Praha - Český Metropol

Praha

Středočeský METROPOL č. 14/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Hanka Svobodová: Každý den jsem někdo jiný. Hanka Svobodová je vyhledávanou modelkou. První česká vicemiss z roku 2008 pochází z Vysočiny, žije v Praze. Metropolu prozradila, co právě dělá, na co se těší.

Středočeský METROPOL č. 13/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Bára Fišerová: Mám zkrátka barevný život. Bára Fišerová je výraznou hereckou tváří. I když na svou velkou příležitost, ať už komediální nebo dramatickou roli stále ještě čeká, je nepřehlédnutelná. Za sebou má desítky rolí v inscenacích, fi lmech a v divadle. Přitom původně chtěla dělat něco úplně jiného.

Středočeský METROPOL č. 12/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Filozofi cký pětiboj Davida Svobody. Moderní pětibojař David Svoboda přivezl z olympiády v Londýně zlatou medaili. Vzbudil tím velký rozruch a celému národu udělal obrovskou radost. On sám právě skládá státnice na Vysoké škole tělovýchovy a užívá si zasloužené popularity.

Středočeský METROPOL č. 10/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Zuzana Moravčíková: Ženy patří do politiky. Rodina je pro ni základ státu. Ráda by, aby se do politiky vrátili slušní a morální lidé, potom bude mít společnost šanci stát se zase pro všechny prospěšnou. Má silné sociální cítění, ve službě občanům nehledí na volný čas. Taková je hejtmanka Středočeského kraje Zuzana Moravčíková.

Středočeský METROPOL č. 9/2012

- Ať žije naše zlatá Bára! Obrovskou radost všem svým příznivcům, blízkým, ale i občanům České republiky udělala ve čtvrtek 9. srpna večer oštěpařka Bára Špotáková. Opět se usadila na pomyslném trůnu a za suverénní výkon 69,55 metrů získala druhou zlatou olympijskou medaili.

Středočeský METROPOL č. 8/2012

- MUDr. Vladimír Pavelka: Prevence je levnější než následná léčba. O tom, jak je důležité celoživotní vzdělávání v dnešní, dynamicky se rozvíjející době prakticky ve všech oborech, asi není třeba nikoho dlouze přesvědčovat. O lékařích a dalším zdravotnickém personálu to platí do písmene. Na toto téma jsme hovořili s ředitelem Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví MUDr. Vladimírem Pavelkou.

Strana výpisu

5

 

Nejčtenější články v rubrice
Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

34.3%

 

Ne

37.8%

 

Zlepšuje se to

28%