Kultura - Český Metropol

Kultura

Troška začne točit novou pohádku: Hrát mu tam bude „tydýt“ Pavlásek a tenhle mladý fešák

- Praha I Další romantickou pohádku začne už za týden natáčet režisér Zdeněk Troška. V příběhu nazvaném Zakleté pírko si nadpřirozenou postavu zahraje „tydýt“, komik a herec Lukáš Pavlásek. Chybět ale nebude ani mladý, sympatický kladný hrdina, kterého ztvární student DAMU Petr Urban.

Duet Karla Gotta a jeho dcery se stal naprostým hitem!

- Praha I Co víc si může zpěvák přát, než aby se píseň, kterou zpívá, stala hitem. Gratulovat si tak může Karel Gott, který nedávno představil nový duet i klip Srdce nehasnou, který natočil se svou dcerou Charlotte. Skladba má už přes 3,5 milionu shlédnutí!

Nejprodávanější a jediný padělaný malíř současnosti Kodet zahájil sezónu a chystá dvě velké výstavy!

- Tábor I Před více jak měsícem se Kristian Kodet vrátil ze své "chalupy" na Floridě zpět do Čech a od té chvíle se ani nezastavil. Za pár týdnů ho čeká velká výstava v rámci Mezinárodního filmového festivalu ve Zlíně a pak další v Prostějově. Nyní "zahájil sezónu" ve své Galerii-Antik v Táboře, kterou vede se svou nejmladší dcerou Jacqueline.

Gottovi hacknuli instagramový účet, dal si poslední šanci!

- Praha I Karel Gott, který letos oslaví 80. narozeniny, byl v šoku. Založil si profil na sociální síti Instagram, ale po pár dnech mu jej napadli hackeři. Tak si zpěvák v pátek založil nový účet, ale prý už naposled.

Poslední rozloučení s Václavem Postráneckým bude v Národním divadle

- PRAHA I Zpráva o skonu herce a dabéra Václava Postráneckého rozesmutnila celou zemi. Velmi nemocný umělec, který přes rok bojoval s rakovinou hrtanu, zemřel v úterý pozdě večer. Naposledy se s ním rozloučit budou moct jeho příznivci, ale i kolegové a přátelé v Národním divadle v Praze.

Charitativní večer modelky Mónici Sofie má pomoct dětem z Kapverd

- Praha I Čokoládová modelka Monica Sofía pomáhá své rodné vlasti, Kapverdským ostrovům jak jen může. Skoro všechny své vydělané peníze věnuje pro potřebu svých spoluobčanů. Hlavně dětí. Nyní se rozhodla, že jim pomůže pořídit autobus, který by je vozil do školy.

Táňa Vilhelmová už je Dyková, svatbu se jim podařilo utajit!

- Praha I Herečka Táňa Vilhelmová už je Dyková. A to oficiálně! Přímo na 1. máje si řekla ano se svým partnerem, zpěvákem, hudebníkem a hercem Vojtou Dykem. Svou svatbu dokázali dokonale utajit, a až teď s tím vyšli na světlo světa.

Kate Matl čeká náročné období!

Zdroj: Metropol

- Praha I Dlouhonohá sexy zpěvačka Kate Matl poslední dobou jen září. Na druhou stranu má velmi nabitý diář a jen tak se nezastaví. Prozradila nám, že ji čeká náročné období. Vyráží totiž na dvou měsíční turné po Evropě s DJ Bobo!

Leoš Mareš odtajnil svůj nejcennější majetek. Do sejfu s ním ale nemůže!

- Praha I Na Instagramu ho sice sleduje téměř 800 tisíc lidí, díky čemuž si přijde na statisíce měsíčně, sám ale dost dobře ví, že ze svého soukromí odhaluje až příliš. I proto se Leoš Mareš rozhodl nenechat nic na náhodě a využívá služeb společnosti, která nabízí bezpečnostní sejfy. Co je ale nejcennější, co doma má?

Naprosto nadšená Beata Rajská! Tohle doporučuje všem vidět!

- Praha I Beata Rajská je většinou obklopena látkami, šaty, modelkami a modely. Nic překvapivého pro módní návrhářku. Ale když má čas, vyrazí za kulturou. Teď neskrývala nadšení, když šla na českou premiéru československého muzikálu KUBO, aneb pocta Jozefu Kronerovi. Všem doporučuje to vidět!

Soutěž Muž roku 2019 představila svoje finalisty

- Praha I Rok se s rokem sešel a je tu další ročník soutěže mužské krásy Muž roku. Letos jde o jubilejní, již 20. ročník. Dvanáctka mladých borců vzešla z tříkolového castingu a na tiskovku je přišly podpořit známé tváře.

Strana výpisu

10 ...

 

 

Další informace: