Auto - Český Metropol

Auto

foto archiv

Automobily ŠKODA ve službách československé armády

foto archiv

- Mladá Boleslav | Již krátce po vzniku Československa v roce 1918 bylo zřejmé, jak důležitou roli bude v mladém státě hrát armáda a zajištění bezpečnosti mladé republiky. Ke klíčovým armádním dodavatelům patřily i Škodovy závody v Plzni, do jejichž koncernu patřila od roku 1925 také mladoboleslavská automobilka.

Omlazená FABIA míří k českým zákazníkům

foto archiv

- Mladá Boleslav | Druhý nejprodávanější model značky ŠKODA na domácím trhu dostává pro modelový rok 2019 nejen nový design, ale i novou techniku. Živé a úsporné motory se zdvihovým objemem 1,0 l doplňují pokročilé asistenční systémy.

Ikonické monoposty F1 na Masarykově okruhu

foto archiv

- Brno | Vozy legendární italské automobilky se už tento víkend 21. – 22. července představí na Masarykově okruhu. Závodní podnik Ferrari Challenge do Brna přiváží dva tovární poháry sportovních vozů a unikátní Ferrari F1 Show. Formulový program bude na dráze pokračovat i po víkendu, v úterý a ve středu se fanouškům ukáže hned 7 monopostů.

Nová výstava ve ŠKODA Muzeu - Vítězství plná prachu: 1908

foto archiv

- Mladá Boleslav | Expozici ŠKODA Muzea v Mladé Boleslavi rozšiřuje od 1. července tematická výstava Vítězství plná prachu: 1908. Právě na příkladu roku 1908 návštěvníky seznámí s úspěchy mladoboleslavské značky na poli motorsportu.

Autosalon na Zahradě Čech byl rekordní

foto archiv

- Litoměřice | Oblíbené značky automobilů, motocyklů i nákladních vozů přivedl na litoměřické výstaviště tradiční Autosalon na Zahradě Čech, který probíhal o víkendu. Mimo to si mohli návštěvníci prohlédnout, ozkoušet i zakoupit skútry, tříkolky, elektrokola, traktory, zdravotní pomůcky i nakládací techniku. Připravena byla řada exhibicí, roadshow, soutěží i bohatý kulturní program.

Brno: Legendární retro na dráze

foto archiv

- Brno | Celkem 15 závodů jednotlivých kategorií nabídne tento víkend rakouský Histo Cup. Fanoušci motoristického sportu se ve dnech 4. – 6. května můžou těšit na téměř dvě stovky vozů reprezentující zlatou éru automobilového závodění.

Südsteiermark Classic: Vozy ŠKODA na prémiové veteránské rallye

foto archiv

- Mladá Boleslav | Značka ŠKODA má na rakouském trhu velmi silnou pozici, nově ji podpoří i jako partner soutěže historických vozidel Südsteiermark Classic, která proběhne 27. - 28. dubna v jižním Štýrsku.

Kolo pro život opět se značkou ŠKODA, letos již podesáté

foto archiv

- Mladá Boleslav | Již podesáté se stává ŠKODA AUTO hlavním partnerem akce Kolo pro život. Její přítomnost na všech 15 dílech seriálu, který má za cíl přivést k cyklistice celé rodiny, dokazuje angažovanost značky při podpoře aktivního trávení volného času.

Žáci staví studii kabrioletu ŠKODA KAROQ

foto archiv

- Mladá Boleslav | Dvě desítky žáků podnikového učiliště ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi navrhují a staví nový žákovský vůz.

První kilometry v první republice: Luxusní Laurin & Klement

foto archiv

12. dubna 2018 - Mladá Boleslav | Během 20 let existence první československé republiky oslovila mladoboleslavská automobilka vedle širokých vrstev společnosti i tu nejnáročnější klientelu působivou flotilou luxusních modelů.

Strana výpisu

1 ...

 

Anketa

Souhlasíte se zavedením elektronických pokladen?

ano

58.1%

 

ne

41.9%

 

 

Anketa

Jste pro, aby se znovu proplácely i první tři dny nemocenské?

ano

68.2%

 

ne

31.8%