Aktuality - Český Metropol

Aktuality

Známá česká herečka neprožívá dobré období, rodina ji připravila o miliony

- Praha I Bývala naší nejobsazovanější herečkou jak v televizi, tak i v rozhlase i v dabingu. Natočila i několik filmů a roky učila na DAMU a pak i soukromě herectví i rétoriku. Momentálně ale Jana Andresíková neprožívá dobré období. Rodina jí totiž prý připravila o všechno a ještě se jí snaží zbavit svéprávnosti!

Hradní mluvčí Ovčáček bude mít v televizi vlastní talk show!

- Praha I Jedna z asi nejkontroverznějších osobností české mediální i politické scény bude mít svou novou vlastní talk show na TV Barrandov. Jedná se o hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka, který si bude do pořadu zvát zajímavé hosty.

Praha I Pláčou fanoušci i opuštěná zvířata: Zemřel herec a kaskadér Zdeněk Srstka

- Praha I Ve věku 83 let zemřel po dlouhé nemoci herec, kaskadér a milovník opuštěných zvířat Zdeněk Srstka. Před časem předal své moderátorské žezlo v televizi v pořadu Chcete mě?, kolegovi, herci Petru Rajchertovi. Od února už nevycházel z domu.

Tohle nikdo nechápe: Předražené reality v ČR, nejdražší v Evropě!

- Praha I Tohle skutečně nikdo nechápe. Dokonce ani světoví či jen evropští bankéři a odborníci na reality! Nemovitosti v České republice jsou v poměru k průměrné mzdě nejdražší v Evropě. Byty či domy jsou v Praze i v některých jiných městech dražší, než třeba ve Vídni, Berlíně či Drážďanech.

Marfuša z Mrazíka:Těžké zranění!

- Moskva I Inna Čurikovová, kterou proslavila především role Marfuši v kultovní pohádce Mrazík, se vážně zranila při představení a je ve vážném stavu v ne­mocnici. Pětasedmdesátiletá ruská herečka si újmu přivodila přímo v moskevském divadle Ruská píseň.

KAREL GOTT slaví 80: A tímhle se pochlubil!

- Praha I Největší hvězda Československé i německé pop music slaví kulatiny! Karlu Gottovi je právě dnes neuvěřitelných 80 let. Sám se na sociální síti pochlubit tím, co dostal od svých věrných fanoušků. Nedávno také prozradil, co mu před pár lety sdělili lékaři.

Hasiči varují: Zamykání vchodových dveří u bytových domů vás může stát život!

- Praha I Je to zvyk ještě z dob socialismu, který ale dodnes v tisících bytových domech u nás přetrval. Zamykají se dveře u vchodů do domů proto, aby se tam nedostal nikdo nepovolaný. Hasiči ale varují, že jde o čirý nesmysl,který může ohrozit zdraví a život stovek lidí!

ČSA: Páté nejméně přesné aerolinky na světě!

- Praha I ČSA se netěší zrovna dobré pověsti. Jsou páté nejméně přesné aerolinky na světě. Poprvé v historii klesla přesnost Českých aerolinií pod padesát procent. Jde o nejhorší výsledek ČSA v historii. Vyplývá to z nového žebříčku, který sestavila společnost OAG.

Dálnice D3 má další dokončený úsek na jihu Čech!

- Bošilec I Další část budované a tolik potřebné dálnice D3 je dokončen. Ředitelství silnic a dálnic dnes zprovozní 8,1 kilometru dlouhý úsek Bošilec - Ševětín na Českobudějovicku. Stál zhruba 1,5 miliardy korun. Zatím poslední jihočeský úsek D3 Veselí nad Lužnicí - Bošilec dlouhý 5,1 kilometru otevřelo ŘSD v říjnu 2017.

Teplická kolonáda už v sobotu ožije módou! Těšte se na ty nejlepší návrháře a nejkrásnější modelky!

- Už 3. ročník Czech Fashion Weeku se uskuteční tuto sobotu 8. června přímo na lázeňské kolonádě u kulturního domu v Teplicích. Celkem 11 módních přehlídek šatů, spodního prádla i dalších outfitů, na pět desítek modelek, včetně missích krásek zazáří ve městě, které se kdysi přezdívalo „malá Paříž“.

Nejen auta, motorky, ale i drony budou mít své „espézetky“.

- Praha I Desetitisíce lidí, kteří se naučily používat drony, si je budou muset zaregistrovat a skládat prostřednictvím online testu zkoušky zaměřené nejen na jejich ovládání, ale také na znalosti meteorologie. Čeká je také prokázání znalosti pravidel, které používání bezpilotních létajících prostředků upravují.

Strana výpisu

3 ...