Aktuality - Český Metropol

Aktuality

Odešla další herecká legenda: Zemřel Jiří Pecha

- Brno I Český herecký svět zasáhla další smutná zpráva! Ve věku 74 let zemřel divadelní a filmový herec Jiří Pecha. Příčinou úmrtí byly dlouhodobé zdravotní potíže. V posledních měsících už žil herec v ústraní. Patřil k nejbližším přátelům a spolupracovníkům Bolka Polívky.

Herec Jiří Pomeje navždy odešel!

- Praha I Herec, bývalý filmový producent, ale také dabér a exmanžel herečky Michaely Kuklové či zpěvačky Ivety Bartošové navždy odešel. Ve věku 54 let podlehl zákeřné rakovině kostí po předchozích komplikacích nádorového onemocnění hrtanu. Kvůli němu přišel také před rokem o hlasivky.

Aneta Vignerová poprvé s novým přítelem. Je jím slavný scénárista!

- Černovice I Modelka Aneta Vignerová je znovu zamilovaná! Dokonce to už přestala tajit. Svoji lásku k slavnému scénáristovi a autorovi seriálového hitu Most Petrovi Kolečkovi naopak dává najevo. Společně vyrazili na relaxační víkendový pobyt do resotu v Černovicích na rozhraní jižních Čech a Vysočiny

České dráhy nebudou trvat na povinných místenkách! A klíčový náměstek byl z firmy odejit!

- Praha I Mnohým cestujícím vlakem se asi ulevilo. České dráhy nakonec nebudou trvat na povinných místenkách na některých trasách, kde jsou soupravy přeplněné. Sice by to možná vyřešilo to, že někdy jsou vlaky poloprázdné a jindy se nedá ani projít, ale národní dopravce hledá jiné řešení.

Skvělý úspěch Muže roku 2018 Kmoníčka na světové soutěži Mister International!

- Praha I Vítěz jediné české soutěže mužské krásy Muž roku 2018 Jiří Kmoníček při své přípravě na světovou soutěž Mister International netušil, že se bude na dalekých Filipínách tak líbit. Doháněl fyzičku, sháněl národní kroj, ladil angličtinu a za povinnostmi Muže roku 2018 jezdil ve své hlavní výhře - luxusní Toyotě od Autostylu Trutnov.

Chřipka v ČR zabila už 60 lidí! Lékaři radí vyhýbat se davům

- Praha I Už 60 obětí má chřipka v letošní zimní sezóně v České republice. Chřipková epidemie pokračuje. Na pozoru by se měli mít především chronicky nemocní lidé s oslabenou imunitou.

Porodí vévodkyně Kate už po čtvrté?

- Londýn I Britská královská rodina brzy uvítá do Bucgingamského paláce nového člena, vévodkyně Meghan má na přelomu března a dubna porodit prvorozeného potomka. Jenže se šušká, že by se její švagrová Kate Middleton mohla stát taky znovu matkou - už po čtvrté!

Máte auto na diesel s filtrem pevných částic? Můžete se připravit na kontrolu!

- Praha I Kontrolu automobilů s dieselovým motorem a filtrem pevných částic, chystá Praha ve spolupráci s policií. Jde totiž o celorepublikový problém, který zatím úřady příliš neřešily, přičemž například na STK vám vůz se špatným nebo chybějícím zařízením neprojde. Takové auto, pokud má v techničáku tento filtr zapsaný, a nemá jej, výrazně přispívá ke špatnému ovzduší zejména ve městech.

Karel Gott stále všechny přesvědčuje, že žije!

- PrahaI Zlatý slavík Karel Gott poslední dny - doslova každý den - všechny přesvědčuje, že skutečně žije. Dělá to tak od chvíle, kdy se na internetu objevila 'zaručená' zpráva, že je po smrti. Proto spolu s manželkou Ivanou sdílejí na sociálních sítích fotky, aby všichni viděli, že Mistr je v pořádku.

Zemřela módní ikona, návrhář Karl Lagerfeld

- Paříž I Svět módy přišel o svou ikonu. V Paříži ve věku 85 let zemřel jeden z nejuznávanějších a nejvlivnějších světových módních návrhářů německého původu Karl Lagerfeld.

Vystřídají ve Varech bohaté Rusy bohatí Arabové?

- Karlovy Vary I Slavné české lázeňské město bylo v posledních letech mekou bohaté ruské klientely. Ta se postupně přesouvá jinam. Pokud ne zpět do své rodné země, pak hlavně do Prahy. Drahé byty, které Rusové opustili, jsou teď prázdné a není o ně zrovna velký zájem. Primátorka Karlových Varů Adnrea Pfeffer Ferklová (ANO) teď přišla s nadějí, která ale nedává klidně spát místním.

Strana výpisu

6 ...