Odkazy v záhlaví webu - Český Metropol

Odkazy v záhlaví webu

Český METROPOL č. 7/2018

Prof. MUDr. Petr Suchomel, Ph. D.: Neurochirurgie je hlavně o pokoře

Prof. MUDr. Petr Suchomel, Ph.D., přednosta Neurocentra, přednosta Komplexního cerebrovaskulárního centra, primář neurochirurgie

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 6/2018

Pavlína Moskalyková: Doma jsem tam, kde je mi dobře

Pavlína Moskalyková Solo je scénáristka, producentka a režisérka. Se svým tatínkem Antonínem Moskalykem spolupracovala přes dvacet let a po jeho odchodu musela ze dne na den dokončit obrovský seriálový projekt Četnické humoresky. Filmařka dnes žije střídavě v Praze a v Los Angeles a říká, že doma je tam, kde jí je dobře. Na svou rodnou zem ale nikdy nezanevřela a Metropolu prozradila, co právě dělá a co jí v životě přináší radost. 


Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 5/2018

Morava potřebuje dálnice!

V současné době jsou ve hře především D49 a D55, které jsou součástí mezinárodní silniční sítě. Jaká je jejich historie a aktuální stav?¨


Stáhněte si noviny v PDF 

 

 

 

Český METROPOL č. 4/2018

Taťána G. Brzobohatá: Jsem čistokrevná Čechoslovenka

Před dvanácti roky získala Taťána G. Brzobohatá titul Miss ČR a poté i jako zatím jediná Češka prestižní titul Miss World pro nejkrásnější ženu světa. Je čistokrevná Čechoslovenka a je na to spojení hrdá. Před deseti roky založila nadaci Krása pomoci, která je zaměřena na pomoc seniorům, otázkám stárnutí populace a mezigeneračních vztahů.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 3/2018

Jozef Oklamčák: Soutěže krásy jsou můj život

Jozef Oklamčák podporuje myšlenky rozvoje česko-slovenské spolupráce. I proto založil úspěšnou organizaci Československý lev, která oba národy v řadě úspěšných akcí spojuje prezentací skvělých herců, zpěváků, umělců, osobností kulturního a společenského života, ale i podnikatelů, lékařů či právníků, kteří jsou ve svých profesích úspěšní. Jedním z povedených projektů je i zajištění účasti přední české modelky Anety Karasové na svě- tovém fi nále soutěže Miss Tourism v Číně. Jozef Oklamčák, který má zkušenosti z více než dvou stovek porot krásy, zasedl rovněž v porotě prestižní soutěže Miss Czech Press.


Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 2/2018

Jiří Moravec: Čtvrtstoletí na vrcholu

Jiří Moravec vystudoval SPŠ elektrotechnickou v Ústí nad Labem, kde nastoupil jako konstruktér. Práce ho ale nenaplňovala a tak se rozhodl, že se budě věnovat módě, která ho vždy zajímala. A udělal to nejlepší, co mohl.¨


Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 1/2018

Andrea Verešová: Důležité je věřit v sebe sama

Andrea Verešová, rodačka ze slovenské Žiliny, vystudovala právnickou fakultu, hovoří několika jazyky a již od 15 let se začala prosazovat ve svě- tě modelek. Maminka dvou dětí se kromě modelingu a moderování věnuje i natáčení reklam, objevila se také ve fi lmech.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 28/2017

Oldřich Bubeníček: Ústecký kraj je náš domov

 

Závěr roku bývá tradičně hektický. Plnění pracovních povinností, vedle toho řada společenských setkání, vánoční atmosféra. METROPOL se zeptal, jak prožívá toto svižné, přesto krásné období hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 27/2017

Miss Czech Press Mirka Pikolová: Chci být úspěšná v tom, co dělám

 

Miss Czech Press pro rok 2017 se v polovině listopadu stala v Klubu Lávka v Praze Mirka Pikolová. V rozhovoru pro
Metropol mimo jiné přiznala, že jedním z jejích snů je účast na módní přehlídce Victoria Secret.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 26/2017

Vladimír Feix: Člověk si má klást reálné cíle

 

Vladimír Feix je po všech stránkách obdivuhodný člověk. Ve svých pětaosmdesáti letech by už dávno mohl odpočívat a předávat bohaté životní zkušenosti a rady mladším z pohodlí domova. On se o ně ale stále dělí v pracovním procesu, na univerzitě, či v charitativních organizacích mimo fabriku. A má jich opravdu na rozdávání.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 25/2017

Dasha: Věřím hvězdáVěřím hvězdám

 

Dasha, zpěvačka s nádherným hlasem a držitelka ceny Thalie, si udělala před letošními Vánoci velkou radost a nadělila sobě i posluchačům první vlastní sólové album pod názvem Konečně!

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Strana výpisu

9 ...