Rozhovory - Český Metropol

V Oboře Hvězda vznikne dětské hřiště a veřejné WC

foto archiv

- Praha | Rada hl. m. Prahy rozhodla o výběru dodavatele na kompletní rekonstrukci objektu sloužícího jako zázemí údržby Obory Hvězda. Nejvýhodnější nabídku předložila společnost Buldix, s. r. o. s nabídkovou cenou 10 373 554 Kč bez DPH a termínem zhotovení 175 kalendářních dnů.

Valná hromada SVS: Zisk společnosti půjde do obnovy vodárenské infrastruktury

foto archiv

- Teplice - Zástupci měst a obcí v severočeském regionu, kteří jsou zároveň akcionáři Severočeské vodárenské společnosti, se po dvou měsících opět sešli na valné hromadě. Tentokrát společně schválili účetní uzávěrku za rok 2017 a rozhodli, že zisk z loňského roku použijí na modernizaci vodohospodářského majetku.

Z Česka do Švýcarska nově i s Včasnou jízdenkou

foto archiv

- Praha | Česká dráhy rozšířily možnosti cenově dostupného cestování do Švýcarska. Nabídka Včasných jízdenek byla rozšířena o denní spojení z Česka do Švýcarska přes hraniční přechod Horní Dvořiště – Summerau. Cena této jízdenky z Prahy do Curychu začíná na 1 911 Kč a umožňuje využít expresní vlak mezi Prahou a Lincem a přípojný vlak railjet z Lince do Curychu.

Cyklostezka si vyžádá 31,5 milionu korun

foto archiv

- Hradec Králové | V dlouhotrvající přípravě výstavby pětikilometrového úseku cyklostezky z Hradce Králové do Vysoké nad Labem nastal zásadní posun. Projekt v celkové hodnotě okolo 31,5 milionů korun obdržel dotaci z evropských fondů. Stavební práce začaly v červnu.

Oslavy 1. výročí otevření Stezky korunami stromů Krkonoše

foto archiv

- Janské Lázně | První výročí otevření Stezky korunami stromů Krkonoše si veřejnost připomene celodenním kulturním programem pro dospělé i děti v pondělí 2. července od 10.00 do 17.00 hodin.

Mistrů svého oboru každoročně přibývá

foto archiv

- Ústí nad Labem | V průběhu druhého pololetí letošního školního roku byla jako každoročně pořádána na Střední průmyslové škole stavební a Střední odborné škole stavební a technické v Ústí nad Labem soutěž Mistr svého oboru.

Centropol mezi 100 nejvýznamnějšími firmami v ČR

foto archiv

- Praha | Energetická společnosti Centropol potvrdila umístěním v žebříčku Sdružení CZECH TOP 100, že dlouhodobě patří mezi nejvýznamnější energetické firmy v České republice.
Mezi stovkou nejvýznamnějších firem v České republice je stejně jako v loňském roce energetická společnost Centropol.

Anketa

Souhlasíte se zavedením elektronických pokladen?

ano

58.7%

 

ne

41.3%

 

 

Anketa

Jste pro, aby se znovu proplácely i první tři dny nemocenské?

ano

68.5%

 

ne

31.5%