Odkazy v záhlaví webu - Český Metropol

Odkazy v záhlaví webu

Český METROPOL č. 19/2018

Ministr dopravy ČR Ing. Dan Ťok: Změny legislativy jsou nezbytné

Ministr dopravy ČR Ing. Dan Ťok nastoupil do funkce v prosinci 2014. V rozhovoru potvrzuje, že jen změny legislativy a stavebního práva jsou klíčem k dostavbě základní dálniční sítě a dalších klíčových dopravních projektů. 

 

Stáhněte si noviny v PDF 

 

 

 

Český METROPOL č. 18/2018

Lea Šteflíčková: Od mala jsi jdu za svými sny

Korunka pro nejkrásnější dívku České republiky putovala v letošním roce do Ústí nad Labem. Vítězkou České Miss se na slavnostním galavečeru v Ostravě stala 20letá Lea Šteflíčková.


Stáhněte si noviny v PDF 

 

 

 

Český METROPOL č. 17/2018

Pavel Dytrt: Jsem rád středem pozornosti

Pavel Dytrt (28), herec a dabér, syn slavného otce. Kromě hraní například v Národním divadle se nyní prosadil i v prestižní soutěži Muž roku 2018 a postoupil do dvanáctičlenného fi nále. Mladíkovi, který již před lety zazářil jako dětský herec v reklamě na kečup, nevadí ani bulvár, protože je podle svých slov rád v centru pozornosti.


Stáhněte si noviny v PDF 

 

 

 

Český METROPOL č. 16/2018

Poner: naše značka jsme my dva

Sourozenecké duo Nikol a Jakub Ponerovi, kteří stojí za stále více vyhledávanou módní značkou Poner, se již výrazně prosadilo na módním výsluní a mezi odbornou veřejností je skutečným pojmem. Kreativní módní tvůrce Jakub je velký detailista, zatímco manažerka Nikol se stará o komunikaci a prezentaci firmy včetně prodeje.

 

Stáhněte si noviny v PDF 

 

 

 

 

Český METROPOL č. 15/2018

Jiřina Matoušová: Spodní prádlo je základ

Ač bývá dámské spodní prádlo většinou přikryté svrchním oděvem, o jeho důležitosti pro formování postavy i hygienu nelze pochybovat. Své o tom ví Jiřina Matoušová, uznávaná a ceněná návrhářka českého značkového luxusního prádla Werso.

 

Stáhněte si noviny v PDF 

 

 

 

Český METROPOL č. 14/2018

Angelika Kostyshynová: Snažím se být svá

Finálový galavečer prestižní soutěže TOP MODEL OF THE YEAR 2018, který hostil pětihvězdičkový Grand Hotel Bohemia Prague, ovládla Angelika Kostyshynová. Kromě modelingu, u kterého by chtěla zůstat, studuje ergoterapii a snaží se být svá.


Stáhněte si noviny v PDF 

 

 

 

Český METROPOL č. 13/2018

Martin Harich: zabodoval v Polsku

Martin Harich vydal album Mapy, hraje v muzikálu Chyť mě, jestli na to máš, nedávno vyhrál 1. místo v Rzeszów Carpathia 2018 a chystá se na Svatojakubskou pouť.

 

Stáhněte si noviny v PDF 

 

 

 

Český METROPOL č. 12/2018

Ing. Jan Kroupa: Pražský okruh je potřeba jako sůl

Tisíce aut denně, nadměrný hluk a prach provázejí na cestách řidiče, ale především obyvatele v okolí nedokončených úseků Silničního okruhu kolem Prahy. Jaká je aktuální situace kolem této stavby ve veřejném zájmu, na to se ptáme generálního ředitele ŘSD Ing. Jana Kroupy.

 


Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 10/2018

Alice Abraham: Miluji svět krásy a elegance

Módní návrhářka a designérka Alice Abraham vloni na kolonádě u Domu kultury v Teplicích roztleskala první ročník Czech Fashion Week 2017. Nejen svými krásnými modely, ale i skromností a pokorou. Metropol se proto zeptal, zda letos přijede s novou kolekcí…

 


Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 9/2018

Karolína Hlaváčková: Jsem člověk, který neumí odpočívat

Karolínu Hlaváčkovou znají diváci jako herečku pražského Branického divadla, ale rovněž jako právního zástupce v pořadu Soudkyně Barbara na TV Barrandov. Zahrála si i v seriálech na TV Prima a v České televizi, je také úspěšnou moderátorkou, cvičí sedm let jógu, studovala angličtinu a herectví v Los Angeles. Věnuje se i zpěvu, dabingu či melodramům.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 8/2018

Vladimir Gončarov: Tanec dává pocit štěstí

Do České republiky přijel s manželkou, operní pěvkyní Innou Davidenko, v roce 1998. Je to tedy plných dvacet let, co Vladimir Gončarov rozdává radost jako přední tanečník souboru baletu Severočeského divadla. 

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Strana výpisu

8 ...