Zdraví - Český Metropol

Zdraví

Krajská zdravotní hospodaří v příznivém trendu

Foto archiv

- Ústí nad Labem | Krajská zdravotní, a. s., pokračuje v příznivém trendu hospodaření. Společnosti, která pro Ústecký kraj spravuje nemocnice v Děčíně, Ústí nad Labem, Teplicích, Mostě a Chomutově, se daří v posledních letech držet pozitivní trend vývoje, který umožňuje každoroční mzdové nárůsty pro všechny zaměstnance společnosti, ale i postupnou obnovu nemocnic včetně zdravotnické techniky.

Krajská zdravotní odvolala s jednou výjimkou zákaz návštěv

Foto archiv

- Ústí nad Labem | Krajská zdravotní, a. s., odvolala ve třech nemocnicích zákaz návštěv vydaný z důvodu zvýšené nemocnosti na akutní respirační infekce v Ústeckém kraji v uplynulých týdnech.

Masarykova nemocnice: Matka narušila provozní řád

Foto archiv

- Ústí nad Labem | Krajská zdravotní a.s., kam spadá i ústecká Masarykova nemocnice, zveřejnila vyjádření k sobotnímu incidentu matky s lékařským personálem.

Krajská zdravotní se připojila ke Světovému týdnu glaukomu

Foto archiv

- Ústí nad Labem | Krajská zdravotní, a. s., se připojila ke Světovému týdnu glaukomu 2018. Akce se uskutečnily na zdravotnických pracovištích v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem a Nemocnice Děčín.

Krajskou zdravotní navštívil ministr zdravotnictví Adam Vojtěch

Foto archiv

- Ústí nad Labem | Ministr zdravotnictví České republiky Adam Vojtěch zavítal 19. března 2018 do ústecké Masarykovy nemocnice, největší a nejvýznamnější z pěti nemocnic, které společnost Krajská zdravotní, a. s. (KZ), sdružuje.

Lávku v mostecké nemocnici čeká demolice

Foto archiv

- Most | Krajská zdravotní, a. s. – Nemocnice Most upozorňuje pacienty a návštěvníky na uzavření lávky v areálu mostecké nemocnice.

Krása pomohla dětem v nemocnicích

Foto archiv

- Ústí nad Labem | Na dětská oddělení Krajské zdravotní, a. s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem zavítaly už potřinácté, ve čtvrtek 15. března 2018, přední české krásky. V letošním roce je doprovodili známí čeští modelové, aby malým pacientům všichni společně předali drobné dárky v rámci charitativního projektu „Krása pomáhá dětem“.

Krajské zdravotní jednala se zdravotnickými školami

Foto archiv

- Ústí nad Labem | Sjednocení představ o spolupráci středních zdravotnických škol a Krajské zdravotní, a. s. (KZ), vytvoření plánu spolupráce pro rok 2018 a koordinace aktivit směrem k Ústeckému kraji v oblasti podpory zdravotnických oborů na těchto školách.

Přední české modelky zavítaly do Krajské zdravotní

foto top

- Ústí nad Labem | Přední české modelky zavítaly potřinácté na dětská oddělení Krajské zdravotní, a. s., ústecké Masarykovy nemocnici v rámci charitativní módní přehlídky Krása pomáhá dětem.

ŘSD zahajuje výstavbu přeložky silnice I/21 Trstěnice - Drmoul

Foto archiv

- Drmoul/Trstěnice | Ředitelství silnic a dálnic dnes zahajuje výstavbu silnice I/21 Trstěnice – Drmoul, která je součástí souboru staveb přeložek na silnici I/21.

Krajská zdravotní se připojí ke Světovému týdnu glaukomu

Foto archiv

- Ústí nad Labem | Krajská zdravotní, a. s., se připojí ke Světovému týdnu glaukomu. Akce proběhnou na zdravotnických pracovištích v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem a Nemocnice Děčín.

Strana výpisu

10 ...