Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Ministerstvo vnitra otevřelo druhý obchod se zajištěnou elektronikou

foto archiv

- Praha | Ministerstvo vnitra otevřelo v Praze Na Perštýně 9 další obchod s elektronikou zajištěnou v trestním řízení. Obchod bude fungovat především jako výdejní a expediční místo, neboť většina věcí se draží na veřejném aukčním portálu Aukro.cz.

Lávka přivítá prestižní projekt Queen&Beauty Universe

foto archiv

- Praha | Prestižní projekt Queen&Beauty Universe 2018 přivítá v sobotu 17. listopadu jeden z nejdéle fungujících podniků svého druhu v Praze - klub Lávka na Starém Městě. Výhradním partnerem finále národního kola pro Českou republiku a Slovensko je agentura Angels Vampires.

Ano, šéfová na TV Prima

foto archiv

- Praha | Od 12. listopadu poběží každé pondělí na TV Prima pořad, který opět prověří restaurace. „Štafetu“ po Zdeňku Pohlreichovi převzalo rodinné duo Pagana, Jitka Pagana a její syn Santo se svým pořadem Ano, šéfová.

Focení sexy kalendáře pro Miss Survival - finalistku České Miss 2017 Markétu Matoušovou

foto archiv

- Praha | Někdy v létě 2018 vznikla myšlenka trochu potrápit konvence a nafotit sexy kalendář s finalistkou České Miss Markétou Matoušovou.

Žofín přivítá ples Czech Top 100

foto archiv

- Praha | PLES CZECH TOP 100 nejvýznamnějších a obdivovaných firem České republiky je výjimečnou příležitostí k neformálnímu setkání zajímavých osobností i k navázání nových přátelských či obchodních kontaktů v krásném prostředí.

Program RE:START – Co se starými a nevyužívanými místy ve městech a obcích?

foto archiv

- Prostřednictvím programu RE:START a Ministerstvu pro místní rozvoj se podařilo připravit nový dotační titul, který představuje šanci na oživení či nové využití starých opouštěných míst, které nejsou města a obce schopny vyřešit vlastními silami. Kde? Na území vašich měst a obcí nejen v Ústeckém kraji. Jak? Prostřednictvím programu Podpora regenerace brownfieldů pro nepodnikatelské využití.

Z koníčku je nejlepší práce na světě

foto Petr Zapletal (Zlyart)

- Populární youtuberka, blogerka a momentálně také modelka Veronica Biasiol prezentuje svůj provokativní styl jako image, kterou její fanoušci mají rádi. Většinu svého volného času věnuje kromě jiného i vymýšlení nových projektů.

Módní návrhářka Alice Abraham otevírá obchod s květinami, čokoládou a luxusními víny

foto Metropol

- Praha | V pražské pasáži Černá růže byl v listopadu otevřen v přízemí nový obchod vyhledávané návrhářky Alice Abraham - Villa d’Este.

Můj život je setrvalý sprint

foto archiv

- Libor Bouček je úspěšný, pohotový a vtipný moderátor nejprestižnějších kulturních či sportovních událostí, dabér, bavič a v poslední době i producent. V současnosti také moderuje na rádiu Evropa 2 pořad Afterparty.

Stavby století stojí na severu Čech

foto archiv

- Ústí nad Labem | Anketa k 100. výročí vzniku samostatné republiky určená k výběru „Stavby století“ z nominovaných sto českých a slovenských staveb byla ukončena a největší radost z výsledků mají zcela jistě obyvatelé severu Čech.

Odstěhovat se chtějí nejvíce obyvatelé Šluknovska

foto archiv

- Ústecký kraj | Odstěhovat se chtějí nejvíce obyvatelé Šluknovska. Vyplývá to z analýzy, kterou zpracovává Fakulta sociálně ekonomická UJEP pro Ústecký kraj.

Strana výpisu

... 12 ...