Praha - Český Metropol

Praha

Středočeský METROPOL č. 7/2012

- Lucie Bílá: Cikánka Aranka z fi lmu Babovřesky. Zlatá česká slavice, temperamentní a přitom křehká, taková je zpěvačka a herečka Lucie Bílá. Má smysl pro humor a taky si umí dělat legraci sama ze sebe. I proto přijala nabídku, zahrát si v nové komedii Zdeňka Trošky z vesnického prostředí Babovřesky, aneb z dopisu venkovské drbny.

Středočeský METROPOL č. 6/2012

- Gabriela Gunčíková: Toho pravého jsem zatím nepotkala. Gabriela Gunčíková se od dob Česko Slovenské Super Star, kde získala skvělé druhé místo, nezastavila. Objevila se také v hlavní roli Kleopatry ve stejnojmenném muzikálu v Divadle Brodway.

Středočeský METROPOL č. 4/2012

- Tomáš Klus: Přízeň lidí mě dojímá. Stříbrný Slavík Tomáš Klus načerpal energii v Indii. Ta se mu náramně hodila, když si z prestižních „Andělů“ odnášel rovnou tři sošky.

Středočeský METROPOL č. 3/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Kateřina Pancová ráda sedlá koně. Nebývá častým jevem, že v čele krajské nemocnice stojí žena. Kladenská takovou výjimkou je, protože ji vede MUDr. Kateřina Pancová. Kromě kladenské máte na starosti pět emocnic ve středních Čechách, jejichž zřizovatelem je kraj. Na co kladete při jejich řízení největší důraz?

Středočeský METROPOL č. 2/2012

- Japonský Hamlet je sekáč. Muzikant, zpěvák, skladatel a milovník adrenalinu Janek Ledecký se chystá dobýt Japonsko. Jeho muzikál Hamlet tam bude mít brzy premiéru. Janku, v nejbližší době vás čeká Japonsko. Cestujete rád? Všechny mé cesty za posledních deset let jsou spojeny buďto se sportem, anebo s divadlem.

Středočeský METROPOL č. 1/2012

- Markéta Jakšlová (duo Verona): Ztracená bloudím dál svým snem. Krásnou a talentovanou zpěvačku Markétu Jakšlovou znají posluchači spíše jako Veronu, která účinkuje s Peterem Fiderem. V poslední době snad všechna rádia hrají jejich písničku Ztracená bloudím.

Středočeský METROPOL č. 21/2011

- David Rath: Hodně štěstí v roce 2012. MUDr. David Rath se nesmazatelně zapsal do dějin české polistopadové
politiky dávno před tím, než se stal středočeským hejtmanem. Jaký doopravdy je? Metropol se pokusil řiblížit tohoto lékaře, stínového ministra zdravotnictví za ČSSD, čelního představitele kraje, poslance PČR a člověka v předvánočním rozhovoru.

Středočeský METROPOL č. 1/2011

- Bravo, Petro! Šestého listopadu večer vyťukaly světové agentury výsledek finále Fed Cupu – Češky zdolaly domácí Rusky 3:2 a po dlouhých třiadvaceti letech dobyly nejprestižnější trofej ženského tenisu. Tak skončila veleúspěšná letošní sezóna pro Petru Kvitovou, vítězku Wimbledonu i turnaje mistryň a tahounku ženského družstva ve Fed Cupu.

Pražský METROPOL č. 8/2011

23. června 2011 - MVDr. David Nejedlo: Strach ze zvířat už dávno nemám. Přestože v dětství trpěl panickým strachem ze zvířat, dnes patří ředitel nejstarší zoologické zahrady v České republice MVDr. David Nejedlo k nejuznávanějším odborníkům v oboru chov divokých zvířat v péči lidí.

Pražský METROPOL č. 7/2011

7. června 2011 - Miluše Bittnerová: Pomáháme obětem dopravních nehod. Představitelka sestřičky Elišky z Ordinace v Růžové zahradě Miluše Bittnerová je spoluzakladatelkou Nadačního fondu Pepina. Ten se mimo jiné podílí na dopravně výchovných akcích Libereckého kraje a pomáhá obětem dopravních nehod právě v tomto kraji.

Pražský METROPOL č. 6/2011

28. dubna 2011 - Za šanci od Zdeňka Trošky jsem vděčný: Václav Šanda je mladý, nadějný a začínající herec. Je studentem pražské DAMU a momentálně se objevuje na plátnech kin v hlavní roli nové krásné výpravné rokokové pohádky Čertova nevěsta. Vaška jsme trochu vyzpovídali.

Strana výpisu

6

 

Nejčtenější články v rubrice
Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

34.3%

 

Ne

37.8%

 

Zlepšuje se to

28%