší práce. Naše město...

Strana výpisu

1 ...