Západočeský - Český Metropol

Západočeský

Západočeský METROPOL č. 18/2010

Ikona

30. října 2010 - Důležité jsou rychlé nohy. Momentálně žije v Belgii. Podle jeho slov tam ale příliš času netráví. Přes léto hodně cestuje, má spoustu závodů na silnici a po celé Evropě, kde má soustředění, například ve Španělsku a ve Švýcarsku na horách. Přes zimu, ale pokud je tam většina závodů, tam času stráví mnohem víc. Nicméně, jak říká, při závodění na počasí zas až tolik nezáleží. Důležité jsou podle něho rychlé nohy. Přiznává, že není příjemné závodit, když je pod nulou a lehce prší. To je prý nejhorší počasí, ve kterém se dá závodit.

Západočeský METROPOL č. 17/2010

Ikona

8. října 2010 - Nejsem žádný loktař, ale dokážu se prosadit. Je mladá, krásná, chytrá a před nedávnem se stala nejkrásnější dívkou Plzně. Miss 2010 Kateřina Hlaváčková je půvabná černovláska,
která ráda sportujue, studuje vysokou školu a baví ji jezdit autem.

Západočeský METROPOL č. 16/2010

Ikona

24. září 2010 - Základem je slušnost a demokratická diskuse. V politice je základem slušnost a demokratická diskuse, říká plzeňský primátor Pavel Rödl, lídr na kandidátce Občané.cz. Proč právě Občané .cz? Možnost kandidovat za Občany. cz je pro mne lákavá z několika důvodů. Láká mne pravicová orientace této mladé strany, možnost o věcech diskutovat, a hlavně kandidátka je plná skutečných osobností Plzně.

Západočeský METROPOL č. 15/2010

Ikona

11. září 2010 - Nebudu babička na plný úvazek. Začátkem osmdesátých let minulého století patřila mezi naše nejkrásnější herečky. S manželem Oldřichem Kaiserem podle mě tvořili dokonalý pár. Moc se mi líbila v komedii Adéla ještě nevečeřela. Mám ráda Naďu, protože se umí krásně a hřejivě smát.

Západočeský METROPOL č. 14/2010

Ikona

27. srpna 2010 - Nic neplánuju, prostě žiju. Herec Švandova divadla v Praze Jaroslav Šmíd se letos zapsal do podvědomí diváků především rolí v komedii Zdeňka Trošky Doktor od Jezera hrochů, kde ztvárnil doktora Dobeška. Co dělá herec „ Jerry“, jak mu kamarádi říkají, teď, proč rád jezdí do jižních Čech, jak prožil léto a co ho čeká? S tím se svěřil Metropolu.

Západočeský METROPOL č. 13/2010

Ikona

13. srpna 2010 - Jsem milovník života. Sandru Pogodovou nelze přehlédnout. Diváci ji znají především ze seriálu Velmi křehké vztahy jako sestřičku Stáňu, nebo taky ze zatím poslední Troškovy komedie Doktor od Jezera hrochů. Novodobá „ Janžurka“, jak o ni někteří kolegové a diváci mluví, je nabitá energií, má ráda humor a nezkazí žádnou legraci.

Západočeský METROPOL č. 12/2010

Ikona

9. července 2010 - V představení Sirup na jevišti s Punťou. Stálé divadelní angažmá v Plzni ukončila herečka Kateřina Hrachovcová před nějakými deseti lety. Do města, kde s divadlem začínala, přijela na první čtenou zkoušku hry Sirup. V Klubu divadla Alfa tu bude od dubna ztvárňovat roli Marty.

Západočeský METROPOL č. 11/2010

Ikona

11. června 2010 - Alan Babický je profesionál. Během vysokoškolských studií fotograf a tanečník, dalších 16 let manažer marketingu a PR, dnes podnikatel v oblasti sportu, marketingu a vzdělávání, ale také profesionální hráč a trenér golfu, člen Výboru České Profesionální golfové asociace – to všechno je Alan Babický. Golfu se věnuje šestnáct let, z toho šestým rokem profesionálně. Protože golfová hřiště i počet hráčů a obliba tohoto sportu se rok od roku zvyšuje a letošní sezóna se už rozeběhla naplno, požádali jsme jej o rozhovor pro čtenáře regionálních novin Metropol.

Západočeský METROPOL č. 10/2010

Ikona

28. května 2010 - Na Julii nikdy nezapomenu. Prvním vystoupením čerstvé absolventky Pražské konzervatoře na prknech Divadla J. K. Tyla v Plzni Kristýny Hlaváčkové byl záskok v roli Dcery ve Vnitřních hlasech. První regulérně nastudovanou rolí pak studentka politologie v Havlově odcházení. Následovala upřímná Adéla v Casonově Jitřní paní a pak titulní role v Shakespearově Romeovi a Julii.

Západočeský METROPOL č. 9/2010

Ikona

14. května 2010 - Jiří Pospíšil by rád pokračoval v reformách. Lídrem kandidátky ODS v květnových volbách do Poslanecké sněmovny PČR v Plzeňském kraji je současný poslanec,
bývalý ministr spravedlnosti JUDr. Jiří Pospíšil, děkan Právnické fakulty Západočeské univerzity. Obě pozice
– odborná i politická – spolykají hodně času.

Západočeský METROPOL č. 8/2010

Ikona

30. dubna 2010 - Věra Martinová je dáma v nejlepších letech. Vždycky je v životě něco, co zažíváte poprvé. Zpěvačku Věru Martinovou jsem dosud znala jen z rádia, televize a koncertů.
Její písnička Malý dům nad skálou mi zazvoní v uších vždycky, když někde vidím její tvář. Do vínku jí daly sudičky
krásu, hlas a hudební talent. A toho využila dostatečně. V únoru oslavila 50. narozeniny a ke kulatému jubileu si nadělila
jarní koncertní turné a natočila album Křídel se nezříkám. Turné vyvrcholí 18. května v pražském Vinohradském
divadle, kam si zpěvačka pozvala kromě diváků řadu přátel a kolegů, aby s nimi oslavila životní jubileum.

Strana výpisu

2