Praha - Český Metropol

Praha

Středočeský METROPOL č. 14/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Hanka Svobodová: Každý den jsem někdo jiný. Hanka Svobodová je vyhledávanou modelkou. První česká vicemiss z roku 2008 pochází z Vysočiny, žije v Praze. Metropolu prozradila, co právě dělá, na co se těší.

Středočeský METROPOL č. 13/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Bára Fišerová: Mám zkrátka barevný život. Bára Fišerová je výraznou hereckou tváří. I když na svou velkou příležitost, ať už komediální nebo dramatickou roli stále ještě čeká, je nepřehlédnutelná. Za sebou má desítky rolí v inscenacích, fi lmech a v divadle. Přitom původně chtěla dělat něco úplně jiného.

Středočeský METROPOL č. 12/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Filozofi cký pětiboj Davida Svobody. Moderní pětibojař David Svoboda přivezl z olympiády v Londýně zlatou medaili. Vzbudil tím velký rozruch a celému národu udělal obrovskou radost. On sám právě skládá státnice na Vysoké škole tělovýchovy a užívá si zasloužené popularity.

Středočeský METROPOL č. 10/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Zuzana Moravčíková: Ženy patří do politiky. Rodina je pro ni základ státu. Ráda by, aby se do politiky vrátili slušní a morální lidé, potom bude mít společnost šanci stát se zase pro všechny prospěšnou. Má silné sociální cítění, ve službě občanům nehledí na volný čas. Taková je hejtmanka Středočeského kraje Zuzana Moravčíková.

Středočeský METROPOL č. 9/2012

- Ať žije naše zlatá Bára! Obrovskou radost všem svým příznivcům, blízkým, ale i občanům České republiky udělala ve čtvrtek 9. srpna večer oštěpařka Bára Špotáková. Opět se usadila na pomyslném trůnu a za suverénní výkon 69,55 metrů získala druhou zlatou olympijskou medaili.

Středočeský METROPOL č. 8/2012

- MUDr. Vladimír Pavelka: Prevence je levnější než následná léčba. O tom, jak je důležité celoživotní vzdělávání v dnešní, dynamicky se rozvíjející době prakticky ve všech oborech, asi není třeba nikoho dlouze přesvědčovat. O lékařích a dalším zdravotnickém personálu to platí do písmene. Na toto téma jsme hovořili s ředitelem Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví MUDr. Vladimírem Pavelkou.

Středočeský METROPOL č. 7/2012

- Lucie Bílá: Cikánka Aranka z fi lmu Babovřesky. Zlatá česká slavice, temperamentní a přitom křehká, taková je zpěvačka a herečka Lucie Bílá. Má smysl pro humor a taky si umí dělat legraci sama ze sebe. I proto přijala nabídku, zahrát si v nové komedii Zdeňka Trošky z vesnického prostředí Babovřesky, aneb z dopisu venkovské drbny.

Středočeský METROPOL č. 6/2012

- Gabriela Gunčíková: Toho pravého jsem zatím nepotkala. Gabriela Gunčíková se od dob Česko Slovenské Super Star, kde získala skvělé druhé místo, nezastavila. Objevila se také v hlavní roli Kleopatry ve stejnojmenném muzikálu v Divadle Brodway.

Středočeský METROPOL č. 4/2012

- Tomáš Klus: Přízeň lidí mě dojímá. Stříbrný Slavík Tomáš Klus načerpal energii v Indii. Ta se mu náramně hodila, když si z prestižních „Andělů“ odnášel rovnou tři sošky.

Středočeský METROPOL č. 3/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Kateřina Pancová ráda sedlá koně. Nebývá častým jevem, že v čele krajské nemocnice stojí žena. Kladenská takovou výjimkou je, protože ji vede MUDr. Kateřina Pancová. Kromě kladenské máte na starosti pět emocnic ve středních Čechách, jejichž zřizovatelem je kraj. Na co kladete při jejich řízení největší důraz?

Strana výpisu

6 ...

 

Nejčtenější články v rubrice
Anketa

Odkud nás čtete?

Praha a Střední Čechy

37.3%

 

Severní Čechy

10.8%

 

Západní Čechy

8.3%

 

Jižní Čechy

8.3%

 

Východní Čechy

7.7%

 

Vysočina

6.1%

 

Severní Morava&Slezsko

8.1%

 

Střední Morava

6.4%

 

Jižní Morava

7%