Bohemia - Český Metropol

Bohemia

Český METROPOL č. 5/2012

- Ať žije naše zlatá Bára! Obrovskou radost všem svým příznivcům, blízkým, ale i občanům České republiky udělala ve čtvrtek 9. srpna večer oštěpařka Bára Špotáková. Opět se usadila na pomyslném trůnu a za suverénní výkon 69,55 metrů získala druhou zlatou olympijskou medaili.

Český METROPOL č. 4/2012

- Pavel Petráček: Pomáhat lidem mě moc baví. Pavel Petráček je sympatický mladý muž a málokdo by možná předpokládal, že jeho pracovní náplní je starost o fungování sociálních služeb v Libereckém kraji.

Český METROPOL č. 3/2012

- Cesty domů Martina Krause. Mladý, sympatický herec Martin Kraus se každý týden objevuje v televizním seriálu Cesty domů. Nejde o žádného nováčka na poli uměleckém, ale o poměrně zkušeného herce, který hraje také v divadle. Metropol se zeptal na jeho cesty domů…

Český METROPOL č. 2/2012

- Lenka Kadlecová: Práce se nebojím. Jako jedna z posledních odhalila své kandidáty do krajských voleb Česká strana sociálně demokratická (ČSSD). V posledních měsících se čím dál častěji objevovalo jméno političky Lenky Kadlecové. Českolipská rodačka hovoří o sobě i o své kandidatuře na post hejtmanky Libereckého kraje.

Český METROPOL č. 1/2012

- Verona: Ztracená bloudím dál svým snem.
Krásnou a talentovanou zpěvačku Markétu Jakšlovou znají posluchači spíše jako Veronu, která účinkuje s Peterem Fiderem. V poslední době snad všechna rádia hrají jejich písničku Ztracená bloudím.

Český METROPOL č. 11/2011

- Markéta Hrubešová: Na Štědrý den připravuji dvě menu. Vánoce jsou pro Markétu Hrubešovou už od dětství nejkrásnější svátky v roce a od té doby, co má dceru Christel, je prožívá ještě intenzivněji. Stále štíhlá a krásná herečka vyzrála i na diety a s klidem si může dopřát chutné jídlo i nějaké to cukroví.

Český METROPOL č. 10/2011

- Braňo Polák: Láska se musí cítit. Zpěvák a herec Braňo Polák, který už rok hraje v úspěšném muzikálu Děti ráje, exceloval v říjnu v jedné z hlavních rolí v kontroverzním, multimediálním muzikálu Naháči.

Český METROPOL č. 9/2011

- Aneta Vignerová míří do Turecka. Aneta Vignerová, Miss ČR 2009, která 27. října oslaví 24 let, prý pomalu balí kufry a odjíždí za svým přítelem, fotbalistou Tomášem Ujfalušim do Turecka. Ještě předtím ale stihla pokřtít nové CD svému bývalému partnerovi Davidu Krausovi a povyprávět nám o svých plánech.

Český METROPOL č. 8/2011

- Příroda mě dokáže vždycky zklidnit. Muzikant, zpěvák a herec David Kraus přiznává, že je člověk mnoha extrémů a sám sebe neustále překvapuje. Na tiskové konferenci k nové desce Cukrárna se představil jako sebevědomý a vyrovnaný mladý muž, který ví, o čem hovoří.

Český METROPOL č. 7/2011

15. září 2011 - Pavel Pafko: Profesionál je bez emocí. Ve svém oboru patří profesor Pavel Pafko ke světové špičce. Proslavil se operováním bývalého prezidenta Václava Havla. Loni předal vedení chirurgické kliniky Fakultní nemocnice v Motole mladšímu kolegovi. Po sedmdesátce však stále pracuje naplno. Sešli jsme v den, kdy neměl čas se ani pořádně naobědvat.

Český METROPOL č. 6/2011

2. září 2011 - SYNER slaví dvacáté narozeniny. Největší stavební společnost v severních Čechách a současně jedna z posledních fi rem ve svém oboru s tuzemským kapitálem letos slaví svěží dvacáté narozeniny. Univerzálně zaměřená inženýrská společnost nabízí bytové komplexy, obchodní centra, sportovní areály, výrobní haly, vodohospodářské a dopravní projekty

Strana výpisu

... 13

 

Anketa

Myslíte, že je rozumné, aby si dítě mohlo od šesti let zvolit své pohlaví, jak navrhují různé genderové organizace?

Ano

29.7%

 

Ne

25.9%

 

Je mi to jedno

21.5%

 

Nemám k tomu dost informací

22.8%