Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Žlutomodrá splněná přání udělala radost kvadruplegičce Ditě

foto archiv

- Teplice | Žlutomodrá splněná přání je název charitativního projektu FK Teplice, který se od letošní sezóny snaží naplňovat motto "FK Teplice více než fotbal...". Snaží se zejména potěšit ty, kteří hrdinsky bojují s nástrahami osudu, ať již se jedná o vážnou nemoc, handicap či to, že nepoznali nebo přišli o své rodinné zázemí.

Cenu hejtmanky získalo osm Středočechů

foto archiv

- Kutná Hora | Ve čtvrtek proběhl v prostorách Galerie Středočeského kraje (GASK) v Kutné Hoře první ročník udílení Ceny hejtmanky.

Opravené fasády zdobí Červený dům v České Lípě

foto archiv

- Česká Lípa | Opravy se dočkala severní a jižní fasáda Červeného domu v České Lípě, jedné z nejvýznamnějších kulturních památek ve městě. Restaurování fasád probíhalo od března do září letošního roku. Cílem oprav a restaurátorského zásahu bylo zachování hmotné podstaty památky včetně její patiny stáří a rehabilitace stavu sgrafit z 19. století. Celkové náklady na obnovu jsou 1.798.517 korun včetně DPH.

Ministerstvo vnitra otevřelo druhý obchod se zajištěnou elektronikou

foto archiv

- Praha | Ministerstvo vnitra otevřelo v Praze Na Perštýně 9 další obchod s elektronikou zajištěnou v trestním řízení. Obchod bude fungovat především jako výdejní a expediční místo, neboť většina věcí se draží na veřejném aukčním portálu Aukro.cz.

Lávka přivítá prestižní projekt Queen&Beauty Universe

foto archiv

- Praha | Prestižní projekt Queen&Beauty Universe 2018 přivítá v sobotu 17. listopadu jeden z nejdéle fungujících podniků svého druhu v Praze - klub Lávka na Starém Městě. Výhradním partnerem finále národního kola pro Českou republiku a Slovensko je agentura Angels Vampires.

Ano, šéfová na TV Prima

foto archiv

- Praha | Od 12. listopadu poběží každé pondělí na TV Prima pořad, který opět prověří restaurace. „Štafetu“ po Zdeňku Pohlreichovi převzalo rodinné duo Pagana, Jitka Pagana a její syn Santo se svým pořadem Ano, šéfová.

Focení sexy kalendáře pro Miss Survival - finalistku České Miss 2017 Markétu Matoušovou

foto archiv

- Praha | Někdy v létě 2018 vznikla myšlenka trochu potrápit konvence a nafotit sexy kalendář s finalistkou České Miss Markétou Matoušovou.

Žofín přivítá ples Czech Top 100

foto archiv

- Praha | PLES CZECH TOP 100 nejvýznamnějších a obdivovaných firem České republiky je výjimečnou příležitostí k neformálnímu setkání zajímavých osobností i k navázání nových přátelských či obchodních kontaktů v krásném prostředí.

Program RE:START – Co se starými a nevyužívanými místy ve městech a obcích?

foto archiv

- Prostřednictvím programu RE:START a Ministerstvu pro místní rozvoj se podařilo připravit nový dotační titul, který představuje šanci na oživení či nové využití starých opouštěných míst, které nejsou města a obce schopny vyřešit vlastními silami. Kde? Na území vašich měst a obcí nejen v Ústeckém kraji. Jak? Prostřednictvím programu Podpora regenerace brownfieldů pro nepodnikatelské využití.

Z koníčku je nejlepší práce na světě

foto Petr Zapletal (Zlyart)

- Populární youtuberka, blogerka a momentálně také modelka Veronica Biasiol prezentuje svůj provokativní styl jako image, kterou její fanoušci mají rádi. Většinu svého volného času věnuje kromě jiného i vymýšlení nových projektů.

Módní návrhářka Alice Abraham otevírá obchod s květinami, čokoládou a luxusními víny

foto Metropol

- Praha | V pražské pasáži Černá růže byl v listopadu otevřen v přízemí nový obchod vyhledávané návrhářky Alice Abraham - Villa d’Este.

Strana výpisu

10 ...