Zdraví - Český Metropol

Zdraví

Krajská zdravotní uspořádala 16. Perinatologické dny

foto archiv

- Ústí nad Labem | Gynekologicko-porodnická klinika Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem (FZS UJEP) a Krajské zdravotní, a. s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., uspořádala odbornou konferenci 16. Perinatologické dny Ústeckého kraje. Akce proběhla 21. – 22. června 2017 v hotelu Ostrov u Tisé na Ústecku.

Strážníci dostanou příspěvek na bydlení a dopravu

foto archiv

- Praha | Vedení hlavního města Prahy schválilo zavedení příspěvku na bydlení a dopravu ve výši 6 tisíc korun. Zaměstnanci pražské městské policie se tak od září tohoto roku dočkají navýšení svých mezd o 2 až 4 tisíce měsíčně.

Praha podpoří projekt pro lepší péči o zuby školáků

foto archiv

- Praha | Hlavní město Praha pod záštitou radního pro oblast zdravotnictví Radka Lacka ve spolupráci s Českou stomatologickou komorou (ČSK) podporuje aktivity vedoucí k prevenci zubního kazu, zejména u dětí.

Den s Porsche potěšil onkologické pacienty

foto KZ

- Ústí nad Labem | Pro onkologicky nemocné děti a jejich blízké uspořádala Dětská klinika Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a Krajské zdravotní, a. s. - Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., ve spolupráci s občanským sdružením Můj nový život, tradiční akci s názvem „Den s Porsche“.

V Děčíně se dospělá pohotovost od občanů vzdálí, zůstane ale zachována

foto archiv

- Děčín | Krize okolo děčínské dospělé pohotovosti byla zažehnána, pacienti ale budou na pohotovost od července více cestovat. Děčínští praktici uzavřeli s krajem dohodu, ale většina z nich bude pohotovost sloužit ve své ordinaci, podle předem daného rozpisu.

Krajská zdravotní má pneumoonkochirurgické centrum

foto archiv

- Ústí nad Labem | Statut Centra vysoce specializované pneumoonkochirurgické péče (POCH) od Ministerstva zdravotnictví České republiky získala Krajská zdravotní, a. s. – Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o. z. S předpokládanou spádovostí 1 250 000 obyvatel na jedno centrum POCH ústecké pracoviště bude jedním z osmi ustavených v České republice. Stává se tak spádovým nejen pro Ústecký kraj, ale také pro sousedící Karlovarský kraj a Liberecký kraj.

Krajská zdravotní je mezi stovkou nejstabilnějších firem v Česku

foto archiv

- Ústí nad Labem | Krajská zdravotní, a. s. patří mezi sto nejstabilnějších firem v České republice. Společnost Bisnode zveřejnila jejich přehled v rámci samostatné kategorie žebříčku CZECH TOP 100. V TOP 100 nejstabilnějších firem v ČR za rok 2018 dle CZECH Stability Rating figuruje Krajská zdravotní, a. s., jako jeden ze tří oceněných poskytovatelů zdravotní péče.

Krajská zdravotní uspořádala konferenci INTERLAB 2018

foto archiv

- Ústí nad Labem | Regionální mezioborovou odbornou konferenci pro pracovníky klinických laboratoří s názvem INTERLAB 2018 uspořádalo Oddělení klinické biochemie Krajské zdravotní, a. s. - Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem.

Nemocnice získala půl milionu na porodnici

foto archiv

- Česká Lípa | Oddělení porodnice českolipské nemocnice obdrží od města dar ve výši 500 000 korun na modernizaci pokojů. Tuto částku schválili zastupitelé města na svém posledním zasedání.

Krajská zdravotní nebude jednat o Lužické nemocnici

foto archiv

- Ústí nad Labem | Krajská zdravotní reaguje na informace, které se objevily v některých médiích po jednání krajských radních se starosty ze Šluknovského výběžku dne 6. června 2018.

Neonatologická klinika je jedenáctou klinikou Krajské zdravotní

foto archiv

- Ústí nad Labem | Krajskou zdravotní, a. s. – Masarykovu nemocnici v Ústí nad Labem a ústeckou Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně (UJEP) spojuje od 1. června 2018 již jedenáct klinik.

Strana výpisu

6 ...