Kultura - Český Metropol

Kultura

Anička Slováčková má nový klip, podívejte se jak jí to sluší

- Praha I Anna Julie Slováčková se poté, co prošla náročnou onkologickou léčbou, vrhla zase do práce. Představila nový klip, který k písničce s názvem Co víc natočila se svou kapelou Aura. Videoklip plný optimismu a pozitivní energie si zpěvačka nadělila předčasně ke svým narozeninám!

Divadélko Radka Brzobohatého chystá premiéru Cyrana

- Praha I Divadélko Radka Brzobohatého, které má stálou scénu ve Strašnickém Divadle Solidarita, se po koronavirové pauze probouzí opět k životu. A to doslova na plné pecky. Připravuje se tu jedinečné představení Cyrano.

Miss ČR hledá krásky do letošního ročníku

- Praha I Miss České republiky odstartovala představením tří automobilů pro vítězky. Zaměří se na charitativní projekt Počítače dětem a obnovení věhlasu jablonecké bižuterie. Národní soutěž krásy se přizpůsobila aktuální situaci a přichází s online castingy, které startují v květnu.

Cukrář Josef Maršálek z televizní show: Peče, miluje a žije!

- České Budějovice I Ve svých 38 letech toho má cukrář Josef Maršálek už opravdu hodně a mnoho toho taky dokázal. Kromě toho, že se stal hvězdou televizní show Peče celá země, skvěle se prosadil nejen u nás, ale hlavně v zahraničí, kde taky část svého života. Nějakou dobu pobýval i v Buckinghamském paláci.

Zpěváka Patrika Stoupu sledovalo na 3000 diváků

- Praha I Zpěvák Patrik Stoupa vystoupil před pár dny na pražském Proseckém malém náměstíčku. Koncert to byl pravda trochu jiný, diváci, kterých bylo přes 3000, se neshromáždili pod pódiem, ale za svými monitory a telefony v pohodlí domova a sledovali online přenos Patrika a jeho kapely.

Smutné výročí: Před třemi lety odešla zpěvačka Věra Špinarová, kterou čekalo zásadní tour!

- Ostrava I Čas neuvěřitelně letí, a proto si mnozí říkají, že to snad ani není možné. Už totiž uplynuly 3 roky od chvíle, kdy odešla Věra Špinarová, zpěvačka s asi největším hlasem u nás. Nic přitom nenasvědčovalo tomu, že by měla zemřít tak brzo. Před sebou toho měla ještě hodně a moc se těšila na nové, zásadní turné, které měla odjet se svou nejbližší kamarádkou.

Bobo a Heluš z Ordinace zase spolu na divadle - tentokrát se Zounar nesvléká, ale "on je žena"

- Praha I Nejprve se na jevišti svlékal, teď je pro změnu oblečený až moc a rovnou do dámských šatů. Martin Zounar je teď tak trochu "žena". V nové komedii Osm eur na hodinu hraje travestitu a každý, kdo představení viděl, propukl ve smích. Kromě něj v příběhu hrají Martina Randová, Martin Kraus, Zbyšek Pantůček, v alternacích Daniela Šinkorová a Antonín Procházka. Ten také komedii režíroval

Ředitel Muže roku a Nej sestřičky slavil ve velkém stylu!

- Praha I Ve velkém stylu oslavil David Novotný svoje 40. narozeniny. Před zaplněným Divadlem U Hasičů mu písničkou gratulovalo na třicet šest účinkujících. Byl to zlomek těch, s kterými prezident soutěže Muž roku, ředitel soutěže Batist Nej sestřička a pořadatel koncertů v městě Náchod a okolí spolupracuje na svých akcích.

Daniela Kolářová dostala tuhle krásnou cenu! Proč ale až teď?

- Praha I Cenu Zlatý velbloud získala Daniela Kolářová. Herečka cenu festivalu humoru Komedy fest za celoživotní přínos českému humoru získala až nyní. Proč, když jde o ocenění za loňský rok? Důvody byly zdravotní a organizační.

Legendární Tom & Jerry slaví neuvěřitelné výročí! Příběhy se tajně vyráběly i u nás!

- Praha I Kámoši jak hrom, jsou Jerry a Tom, zpívá se v českém textu ústřední písničky k animované pohádky Tom & Jerry. Tato legendární a vtipná dvojice slaví neuvěřitelné 80. narozeniny. Málokdo však tuší, že se pohádková seriál svého času vyráběl v tehdejším komunistickém Československu!

Zounar s Krausem už bylo 100krát nahatí! Teď se chystají na eura!

- Praha I Už 100krát nahatí byli Martin Zounar a Martin Kraus v rámci veleúspěšného představení Dva nahatý chlapi. Za více jak rok, co se komedie od Sébastiena Thiéryho v Česku hraje, už ji viděly desítky tisíc diváků nejenom v Praze, ale po celé republice. Těmto dvěma skvělým hercům, které od sebe dělí jedna generace, zdárně sekundují kolegyně Martina Randová a Daniela Šinkorová, v alternaci s Michaelou Sejnovou Ditrichovou.

Strana výpisu

3 ...

 

 

Další informace: