Aktuality - Český Metropol

Aktuality

TO JE ŠOK! Zemřel ‘krásný blázen’ zpěvák Daniel Nekonečný

- Praha I Tak tomu se říká šok! Jeden z nejexcentričtějších zpěváků českého showbyznysu Daniel Nekonečný je po smrti. Tahle zpráva dnes obletěla ČR. V jeho pražském domě jej našli bez známek života a lékař už jen konstatoval smrt.

Církevní faux pas: Špatně vypočítané Velikonoce mají být už tento víkend!

- Praha I Velikonoce jsou pro křesťany nejvýznamnějším církevním svátkem. Je ale pohyblivý, neboť vychází každý rok na jiné datum. Letos se ale stalo jedno faux pas. Církevní představitelé datum špatně vypočítali, a tak fakticky by velikonoční svátky měly být tento víkend a ne v dubnu, jak jsou podle kalendáře plánovány.

Lucie Vondráčková se musí se syny vrátit do česka, rozhodl soud!

- Montréal I Zpět do Česka se musejí vrátit synové zpěvačky Lucie Vondráčkové a jejího manžela hokejisty Tomáše Plekance. Rozhodl tak kanadský odvolací soud v návratovém řízení. Ustoupil však od toho, aby se nezletilí chlapci vraceli hned, mohou až po skončení školního roku.

SMUTNÁ ZPRÁVA: Zemřel Stanislav Zindulka

14. března 2019 - Praha I Ještě nedávno se loučil s divadlem a chtěl už hrát jen občas a těšil se na více klidu. Toho se už nedočkal. Herec Stanislav Zindulka dnes zemřel. Bylo mu 86 let. Několik týdnů jej prý trápila chřipka a ležel.

Zemřela romská pěvecká diva VĚRA BÍLÁ

- Plzeň I Měla mít sérii koncertů se zpěvákem Janem Bendigem, opět se těšila na pódia. Bohužel se toho již nedožila. Ve věku 64 let zemřela romská pěvecká diva Věra Bílá. Žila řadu let na ubytovně v Rokycanech.

Drážní inspekci došla s nepřetržitými nehodami na železnici trpělivost! Žádá dopravce o nápravu.

- Praha I To, co se v posledních týdnech děje na českých železnicích nemá obdoby. Není týdne, ba ani dne, aby se nestala nehoda, srážka vlaku či podobná záležitost. Drážní inspekci už došla trpělivost a poslala apel na vedení Českých drah i další dopravce.

Pošta přidá zaměstnancům, protřídí manažery a chystá audit budov

- Praha I V České poště nastává zemětřesení. Důvodem je téměř kritický podstav lidí roznášející zásilky i služby, na které je stále více stížnosti. Ale také zdražování či změna podávání balíků. Nyní státní podnik chystá zásadní změny.

SMUTNÁ ZPRÁVA: Velká žena v malém těle, herečka Aťka Janoušková navždy odešla!

- Praha I Legendární herečka, dabérka, která propůjčila hlas kreslené pohádkové postavičce Včelce Máje, ale i dalším, Aťka Janoušková, navždy odešla. Zemřela dnes ve svém bytě v Praze 10. Přitom ještě před několika dny točila rozhovor pro televizi a vystupovala v divadle!

Poslední potlesk pro Jiřího Pomeje: Rozloučit se přišly stovky lidí!

- Č. Budějovice I Stovky lidí se dnes přišly rozloučit do českobudějovického krematoria se zesnulým hercem, dabérem a bývalým producentem Jiřím Pomeje. Kromě rodiny, spolužáků a přátel, dorazily i známé osobnosti. Do obřadní síně se všichni lidé nevešli. Někteří tak zůstali stát venku.

Pracují u drah psychopati? Není den, aby se na železnici nestal malér!

- Brno I Doposud si všichni mysleli, že když chce někdo řídit lokomotivu, ať už osobního nebo nákladního vlaku, musí být zodpovědný, proškolený a svéprávný. Patrně ale u drah pracují psychopati? Jak si jinak vysvětlit něco, co tu snad ještě nebylo.

Šokující úmrtí: Zemřel Dylan z Beverly Hills 90210! Luke Perry

- USA I Tak tomu se říká šok! Ve věku pouhých 52 let zemřel dnes v USA Luke Perry, kterého miliony fanoušků seriálu Beverly Hills 90210! znají jako Dylana. Herec podlehl následkům mozkové mrtvice, která jej postihla minulou středu.

Strana výpisu

5 ...