Odkazy v záhlaví webu - Český Metropol

Odkazy v záhlaví webu

Český METROPOL č. 25/2017

Dasha: Věřím hvězdáVěřím hvězdám

 

Dasha, zpěvačka s nádherným hlasem a držitelka ceny Thalie, si udělala před letošními Vánoci velkou radost a nadělila sobě i posluchačům první vlastní sólové album pod názvem Konečně!

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 24/2017

Ing. Hana Aulická Jírovcová: Jsem otevřený člověk

 

Je Ústecký kraj dobré místo pro život? Co se dá ještě zlepšit? Jak to vidí představitelka střední generace, žena, manželka a matka Ing. Hana Aulická Jírovcová z Mostu.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 23/2017

Romana Žatecká: Lepší je skočit mezi vlky než na špek

 

V novinách Metropol je zvykem, že se po čase vracíme za primátory a starosty měst a obcí v krajích, abychom zprostředkovali čtenářům, co je nového. Tentokrát jsme se zastavili u Romany Žatecké, starostky města Česká Lípa.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 22/2017 - Speciál ŘSD

Ing. Jan Kroupa: Dálnice D49 je připravena k zahájení, blokují ji však ekologičtí aktivisté

 

Jaký je význam dálnice D49 pro Českou republiku?
Účelem stavby je vybudování kapacitní komunikace, která umožní převést vysoké intenzity silniční dopravy, která je v současné době vedena zástavbou Zlína, Otrokovic, Holešova a Hulína na nově navrhovanou kapacitní komunikaci D49. To se příznivě dotkne i všech dalších obcí na stávající trase silnic I/49, I/55, II/490, II/432 a dále v okresech Kroměříž a Zlín. Cílem celé stavby dálnice D49 je tedy zajištění bezpečného a kapacitního propojení sítě dálnic ČR a SR a minimalizace dopadů do životního prostředí a na krajinu.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 21/2017

Gabriela Giotto: Jsem vizionářka

 

Originální umělkyně, jejíž tvorba dýchá orientální barevností, podtrhuje senzualitu a ženskost. Na jejích speciálně vytvářených látkách dominují ženské portrétové designy a jedinečné barevné motivy a ornamenty. Zřejmě proto jí slovenští novináři nazvali slovenskou „Versace“. Má za sebou úspěšné výstavy a módní přehlídky v několika zemích světa: v libanonském Bejrútu, v Hollywoodu v USA, v rakouském Hainburgu, nedávno zastupovala Slovenskou republiku na Světové výstavě Expo 2017 v Kazachstánu a v červnu zazářila na Czech Fashion Week 2017 v Teplicích.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 20/2017

Gabriela Nekolová: Vymahatelnost práva je klíčová

 

Lidé v Ústeckém kraji si stěžují na problematické soužití s nepřizpůsobivými občany a žádají řešení. Jaké nástroje vlastně mají města a obce, když chtějí svým obyvatelům vyhovět a složitou sociální situaci řešit?

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 19/2017

Chci toho stihnouChci toho stihnout ještě hodně

 

Osmany Rodriguez Laffi ta (*1965 Havana, Kuba) je kubánský módní návrhář žijící a působící v Česku. Vystudoval uměleckou akademii San Alejandro v Havaně, pracoval také jako redaktor kubánského módního časopisu. V roce 1987 se přistěhoval do ČR a od roku 1999 začal působit coby návrhář na volné noze. Své kolekce předvádí v New Yorku, Paříži, Miami a mnoha dalších městech.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 18/2017

Zorka Hejdová: Těším se na nové příležitosti

 

Moderátorka Snídaně s Novou, Zorka Hejdová, si léto užívá, jak se patří, a podívala se s mužem dokonce na Havajské ostrovy. Od podzimu ji čeká opět role Lindy McKenna v muzikálu Rocky.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 17/2017 - Speciál ŘSD

Dálnice D11 bude dokončena během následujících sedmi let

 

Ještě během letních prázdnin by mělo dojít ke zprovoznění části dálnice D11. Platí tento termín? A o jaký konkrétní úsek se jedná?
Nově vybudovaný úsek budeme zprovozňovat dle stanoveného harmonogramu v druhé polovině srpna. Jedná se o 2,5 kilometru dlouhý úsek mezi Osičkami a Hradcem Králové. Jeho dostavbou bude dálnice D11 kompletně dokončena od
Prahy až k Hradci Králové, kde bude prozatím napojena na stávající silnici I/11.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 16/2017

Barbora Mottlová: Dělám to, co mě baví

 

Herečka, zpěvačka, moderátorka a modelka Barbora Mottlová se narodila 18. července 1986 v Praze. Na střední škole studovala obor Módní návrhářství. Poté studovala na Vyšší odborné škole herecké obor Dramatické umění a moderování, který absolvovala v červnu 2009 a vzápětí na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze úspěšně zakončila bakalářský obor Scénická a mediální studia.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 15/2017

ŘSD: Středočeská dálnice D3 je naší prioritou

 

Přípravy na středočeskou část dálnice D3 jsou v plném proudu. Jak moc důležitá je tato komunikace z hlediska české dálniční sítě?

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Strana výpisu

10 ...