Praha - Český Metropol

Praha

Pražský METROPOL č. 18/2010

Ikona

10. prosince 2010 - Povýšila jsem na královny. Ať hraje Sabina Laurinová v kterémkoli fi lmu či pohádce, vždycky ho rozsvítí, a vždy je na co koukat, a je celkem jedno, zda jde o kladnou či zápornou roli. Letos dokončila natáčení pohádky Zdeňka Trošky Čertova nevěsta, kde měla profesní premiéru – zahrála si totiž úplně poprvé královnu.

Pražský METROPOL č. 17/2010

Ikona

27. listopadu 2010 - Politika mě neláká. Proslulý kardiochirurg Jan Pirk má za sebou tisíce úspěšných operací srdce. O to své se vzorně stará. Sportuje od mládí. Nebýval vrcholovým sportovcem, a snad proto má stále chuť sportovat. V kategorii nad 60 roků patří k nejlepších běžcům republiky. Svou kondici nedávno opět potvrdil v tradičním závodě Velká Kunratická.

Pražský METROPOL č. 16/2010

Ikona

29. října 2010 - Mám své povolání rád. Původně vystudovaný herec, dnes ale známý hlavně jako zpěvák, který od devadesátých let účinkuje v činoherních i muzikálových inscenacích v Praze - od Cikáni jdou do nebe, přes Draculu, Pomádu až třeba po Noc na Karlštejně, Miss Saigon nebo Bídníky. To je Pavel Vítek. Už 15 let žije spokojeně na Karlštejně se svým přítelem Janisem Sidovským a dvojicí „drobečků“ plemene bullmastif. Jak se teď má a co právě dělá, na to jsme se Pavla zeptali.

Pražský METROPOL č. 15/2010

Ikona

8. října 2010 - Změna nemusí být vždy k lepšímu. V Liberci vládne místní radnici už téměř 20 let nepřetržitě Občanská demokratická strana. Posledních 11 let je primátorem města Jiří Kittner. Právě jeho by mělo ze spaní budit často skloňované slovo „změna“. Jiří Kittner ale se zarputilostí sobě vlastní jde proti proudu a se „svou“ ODS tvrdí, že změna nemusí být vždy k lepšímu. Ostatně přesvědčit se o tom v nedávných dnech mohli i obyvatelé Liberce, když z voleb odstoupil největší soupeř ODS, strana TOP 09.

Pražský METROPOL č. 14/2010

Ikona

24. září 2010 - Veřejný prostor pro jednadvacáté století. Nejen fanoušci hradeckého fotbalu netrpělivě čekají na otevření nového areálu Park Malšovice, který v sobě jedinečným způsobem sloučí funkce sportovní, společenské i komerční. O budoucnosti Parku Malšovice jsme si povídali s Josefem Tobkem, jednatelem společnosti ECE, která je spoluinvestorem projektu.

Pražský METROPOL č. 13/2010

Ikona

11. září 2010 - Život se mi hezky vybarvil. Zora Jandová vzpomíná, jak strávila první srpnový sobotní večer na hradě Houska. Na vyhlášené akci Noc s hvězdami nejen účinkovala, ale sešla se tam i s přáteli. Zoro, byla to vaše první cesta na tento tajemstvím opředený hrad? Myslím, že jsem tam kdysi byla jako holka s rodiči, ale to je už dávno a hrad dnes určitě vypadá úplně
jinak.

Pražský METROPOL č. 12/2010

Ikona

27. srpna 2010 - Chodím si inkognito. Naděžda Krupská byla ještě donedávna „dámou“ z kabaretu. Na benefi čním koncertě Noc s hvězdami na hradě Houska skvěle imitovala Halinu Pawlovskou a předvedla velký talent. V soutěži Česko Slovensko má Talent se uchází o přízeň poroty i diváků.

Pražský METROPOL č. 11/2010

Ikona

13. srpna 2010 - Tereza Novotná je novou tváří Metropolu. Studentka ekonomického lycea, Tereza Novotná (19), dostala do vínku nejen inteligenci, ale i křehkou krásu. Vyhrála Miss Luxor Česká Lípa 2008. Stala se objevem Metropolu a její tvář bude zdobit billboardy po celé ČR. Terezo, vy nejste z Prahy. Proč jste se tady rozhodla žít? Pocházím z Nového Boru, kde mám
i rodinu a příbuzné. Od malička jsem se věnovala tanci, ale na malém městě přece jen nebylo tolik možností, jak se vypracovat.

Pražský METROPOL č. 10/2010

Ikona

20. července 2010 - Klára Vytisková měla truhlu Na princezny. Mladá, talentovaná zpěvačka Klára Vytisková ze skupiny Toxique celé léto vystupuje na hudebních festivalech. Nedávno se navíc stala kmotrou projektu Korálky dětem. Kláro, můžete nám prozradit, čím se projekt Korálky dětem vlastně zabývá? Projekt je společným dílem herečky Míši Mauerové a občanského
sdružení Múzy dětem. Celá akce se spustila v roce 2007 a v současné době jsou do ní zapojeny dívky a chlapci z pěti dětských domovů.

Pražský METROPOL č. 9/2010

Ikona

20. července 2010 - Syn je pro mě zázrak. Libuška Vojtková (29) vystudovala moderní tanec a proslavila se jako tanečnice v muzikálech Dracula, Monte Christo, Rebelové, Kleopatra, Tři Mušketýři, Angelika, Golem, Baron Prášil a dalších. Byla provdaná za Daniela Hůlku a Pepu Vojtka, se kterým má syna Matyáše. Libuško, co vám v poslední době udělalo v práci největší radost? Kde všude momentálně hrajete? Nedávno jsme se vrátili ze Slovenska, kde jsme hráli Draculu.

Jsme schopni provádět veškeré úkony, které se týkají autokosmetických služeb.

Doprovodný obrázek

29. června 2010 - Prodáváte váš ojetý vůz nebo jste naopak vůz koupili? Využíijte našich služeb!

Strana výpisu

8

 

Nejčtenější články v rubrice
Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

37%

 

Ne

37.1%

 

Zlepšuje se to

25.8%