Kultura - Český Metropol

Kultura

Tenhle roztomilý klip, který natočil herec Petr Batěk se svými dětmi, musíte vidět!

- Praha I Petr Batěk není jen herec, který působí v Národním divadle a v dalších dvou divadlech, ve filmech i v televizi, ale je i básník, hudebník a textař! Teď do světa pustil mimořádně roztomilý singl a k němu i klip s názvem Věřím v lásku, který natočil se svými dětmi. Sami posuďte, jak se mu to povedlo.

Film o domácím násilí podle skutečné události: Podívejte se na Film o filmu Můj příběh!

- Praha I Silný životní a hlavně pravdivý příběh, skvělé a atraktivní herecké obsazení - to je film Můj příběh, režisérský debut Libora Adama. Téma obětí domácího násilí nabízí několik variant pojetí - pro tento film jsou však samotné násilné situace spíše ilustrací, i když velmi realistické. Jde o snímek, který v kinech musíte vidět!

DJ BoBo a česká Madonna chystají pořádnou hudební párty v Praze.

- Praha I Není náhodou, že slavný hudebník, zpěvák DJ BoBo navštívil před nedávnem Prahu - odtud totiž pochází i jeho zpěvačka - Kateřina Mátlová, za hranicemi známá jako Kate Matl, která jej doprovází již pátým rokem! A tentokrát byli i s celým týmem hlavními hosty na párty jedné české nadnárodní společnosti. Využili jsme této příležitosti a zeptali se Katky na pár otázek.

Sympaťák a držitel Thálie Peter Pecha pracuje na své sólové kariéře

- Praha I Je jen málo takových v současném českém showbyznysu, kteří na sobě tvrdě pracují a hovoří za ně činy. Peter Pecha, rodilý Slovák, na kterém by to ale ani v řeči nebo psaném projevu nepoznal, je naštěstí právě takový. Držitel Ceny Thálie za Rockyho, představitel řady muzikálových rolí, nyní pracuje na své sólové kariéře.

Neskutečný Jan Přeučil: V 83 letech hodinu nesleze z jeviště!

- Praha I Herec a dabér Jan Přeučil oslaví letos v únoru úctyhodné 83. narozeniny. Přesto je schopen hrát představení, kde více jak hodinu nesleze z jeviště, na kterém je navíc celou dobu sám. Gogolovy Bláznovy zápisky poprvé hrál před 50 lety, nyní se k němu vrátil a jeho výkon je obdivuhodný!

Jiří Suchý vzpomínal na Jana Wericha také s jeho nemanželským synem

- Praha I Kdo by nerad vzpomínal na hereckou legendu Jana Wericha. Pár svých vzpomínek přidal v rámci jubilejního , již čtyřicátého pořadu "Hovory W" Jiří Suchý. Společně s jeho synem, Jiřím Werichem Petráškem a dalšími hosty v pražském Divadle Karla Hackera.

Divadlo Radka Brzobohatého rozpálilo českou premiérou muzikálové parodie 50 ODSTÍNŮ! jeviště i hlediště

Zdroj: Metropol

- Praha I Napřed kniha uchvátila čtenáře. Pak film dobyl stříbrná plátna. A teď je tu muzikál – ovšem v „odstínu“, který mnohé diváky nejspíš pořádně překvapí. Divadlo Radka Brzobohatého uvedlo v pátek a sobotu (22. a 23. 11. 2019) premiéru muzikálové parodie 50ODSTÍNŮ! a sklidilo nadšené ovace ve stoje.

Anička Slováčková: Nejdříve koncert, pak hned klip!

- Praha I Anička Slováčková už nějaký ten týden zápasí s vážnou nemocí. Nehroutí se z toho, nenaříká, ale naopak se všemu postavila čelem a pracuje. Nejprve měla vyprodaný Vánoční koncert v pražském Semaforu, kam ji přišli podpořit i její rodiče a přátele, pak se hned vrhla na natáčení nového klipu.

Muzikál Shrek se vrací: Diváci uvidí a uslyší známé tváře a hlasy!

- Praha I Jedinečná pohádková muzikálová show SHREK se vrací na českou scénu. V atraktivním obsazení a v českém podání projede tři česká a moravská města. Po Novém roce ji uvidí diváci v Brně, Pardubicích a Liberci. Chybět nebudou známé tváře a hlasy.

Miss ČR křitila kalendář na rok 2020

- Praha I Vítězky i finalistky Miss České republiky pokřtily kalendář pro následující rok. Zároveň ale proběhlo i slavnostní předání voucheru na postgraduální magisterské studium na EUROPEAN INSTITUTE. Nikola Kokyová z rukou samotného majitele institutu, Vladislava Stanka, převzala voucher a již v lednu ji čekají první přednášky.

Černocká s dcerou a vnučkou mají vánoční singl Čas Vánoc Obraz k singlu je věnován na pomoc Klokánkům!

- Praha I Petra Černocká s dcerou Bárou Vaculíkovou, která vystupuje pod uměleckým jménem Diva Baara a vnučkou Olívií Coco, /na přání uvedena jako Coco Vie/, natočily nový vánoční singl Čas Vánoc. Ústřední fotografie k singlu vznikla ze série snímků, které spolu zástupkyně tří generací rodiny nafotily s Janem Tůmou v rámci jubilea Petry Černocké.

Strana výpisu

4 ...

 

 

Další informace: