Archiv novin - Český Metropol

Archiv novin

Ústecký METROPOL č. 16

Ikona

1. října 2009 - Z titulní strany:
Dara Rolins si užívá roli porotkyně. Dara Rolins, vlastním jménem Darina Rolincová, je populární slovenská zpěvačka, maminka malé Laury a nyní také porotkyně v Česko-Slovenské SuperStar.

Liberecký METROPOL č. 16

Ikona

1. října 2009 - Z titulní strany:
Začínám být pokornější, říká Leoš Mareš. S moderátorskou hvězdou Česko-Slovenské SuperStar Leošem Marešem jsme se potkali v obchodě, kde si vybíral podzimní oblečení. Sršel humorem a tvrdil, že džíny velikosti 32 jsou menší než 33.

Západočeský METROPOL č. 16

Ikona

29. září 2009 - Z titulní strany:
Housličky holkám zatím nechystám. Těsně před náročným koncertem v plzeňské synagoze si houslista Pavel Šporcl dopřál neobvyklé soustředění v ledové kryokomoře, kde ho zmrazili na minus 120 stupňů Celsia. I když v kryokomoře byl prý už několikrát, před koncertem to bylo v Plzni úplně poprvé.

Pražský METROPOL č. 12

Ikona

29. září 2009 - Z titulní strany:
Nepolapitelný živel Miluška Bittnerová. Pár okamžiků před naší schůzkou prolétla Prahou větrná bouře. V ten moment jsem ještě netušila, že tahle nepříjemná hříčka přírody není poslední nezkrotný úkaz, se kterým se ten den setkám. Miluška Bittnerová dorazila na minutu přesně. V očekávání submisivní, ne příliš výrazné blondýnky, jsem si podala ruku s éterickou vílou. Pár chvil nato jsem si už ale povídala s nepolapitelným živlem, který, s nefalšovanou pokorou a vědomím, že nic není samozřejmé, přijímá s neskutečnou energií vše, co život nabízí.

Jihomoravský METROPOL č. 12

Ikona

24. září 2009 - Z titulní strany:
Aleksandar Marković: Brno má vřelé a kultivované publikum. Od sezony 2009/10 zastává třiatřicetiletý dirigent Aleksandar Marković post šéfdirigenta Filharmonie Brno, která mu tuto pozici nabídla ihned po prvním vystoupení v listopadu 2008. A posléze, 12. srpna 2009, řídí Aleksandar Marković v Brně svůj inagurační koncert, kterým zahájí MHF Špilberk 2009. My se ho zeptali:

Severomoravský METROPOL č. 12

Ikona

24. září 2009 - Z titulní strany:
Golfi stka Veronika nakoukne do pohádky. Veronika Pompeová se stala v roce 2007 1. vicemiss České republiky. Ačkoliv modeling na druhou kolej neodsunuje, je jejím hlavním cílem to, aby získala vysokoškolské vzdělání. Navíc si tato pohledná tmavovláska nedávno otestovala, jak by si vedla na poli hereckém. Více už v následujícím rozhovoru.

Ústecký METROPOL č. 15

Ikona

17. září 2009 - Z titulní strany:
Štěpán Popovič: Být o krok napřed. Dvacet let stál v čele sklářského gigantu, dnes pod názvem AGC Flat Glass Czech, a.s. se sídlem v Teplicích, Dr. Ing. Štěpán Popovič, CSc. Pod jeho vedením se věhlas a um českých sklářů rozšířil i do zahraničí – především do střední a východní Evropy.

Liberecký METROPOL č. 15

Ikona

17. září 2009 - Z titulní strany:
Michal Kraus chce peníze pro region. Investice za více než 1,5 miliardy korun pro Liberecký kraj prosadil v letech 2000 až 2006 Michal
Kraus (ČSSD). Po třech letech by se rád vrátil do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

Západočeský METROPOL č. 15

Ikona

14. září 2009 - Z titulní strany:
Nashledanou v divadle, říká Zdena Lorencová. Pro nemoc se odmlčela. A dnes? Sedím zase vedle ní v kavárně proti Plzeňskému rozhlasu po koncertě, kde rozdala na čtyřicet fotografi í a kvůli následné autogramiádě jsme museli dokonce posunout naši schůzku. Na nezájem publika si nestěžuje…

Pražský METROPOL č. 11

Ikona

14. září 2009 - Z titulní strany:
Dokonalý svět Kateřiny Pospíšilové. Herečku, modelku a vicemiss ČR 2006 Kateřinu Pospíšilovou, známou také z nejsledovanějších televizních seriálů Ordinace v Růžové zahradě (dcera doktora Mázla) nebo Ošklivka Katka (modelka Soňa), uvidí milovníci tohoto žánru už v příštím roce v novém seriálu TV Nova Dokonalý svět, z prostředí módního časopisu Grace.

Liberecký METROPOL č. 14

Ikona

14. září 2009 - Z titulní strany:
Tomáš Hasil a jeho Mohykáni. Bc. Tomáš Hasil, autor knihy Mohykáni, kandiduje do Poslanecké sněmovny PČR za ODS: „Možná je stát blázen, možná je politika nečitelná. Možná. Co však vím určitě, je, že svoboda je vzácný dar.“

Strana výpisu

... 50 ...

 

Anketa

Myslíte, že je rozumné, aby si dítě mohlo od šesti let zvolit své pohlaví, jak navrhují různé genderové organizace?

Ano

32.1%

 

Ne

26.8%

 

Je mi to jedno

21.1%

 

Nemám k tomu dost informací

20%