Aktuality - Český Metropol

Aktuality

Pošta přidá zaměstnancům, protřídí manažery a chystá audit budov

- Praha I V České poště nastává zemětřesení. Důvodem je téměř kritický podstav lidí roznášející zásilky i služby, na které je stále více stížnosti. Ale také zdražování či změna podávání balíků. Nyní státní podnik chystá zásadní změny.

SMUTNÁ ZPRÁVA: Velká žena v malém těle, herečka Aťka Janoušková navždy odešla!

- Praha I Legendární herečka, dabérka, která propůjčila hlas kreslené pohádkové postavičce Včelce Máje, ale i dalším, Aťka Janoušková, navždy odešla. Zemřela dnes ve svém bytě v Praze 10. Přitom ještě před několika dny točila rozhovor pro televizi a vystupovala v divadle!

Poslední potlesk pro Jiřího Pomeje: Rozloučit se přišly stovky lidí!

- Č. Budějovice I Stovky lidí se dnes přišly rozloučit do českobudějovického krematoria se zesnulým hercem, dabérem a bývalým producentem Jiřím Pomeje. Kromě rodiny, spolužáků a přátel, dorazily i známé osobnosti. Do obřadní síně se všichni lidé nevešli. Někteří tak zůstali stát venku.

Pracují u drah psychopati? Není den, aby se na železnici nestal malér!

- Brno I Doposud si všichni mysleli, že když chce někdo řídit lokomotivu, ať už osobního nebo nákladního vlaku, musí být zodpovědný, proškolený a svéprávný. Patrně ale u drah pracují psychopati? Jak si jinak vysvětlit něco, co tu snad ještě nebylo.

Šokující úmrtí: Zemřel Dylan z Beverly Hills 90210! Luke Perry

- USA I Tak tomu se říká šok! Ve věku pouhých 52 let zemřel dnes v USA Luke Perry, kterého miliony fanoušků seriálu Beverly Hills 90210! znají jako Dylana. Herec podlehl následkům mozkové mrtvice, která jej postihla minulou středu.

Odešla další herecká legenda: Zemřel Jiří Pecha

- Brno I Český herecký svět zasáhla další smutná zpráva! Ve věku 74 let zemřel divadelní a filmový herec Jiří Pecha. Příčinou úmrtí byly dlouhodobé zdravotní potíže. V posledních měsících už žil herec v ústraní. Patřil k nejbližším přátelům a spolupracovníkům Bolka Polívky.

Herec Jiří Pomeje navždy odešel!

- Praha I Herec, bývalý filmový producent, ale také dabér a exmanžel herečky Michaely Kuklové či zpěvačky Ivety Bartošové navždy odešel. Ve věku 54 let podlehl zákeřné rakovině kostí po předchozích komplikacích nádorového onemocnění hrtanu. Kvůli němu přišel také před rokem o hlasivky.

Aneta Vignerová poprvé s novým přítelem. Je jím slavný scénárista!

- Černovice I Modelka Aneta Vignerová je znovu zamilovaná! Dokonce to už přestala tajit. Svoji lásku k slavnému scénáristovi a autorovi seriálového hitu Most Petrovi Kolečkovi naopak dává najevo. Společně vyrazili na relaxační víkendový pobyt do resotu v Černovicích na rozhraní jižních Čech a Vysočiny

České dráhy nebudou trvat na povinných místenkách! A klíčový náměstek byl z firmy odejit!

- Praha I Mnohým cestujícím vlakem se asi ulevilo. České dráhy nakonec nebudou trvat na povinných místenkách na některých trasách, kde jsou soupravy přeplněné. Sice by to možná vyřešilo to, že někdy jsou vlaky poloprázdné a jindy se nedá ani projít, ale národní dopravce hledá jiné řešení.

Skvělý úspěch Muže roku 2018 Kmoníčka na světové soutěži Mister International!

- Praha I Vítěz jediné české soutěže mužské krásy Muž roku 2018 Jiří Kmoníček při své přípravě na světovou soutěž Mister International netušil, že se bude na dalekých Filipínách tak líbit. Doháněl fyzičku, sháněl národní kroj, ladil angličtinu a za povinnostmi Muže roku 2018 jezdil ve své hlavní výhře - luxusní Toyotě od Autostylu Trutnov.

Chřipka v ČR zabila už 60 lidí! Lékaři radí vyhýbat se davům

- Praha I Už 60 obětí má chřipka v letošní zimní sezóně v České republice. Chřipková epidemie pokračuje. Na pozoru by se měli mít především chronicky nemocní lidé s oslabenou imunitou.

Strana výpisu

6 ...