Praha - Český Metropol

Praha

Středočeský METROPOL č. 1/2012

- Markéta Jakšlová (duo Verona): Ztracená bloudím dál svým snem. Krásnou a talentovanou zpěvačku Markétu Jakšlovou znají posluchači spíše jako Veronu, která účinkuje s Peterem Fiderem. V poslední době snad všechna rádia hrají jejich písničku Ztracená bloudím.

Středočeský METROPOL č. 21/2011

- David Rath: Hodně štěstí v roce 2012. MUDr. David Rath se nesmazatelně zapsal do dějin české polistopadové
politiky dávno před tím, než se stal středočeským hejtmanem. Jaký doopravdy je? Metropol se pokusil řiblížit tohoto lékaře, stínového ministra zdravotnictví za ČSSD, čelního představitele kraje, poslance PČR a člověka v předvánočním rozhovoru.

Středočeský METROPOL č. 1/2011

- Bravo, Petro! Šestého listopadu večer vyťukaly světové agentury výsledek finále Fed Cupu – Češky zdolaly domácí Rusky 3:2 a po dlouhých třiadvaceti letech dobyly nejprestižnější trofej ženského tenisu. Tak skončila veleúspěšná letošní sezóna pro Petru Kvitovou, vítězku Wimbledonu i turnaje mistryň a tahounku ženského družstva ve Fed Cupu.

Pražský METROPOL č. 8/2011

23. června 2011 - MVDr. David Nejedlo: Strach ze zvířat už dávno nemám. Přestože v dětství trpěl panickým strachem ze zvířat, dnes patří ředitel nejstarší zoologické zahrady v České republice MVDr. David Nejedlo k nejuznávanějším odborníkům v oboru chov divokých zvířat v péči lidí.

Pražský METROPOL č. 7/2011

7. června 2011 - Miluše Bittnerová: Pomáháme obětem dopravních nehod. Představitelka sestřičky Elišky z Ordinace v Růžové zahradě Miluše Bittnerová je spoluzakladatelkou Nadačního fondu Pepina. Ten se mimo jiné podílí na dopravně výchovných akcích Libereckého kraje a pomáhá obětem dopravních nehod právě v tomto kraji.

Pražský METROPOL č. 6/2011

28. dubna 2011 - Za šanci od Zdeňka Trošky jsem vděčný: Václav Šanda je mladý, nadějný a začínající herec. Je studentem pražské DAMU a momentálně se objevuje na plátnech kin v hlavní roli nové krásné výpravné rokokové pohádky Čertova nevěsta. Vaška jsme trochu vyzpovídali.

Pražský METROPOL č. 5/2011

1. dubna 2011 - Ivan Fuksa: Přednost dostávají domácí potraviny. S příchodem jara se do práce pustili i malovýrobci zemědělských plodin. Ministr zemědělství ČR Ivan Fuksa považuje za jeden ze svých prioritních úkolů změnu chování spotřebitelů k tomu, aby dávali přednost domácím, regionálním potravinám.

Pražský METROPOL č. 4/2011

28. března 2011 - Leoš Heger: Politika je umění možného. Na hektické lednové a únorové dny letošního roku, kdy výpovědí hrozilo na 3 800 lékařů českých a moravských nemocnic, hned tak nezapomene ministr zdravotnictví ČR Leoš Heger, který poskytl Metropolu rozhovor.

Pražský METROPOL č. 3/2011

Ikona

25. února 2011 - Vyjadřovat se tancem je nádherný pocit. Cestu za tancem si tvrdohlavě, i přes mírný nesouhlas rodičů, určila sama. Od čtyř let se věnovala moderní gymnastice, poté spojila cvičení i s baletní průpravou v plzeňském Divadle J. K. Tyla pod vedením Bohunky Mejcharové. Slavný muzikál Děti Ráje díky Petru Novotnému opatřila svou choreografi í.

Pražský METROPOL č. 2/2011

Ikona

14. února 2011 - Každé představení je neopakovatelný originál. Plzeňské divadlo J. K. Tyla chystá pro letošní sezonu řadu novinek. Jaký bude nový divadelní rok, a jak to vypadá s výstavbou nového divadla? I na to jsme se zeptali ředitele a současně i režiséra divadla Jana Buriana.

Pražský METROPOL č. 1/2011

Ikona

14. ledna 2011 - Laďka Erbová: Mediální tvář propůjčila nemocným. Kromě modelingu se už deset let živí také jako manikérka a externě pracuje v makléřské společnosti. Je patronkou Nadace pro výzkum rakoviny – Rakovina věc veřejná. Narodila se ve znamení Raka a je šťastnou maminkou čtyřleté Viktorky.

Strana výpisu

7

 

Nejčtenější články v rubrice
Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

37%

 

Ne

37.1%

 

Zlepšuje se to

25.8%