Bohemia - Český Metropol

Bohemia

Český METROPOL č. 8/2013

zdroj: archiv Metropolu

- Lucie Králová: Na severní Čechy nedám dopustit. Teplickou rodačku Lucii Královou znají lidé hlavně jako držitelku titulu Miss z roku 2005. V poslední době se na veřejnosti ale objevuje přece jen méně, nejvíc času totiž věnuje svým dvěma synům.

Český METROPOL č. 7/2013

zdroj: archiv Metropolu

- Martina Zemanová: Velmi si vážím každého úspěchu. Naše noviny rády spolupracují s pozitivními lidmi ze všech oblastí života. Takovým příkladem je i modelka Martina Zemanová, která se pro letošní jaro stala tváří Metropolu.

Český METROPOL č. 5/2013

zdroj: archiv Metropolu

- Jan Čenský: Dávám přednost morálním hodnotám. Jan Čenský, který momentálně září na obrazovkách jako primář Suchý v seriálu Ordinace v růžové zahradě, se chystá prožít Velikonce na běžkách.

Český METROPOL č. 4/2013

zdroj: archiv Metropolu

- Josef Vágner: Láska je kov. Zpěváka a herce Josefa „Pepu“ Vágnera není třeba dlouho představovat. Kromě toho, že jde o syna slavného skladatele Karla Vágnera, je také interpretem hitů jako Mě sílu dáš, Dívka z pláže, Láska anebo přátelství.

Český METROPOL č. 3/2013

zdroj: archiv Metropolu

- Černobílé šaty mám ve skříni. Plesová sezóna je v plném proudu. Dana Morávková si loni splnila svůj velký sen a sychravým podzimem se přímo protančila. Spolu s dalšími umělci a sportovci se účastnila páté řady soutěže Stardance. To, co se naučila, předvede v sobotu 23. února na plese Léčebných lázní Bohdaneč.

Český METROPOL č. 2/2013

zdroj: archiv Metropolu

- Osobnosti roku Ústeckého kraje 2012. Regionální noviny METROPOL vyhlásily v listopadu společně se Skupinou ČEZ a dalšími partnery 2. ročník čtenářské ankety Osobnost roku Ústeckého kraje 2012. Do hlasování se zapojilo celkem 3 690 čtenářů, kteří rozhodli o vítězích jednotlivých kategorií.

Český METROPOL č. 1/2013

zdroj: archiv Metropolu

- Světlana Nálepková: Štěstí hledám sama v sobě. Herečka a zpěvačka Světlana Nálepková vstoupila do roku 2013 s optimismem a s přesvědčením, že štěstí musí hledat sama v sobě. Těší se nejen na zpívání a lyžování, ale i na nějakou zahraniční cestu.

Český METROPOL č. 8/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Marta Kubišová: Nejkrásnější dárek byl pudlík Ginny. Marta Kubišová tráví každou prosincovou neděli v kostelech na Adventních koncertech České televize a Vánoc si tedy užívá plnými doušky. Nejvíc se ale těší, až s dcerou oslaví Štědrý den v klidu domova.

Český METROPOL č. 7/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Taťana Makarenko: Každý člověk má pomáhat. Modelka Taťana Makarenko pochází z ukrajinské Oděsy, žije v Praze. Sympatické na ní je i to, že při své práci dokáže myslet na potřebné. Pravidelně se účastníte charitativní soutěže krásy Miss Face. O co konkrétně jde?

Český METROPOL č. 6/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Filozofi cký pětiboj Davida Svobody. Moderní pětibojař David Svoboda přivezl z olympiády v Londýně zlatou medaili. Vzbudil tím velký rozruch a celému národu udělal obrovskou radost. On sám právě skládá státnice na Vysoké škole tělovýchovy a užívá si zasloužené popularity.

Středočeský METROPOL č. 11/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Zdeněk Troška: Nechci lidi děsit, chci, aby se smáli. Zdeněk Troška je pojem. Rodák z Hoštic u Volyně, kde je doma, a do Prahy jezdí jen přespávat. Nemá rád politiku, přílišné rádoby intelektuály a neobjektivní kritiku fi lmařů, nejen svých fi lmů. Miluje život, lidi, přírodu a kromě toho, což není až tak známé, ví o historii víc, než kdejaký historik.

Strana výpisu

... 12

 

Anketa

Myslíte, že je rozumné, aby si dítě mohlo od šesti let zvolit své pohlaví, jak navrhují různé genderové organizace?

Ano

29.7%

 

Ne

25.9%

 

Je mi to jedno

21.5%

 

Nemám k tomu dost informací

22.8%