Sport - Český Metropol

Sport

Premiérový Miladatlon přilákal téměř dvě stovky závodníků

foto archiv

- Ústí nad Labem | Jezero Milada hostilo první ročník terénního triatlonu a kvadriatlonu. Ve vodě i na suchu předvedly své sportovní výkony téměř dvě stovky účastníků. Závody se mimo jiné konaly pod záštitou 1. náměstka hejtmana Martina Kliky.

Ústečtí fotbalisté řeší schodek v rozpočtu, přesto válejí

foto archiv

- Ústečtí fotbalisté řeší schodek v rozpočtu, přesto válejí

Ústí nad Labem | Výpadek několik asponzorů způsobil výpadek v rozpočtu druholigových fotbalistů FK Ústí nad Labem v částce přesahující 4,3 milionu korun. Tým, který se loni na poslední chvíli zachránil ve druhé nejvyšší fotbalové soutěži, přesto začal nový ročník nad očekávání skvěle a v současné době se pohybuje na postupové pozici do 1. ligy.

Skvělá bronzová jízda Jakuba Kornfeila

foto Honza Král

- Brno | Jedenáct let čekali fanoušci na pódiové umístění českého závodníka při Grand Prix České republiky. To utnul Jakub Kornfeil, který v letošním domácím závodě třídy Moto3 podal velmi dobrý výkon a cílovou rovinkou projel jako třetí v pořadí. Kornfeil tak navázal na skvělou sobotní kvalifikaci, kterou dokázal vůbec jako první český pilot v Brně vyhrát.

Monster Energy Grand Prix České republiky 2018

foto archiv

- Brno | Tři čeští jezdci se v rámci Monster Energy Grand Prix České republiky 2018 (3. – 5. srpna 2018) postaví na start ve svých třídách. Začátek druhé poloviny sezóny šampionátu MotoGP přinese kromě očekávané bitvy o vítězství v brněnském závodě také jedno velké loučení. Pro Daniho Pedrosu je letošní sezóna poslední v Mistrovství světa silničních motocyklů. Fanoušci tak mají poslední možnost vidět španělského pilota závodit na Masarykově okruhu.

Memoriál Františka Hrdličky vyhrál německý Magdeburg

foto archiv

- Teplice | Na počest dlouholetého funkcionáře FK Teplice se konal v lázeňském městě Memoriál Františka Hrdličky. Fotbalového turnaje v kategorii U19 se zúčastnily jak tuzemské, tak i slovenské, polské či německé kluby.

Labe aréna se pyšní moderním tréninkovým centrem ve Štětí

foto archiv

- Štětí | Pouhé dva kilometry od račické Labe arény vzniklo ze staré loděnice ve Štětí moderní tréninkové centrum. Ústecký kraj podpořil výstavbu objektu částkou 60 milionů korun. Právě v těchto dnech už v areálu trénuje reprezentace na srpnové juniorské mistrovství světa ve veslování.

Tepličtí fotbalisté budou usilovat o první šestku

foto top

- Teplice | Umístění v první šestičlenné skupině hrající o titul a úspěch v domácím poháru – to jsou předsezonní cíle fotbalistů FK Teplice. Uvedl to ředitel klubu Petr Hynek s tím, že klub je pro tuto sezonu finančně zajištěn, rozpočet činí 80 milionů korun.

Ústečtí fotbalisté: Chceme fotbalem bavit diváky

foto top

- Ústí nad Labem | Fotbalem, který bude bavit diváky, se chtějí v následující sezoně Fortuna: Národní ligy prezentovat druholigoví fotbalisté FK Ústí nad Labem. Hlavním cílem je pak podle slov Libora Zajíčka, předsedy představenstva klubu, finanční stabilizace klubu.

Bezpečně na kole na Labské stezce

foto archiv

- Ústí nad Labem | V sobotu 21. července se od 10 hodin na Labské stezce ve Svádově na Ústecku koná akce pro všechny cyklisty a bruslaře s názvem Bezpečně na kole.

FK Teplice: Jakub Hora prodloužil smlouvu

foto archiv

- Teplice | Jeden z klíčových hráčů teplického týmu Jakub Hora prodloužil na Stínadlech smlouvu, kterou měl původně platnou do léta 2019. Nově jeho kontrakt s FK Teplice platí až do léta 2022.

Děti mají nové multifunkční hřiště

foto archiv

- Děčín | Multifunkční hřiště za více než čtyři miliony nyní bude sloužit nejen dětem ze Základní školy Na Pěšině v Děčíně.

Strana výpisu

1 ...

 

Anketa

Souhlasíte se zavedením elektronických pokladen?

ano

58.1%

 

ne

41.9%

 

 

Anketa

Jste pro, aby se znovu proplácely i první tři dny nemocenské?

ano

68.2%

 

ne

31.8%