Zdraví - Český Metropol

Zdraví

Nemocnice v Žatci přerušila provoz dětského a novorozeneckého oddělení

foto archiv

- Žatec | Dočasné přerušení provozu lůžkového dětského a novorozeneckého oddělení od 1. května 2018 oznámila Nemocnice Žatec., o. p. s.

KZ otevřela teplické centrum pro léčbu roztroušené sklerózy

foto archiv

- Teplice | Krajská zdravotní (KZ), a. s., otevřela 30. dubna nově rekonstruované prostory Centra pro diagnostiku a léčbu demyelinizačních onemocnění při Neurologickém oddělení Krajské zdravotní, a. s. – Nemocnice Teplice.

Krajská zdravotní uspěla s žalobou u rozhodčího soudu

foto archiv

- Ústí nad Labem | Krajská zdravotní, a. s., uspěla s žalobou, jíž bránila svá práva a požadovala náhradu škody po administrátorovi veřejné zakázky za uhrazenou pokutu od Úřadu ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS).

Krajskou zdravotní navštívila velvyslankyně Norského království

foto archiv

- Ústí nad Labem | Do ústecké Masarykovy nemocnice, největší a nejvýznamnější z pěti nemocnic, které společnost Krajská zdravotní, a. s. (KZ), sdružuje, zavítala ve čtvrtek 26. dubna 2018 velvyslankyně Norského království v České republice paní Siri Ellen Sletner a její poradce pan Terje B. Englund.

Nymburská nemocnice dostala další monitory dechu

foto archiv

- Nymburk | Novorozenecké oddělení Nemocnice Nymburk s.r.o. se dočkalo dalšího daru od Nadace Křižovatka, která je dlouhodobě velkým podporovatelem nymburské nemocnice.

Lékaři jednali o péči o nedonošené děti

foto archiv

- Ústí nad Labem | Odbornou konferenci s názvem Individualizovaná péče o nedonošené děti uspořádalo Novorozenecké oddělení Krajské zdravotní, a. s. - Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem.

Masarykova nemocnice získala patchworkové deky

foto archiv

- Ústí nad Labem | Čtyřicet patchworkových dek z mezinárodní textilní výstavy Prague Patchwork Meeting získala Krajská zdravotní, a. s., na novorozenecké jednotky intenzivní péče. Ručně šité přikrývky, které zdravotníci používají jako přehoz přes inkubátory, zajistí nedonošeným miminkům pocit maminčina lůna.

V květnu pojedeme opět Do práce na kole

foto archiv

- Ústí nad Labem | Opět po roce je tu již osmý ročník celostátní soutěže Do práce na kole. Cílem celého projektu je motivovat co nejvíce lidí, aby po městě používali jakoukoli bezmotorovou formu dopravy, a tím zlepšili nejen svoji fyzickou kondici, náladu a vztah s kolegy, ale také přispěli k čistšímu ovzduší a celkově příjemnějšímu a bezpečnějšímu městu. Informovala o tom mluvčí města Romana Macová.

Děčínská nemocnice ukázala oddělení ORL a rehabilitace

foto archiv

- Děčín | Hned dva dny otevřených dveří si v minulém týdnu pro návštěvníky připravila Krajská zdravotní, a. s. – Nemocnice Děčín. Ve středu 18. dubna pozvala zájemce na rehabilitační oddělení, v pátek 20. dubna potom na otorinolaryngologické oddělení (ORL).

Klinika FertiCare Prague pomáhá díky nejmodernějším technologiím

foto archiv

- PRAHA – Na klinice reprodukční medicíny a gynekologie FertiCare Prague se sešli profesionálové z univerzitních klinik a soukromých center u nás a v zahraničí. Díky nejnovějším metodám pomáhají párům, které mají problém s početím dítěte, splnit si sen o vlastní rodině.

Krajská zdravotní pokračuje v revitalizaci Masarykovy nemocnice

foto archiv

- Ústí nad Labem | Krajská zdravotní, a. s., pokračuje v plánované revitalizaci Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. S jejími dosavadními výsledky, probíhajícími i chystanými investičními akcemi se dnes seznámili členové vedení Krajské zdravotní, a. s. - Ing. Jiří Novák, předseda představenstva, Ing. Petr Fiala, generální ředitel, a MUDr. Aleš Chodacki, náměstek pro řízení zdravotní péče, které doprovodil MUDr. Josef Liehne, ředitel zdravotní péče Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem.

Strana výpisu

8 ...

 

Nejčtenější články v rubrice
Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

30.6%

 

Ne

46.5%

 

Zlepšuje se to

22.9%