Archiv novin - Český Metropol

Archiv novin

Severomoravský METROPOL č. 11

Ikona

10. září 2009 - Z titulní strany:
Simona Monyová: Žiju normální život. Narodila se v březnu, ve znamení Ryb, v Brně, kde žije doposud. Je naší velice úspěšnou spisovatelkou na volné noze, napsala už 24 knížek, chystá další, je bývalou manželkou, současnou manželkou, matkou tří synů a také pečovatelkou o drobné domácí zvířectvo.

Jihomoravský METROPOL č. 11

Ikona

10. září 2009 - Z titulní strany:
Simona Monyová: Volný čas? To neznám. Narodila se v březnu v Brně, kde žije doposud. Je naší velice úspěšnou spisovatelkou na volné noze, bývalou manželkou, současnou manželkou, matkou tří synů a také pečovatelkou o drobné domácí zvířectvo. Má ráda modrou barvu, Mahenovu knihovnu, Vladimíra Mišíka, krvavý steak, kopretiny a slunečné počasí. Naopak ji naštvete, když jí budete lhát, nutit ji cestovat MHD a vstávat příliš časně.

Ústecký METROPOL č. 14

Ikona

4. září 2009 - Z titulní strany:
Ivana Řápková: Exekuce přinášejí opět ovoce. Primátorka Ivana Řápková proslula svým bojem proti nepřizpůsobivým. V únoru se rozhodla k radikálnímu kroku. Na magistrát pozvala exekutora, který kasíroval pro město nezaplacené pokuty za krádeže v obchodech, za dělání nepořádku na ulicích, za prostituci či rušení sousedského soužití a za poplatky za popelnice a psy. Dala nepřizpůsobivým najevo, že končí doba, kdy se mohli cítit nepostižitelní.

Západočeský METROPOL č. 14

Ikona

2. září 2009 - Z titulní strany:
Jiří Paroubek: Svou práci dělám rád. Jiří Paroubek. Tvář politické osobnosti známá z médií, kde se vyjadřuje především k aktuálním otázkám života v naší zemi a obhajuje program sociální demokracie. Jen málokdy se ale z rozhovorů dozvíme, jaký je člověk,
jaké má radosti a starosti. Zkusme to alespoň trochu napravit…

Pražský METROPOL č. 10

Ikona

31. srpna 2009 - Z titulní strany:
První Češka na Miss Italia. Francesca Astorino(18) z Prahy reprezentovala republiku jako jediná Češka na mezinárodní soutěži Miss Italia nel Mondo, která se v létě uskutečnila v italském městě Jesolo.

Liberecký METROPOL č. 13

Ikona

31. srpna 2009 - Z titulní strany:
Jiří Paroubek: Svou práci dělám rád. Jiří Paroubek. Tvář politické osobnosti známá z médií, kde se vyjadřuje především k aktuálním otázkám života v naší zemi a obhajuje program sociální demokracie. Jen málokdy se ale z rozhovorů dozvíme, jaký je člověk, jaké má radosti a starosti. Zkusme to alespoň trochu napravit…

Jihomoravský METROPOL č. 10

Ikona

27. srpna 2009 - Z titulní strany:
Prof. MUDr. Jiří Vorlíček, CSc.: Zachytíme-li nemoc včas, většina pacientů se vyléčí. Masarykův onkologický ústav v Brně se zabývá léčbou nádorových onemocnění již od roku 1935 a patří ke špičkovým pracovištím nejen v České republice. Proto jsme pro vás vyzpovídali jeho ředitele, profesora Jiřího Vorlíčka.

Severomoravský METROPOL č. 10

Ikona

27. srpna 2009 - Z titulní strany:
Prof. MUDr. Jiří Vorlíček, CSc.: Zachytíme-li nemoc včas, většina pacientů se vyléčí. Masarykův onkologický ústav v Brně se zabývá léčbou nádorových onemocnění již od roku 1935 a patří ke špičkovým pracovištím nejen v České republice. Proto jsme pro vás vyzpovídali jeho ředitele, profesora Jiřího Vorlíčka.

Ústecký METROPOL č. 13

Ikona

20. srpna 2009 - Z titulní strany:
Petr Benda spoléhá na spolupracovníky. Petr Benda, předseda Krajské organizace ČSSD, po suverénně vyhraných krajských volbách v loňském roce radní a zastupitel Ústeckého kraje a předseda představenstva Krajské zdravotní, a.s. S manželkou, dcerou a synem žije v Teplicích. V říjnových volbách kandiduje na poslance PČR. Jaký je člověk, jaké má priority, s čím pomůže Severočechům, bude-li zvolen…

Jihomoravský METROPOL č. 9

Ikona

30. července 2009 - Z titulní strany:
Šárka Kašpárková: Bez sportu to u nás nejde. Je jednou z nejúspěšnějších českých sportovkyň, medailí má doma nepřeberně. Přesto, že je ze severu Moravy, usadila se i se svojí rodinou natrvalo v Brně. Začala zde podnikat a sportu se věnuje i po ukončení aktivní kariéry. Půjde v jejích šlépějích i její dcerka Terezka?

Západočeský METROPOL č. 13

Ikona

20. července 2009 - Z titulní strany:
Zuzaně Jandové slunce dobíjí baterky. Miss ČR Zuzana Jandová (21) stojí již od sedmnácti let, kdy pracovala v zahraničí jako modelka, nohama pevně na zemi. Fyzickou krásu považuje za pomíjivou a nejvíce si váží té duševní. Sama pomáhá prostřednictvím Nadačního fondu Bohemia dětem a studuje VŠ J. A. Komenského, obor andragogika.

Strana výpisu

... 51 ...

 

Anketa

Myslíte, že je rozumné, aby si dítě mohlo od šesti let zvolit své pohlaví, jak navrhují různé genderové organizace?

Ano

32.1%

 

Ne

26.8%

 

Je mi to jedno

21.1%

 

Nemám k tomu dost informací

20%