Aktuality - Český Metropol

Aktuality

Karlu Gottovi se vrátila nemoc: Opět rakovina, ale v jiné formě!

- Praha I Poslední měsíce unavený výraz, pobledlá a pohublá tvář, některé zrušené akce, za to vše může u Karla Gotta návrat rakoviny. Sám zpěvák přiznal, že trpí akutní leukemií a léčí se ambulantně v nemocnici na Karlově náměstí.

Obrovský úspěch: Světlomalíř Alex Dowis se jako 1. Čech probojoval až do semifinále Amerického Talentu!

- Los Angeles I Tomu se říká obrovský úspěch! Zatím se to žádnému Čechovi nepovedlo, až světlomalíři Alexu Dowisovi. Probojoval se totiž až do semifinále světové televizní show America´s Got Talent (Amerika má Talent). Teď ho čeká zásadní rozhodnutí o postup do finále a možnost stát se celkovým vítězem!

Sucho znehodnocuje vltavskou vodní cestu, na Orlíku se zastavil lodní výtah!

- Orlík / Kvůli suchu končí na Orlické přehradě provoz plavebního výtahu. Povodí Vltavy uvedlo, že pro nedostatek vody stále klesá přítok do nádrže. Z téhož důvodu byla zkrácena plavební dráha na vodní nádrži Hracholusky.

Česko zná už nového Muže roku!

- Náchod / Česká republika má po roce opět svého Muže roku! Za rok 2019 se jím v jubilejním 20. ročníku stal překvapivě blonďák 26letý Vojtěch Urban z moravského Vsetína. Finalista, na kterého snad sázel málokdo, zaujal tak nejvíce. Druhý skončil 29letý lektor Jan Solfronk a třetí příčku obsadil 21letý student Immanuel Adenubi.

Známá česká herečka neprožívá dobré období, rodina ji připravila o miliony

- Praha I Bývala naší nejobsazovanější herečkou jak v televizi, tak i v rozhlase i v dabingu. Natočila i několik filmů a roky učila na DAMU a pak i soukromě herectví i rétoriku. Momentálně ale Jana Andresíková neprožívá dobré období. Rodina jí totiž prý připravila o všechno a ještě se jí snaží zbavit svéprávnosti!

Hradní mluvčí Ovčáček bude mít v televizi vlastní talk show!

- Praha I Jedna z asi nejkontroverznějších osobností české mediální i politické scény bude mít svou novou vlastní talk show na TV Barrandov. Jedná se o hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka, který si bude do pořadu zvát zajímavé hosty.

Praha I Pláčou fanoušci i opuštěná zvířata: Zemřel herec a kaskadér Zdeněk Srstka

- Praha I Ve věku 83 let zemřel po dlouhé nemoci herec, kaskadér a milovník opuštěných zvířat Zdeněk Srstka. Před časem předal své moderátorské žezlo v televizi v pořadu Chcete mě?, kolegovi, herci Petru Rajchertovi. Od února už nevycházel z domu.

Tohle nikdo nechápe: Předražené reality v ČR, nejdražší v Evropě!

- Praha I Tohle skutečně nikdo nechápe. Dokonce ani světoví či jen evropští bankéři a odborníci na reality! Nemovitosti v České republice jsou v poměru k průměrné mzdě nejdražší v Evropě. Byty či domy jsou v Praze i v některých jiných městech dražší, než třeba ve Vídni, Berlíně či Drážďanech.

Marfuša z Mrazíka:Těžké zranění!

- Moskva I Inna Čurikovová, kterou proslavila především role Marfuši v kultovní pohádce Mrazík, se vážně zranila při představení a je ve vážném stavu v ne­mocnici. Pětasedmdesátiletá ruská herečka si újmu přivodila přímo v moskevském divadle Ruská píseň.

KAREL GOTT slaví 80: A tímhle se pochlubil!

- Praha I Největší hvězda Československé i německé pop music slaví kulatiny! Karlu Gottovi je právě dnes neuvěřitelných 80 let. Sám se na sociální síti pochlubit tím, co dostal od svých věrných fanoušků. Nedávno také prozradil, co mu před pár lety sdělili lékaři.

Hasiči varují: Zamykání vchodových dveří u bytových domů vás může stát život!

- Praha I Je to zvyk ještě z dob socialismu, který ale dodnes v tisících bytových domech u nás přetrval. Zamykají se dveře u vchodů do domů proto, aby se tam nedostal nikdo nepovolaný. Hasiči ale varují, že jde o čirý nesmysl,který může ohrozit zdraví a život stovek lidí!

Strana výpisu

1 ...