Bohemia - Český Metropol

Bohemia

Český METROPOL č. 8/2013

zdroj: archiv Metropolu

- Lucie Králová: Na severní Čechy nedám dopustit. Teplickou rodačku Lucii Královou znají lidé hlavně jako držitelku titulu Miss z roku 2005. V poslední době se na veřejnosti ale objevuje přece jen méně, nejvíc času totiž věnuje svým dvěma synům.

Český METROPOL č. 7/2013

zdroj: archiv Metropolu

- Martina Zemanová: Velmi si vážím každého úspěchu. Naše noviny rády spolupracují s pozitivními lidmi ze všech oblastí života. Takovým příkladem je i modelka Martina Zemanová, která se pro letošní jaro stala tváří Metropolu.

Český METROPOL č. 5/2013

zdroj: archiv Metropolu

- Jan Čenský: Dávám přednost morálním hodnotám. Jan Čenský, který momentálně září na obrazovkách jako primář Suchý v seriálu Ordinace v růžové zahradě, se chystá prožít Velikonce na běžkách.

Český METROPOL č. 4/2013

zdroj: archiv Metropolu

- Josef Vágner: Láska je kov. Zpěváka a herce Josefa „Pepu“ Vágnera není třeba dlouho představovat. Kromě toho, že jde o syna slavného skladatele Karla Vágnera, je také interpretem hitů jako Mě sílu dáš, Dívka z pláže, Láska anebo přátelství.

Český METROPOL č. 3/2013

zdroj: archiv Metropolu

- Černobílé šaty mám ve skříni. Plesová sezóna je v plném proudu. Dana Morávková si loni splnila svůj velký sen a sychravým podzimem se přímo protančila. Spolu s dalšími umělci a sportovci se účastnila páté řady soutěže Stardance. To, co se naučila, předvede v sobotu 23. února na plese Léčebných lázní Bohdaneč.

Český METROPOL č. 2/2013

zdroj: archiv Metropolu

- Osobnosti roku Ústeckého kraje 2012. Regionální noviny METROPOL vyhlásily v listopadu společně se Skupinou ČEZ a dalšími partnery 2. ročník čtenářské ankety Osobnost roku Ústeckého kraje 2012. Do hlasování se zapojilo celkem 3 690 čtenářů, kteří rozhodli o vítězích jednotlivých kategorií.

Český METROPOL č. 1/2013

zdroj: archiv Metropolu

- Světlana Nálepková: Štěstí hledám sama v sobě. Herečka a zpěvačka Světlana Nálepková vstoupila do roku 2013 s optimismem a s přesvědčením, že štěstí musí hledat sama v sobě. Těší se nejen na zpívání a lyžování, ale i na nějakou zahraniční cestu.

Český METROPOL č. 8/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Marta Kubišová: Nejkrásnější dárek byl pudlík Ginny. Marta Kubišová tráví každou prosincovou neděli v kostelech na Adventních koncertech České televize a Vánoc si tedy užívá plnými doušky. Nejvíc se ale těší, až s dcerou oslaví Štědrý den v klidu domova.

Český METROPOL č. 7/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Taťana Makarenko: Každý člověk má pomáhat. Modelka Taťana Makarenko pochází z ukrajinské Oděsy, žije v Praze. Sympatické na ní je i to, že při své práci dokáže myslet na potřebné. Pravidelně se účastníte charitativní soutěže krásy Miss Face. O co konkrétně jde?

Český METROPOL č. 6/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Filozofi cký pětiboj Davida Svobody. Moderní pětibojař David Svoboda přivezl z olympiády v Londýně zlatou medaili. Vzbudil tím velký rozruch a celému národu udělal obrovskou radost. On sám právě skládá státnice na Vysoké škole tělovýchovy a užívá si zasloužené popularity.

Středočeský METROPOL č. 11/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Zdeněk Troška: Nechci lidi děsit, chci, aby se smáli. Zdeněk Troška je pojem. Rodák z Hoštic u Volyně, kde je doma, a do Prahy jezdí jen přespávat. Nemá rád politiku, přílišné rádoby intelektuály a neobjektivní kritiku fi lmařů, nejen svých fi lmů. Miluje život, lidi, přírodu a kromě toho, což není až tak známé, ví o historii víc, než kdejaký historik.

Strana výpisu

... 12