Zdraví - Český Metropol

Zdraví

Teplická nemocnice má nový komunikační systém

foto archiv

- Teplice | Nový komunikační systém instalovala Krajská zdravotní, a. s., v Nemocnici Teplice. Zařízení umožňuje spojení mezi hlavní ústřednou, pacienty, lékaři a ostatními propojenými hlavními terminály po strukturované kabeláži s využitím nejmodernější technologie umožňující zobrazení informací na displeji přístroje.

Sedmý Ústecký radiologický den se konal na Větruši

foto archiv

- Ústí nad Labem | Již sedmý ročník Ústeckého radiologického dne se uskutečnil ve středu 11. dubna 2018 v prostorách výletního zámečku Větruše.

ORL oddělení děčínské nemocnice zve na prevenci

foto archiv

- Děčín | Máte potíže s hlasem nebo delší dobu chraptíte? Nechte si preventivně vyšetřit hlasivky!

Revitalizace Nemocnice Most pokračuje

foto archiv

- Most | Krajská zdravotní, a. s., pokračuje v revitalizaci areálu Nemocnice Most s níž začala s příchodem nového představenstva společnosti v roce 2014. Zásadní investiční akcí, kterou společnost realizovala v letech 2014 - 2015, byla Rekonstrukce pavilónů KZ, a. s., Nemocnice Most, o. z., včetně optimalizace vnitřních prostor.

Výbor pro zdravotnictví ústeckých zastupitelů jednal v Mostě

foto archiv

- Most | Ve druhé největší nemocnici Krajské zdravotní, a. s., v Nemocnici Most jednal v rámci svého výjezdního zasedání Výbor pro zdravotnictví Zastupitelstva Ústeckého kraje. Jednání byli přítomni za Krajskou zdravotní, a. s., generální ředitel Ing. Petr Fiala, náměstek pro řízení lidských zdrojů Ing. Vojtěch Krump, ředitel zdravotní péče Nemocnice Most MUDr. Petr Najman a hlavní sestra Nemocnice Most Mgr. Šárka Gregušová.

Krajská zdravotní uspořádala Emergency 2018

foto archiv

- Ústí nad Labem | Poprvé na akademické půdě kampusu Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem uspořádalo Oddělení Emergency Krajské zdravotní, a. s. - Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem celostátní konferenci "Emergency 2018", a to jako akci s dvoudenním programem.

Hotel Prince de Ligne zve na Retro týden

Foto archiv

- Od pondělí do neděle 9. - 15. dubna připravil Hotel Prince de Ligne na Zámeckém náměstí v Teplicích Retro týden s vybranými pokrmy a nápoji.

Hejtman Oldřich Bubeníček ocenil Krajskou zdravotní

Foto archiv

- Ústí nad Labem | Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček ocenil výsledky hospodaření Krajské zdravotní, a. s. Rada Ústeckého kraje dne 4. dubna rozhodla jako jediný akcionář v působnosti valné hromady společnosti Krajská zdravotní, a. s., o roční účetní závěrce za rok 2017.

V Krajské zdravotní přednášel nefrolog Ondřej Viklický

Foto archiv

- Ústí nad Labem | Další z řady přednášek cyklu Osobnosti české medicíny připravil Vzdělávací institut Krajské zdravotní, a. s., a Klinika anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a Krajské zdravotní, a. s. - Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem.

Neurologové, lékárníci a další zdravotníci se sešli v Teplicích

Foto archiv

- Teplice | Neurologické oddělení Krajské zdravotní, a. s. – Nemocnice Teplice společně s Centrem pro diagnostiku a léčbu demyelinizačních onemocnění v Teplicích uspořádalo v uplynulém měsíci v přednáškových prostorách teplické nemocnice konferenci na téma mezioborová spolupráce a péče o nemocné s roztroušenou sklerózou (RS) v komplexním rozsahu.

Revitalizací teplické nemocnice pokračuje

Foto archiv

- Teplice | Generální ředitel Krajské zdravotní, a. s., Ing. Petr Fiala prezentoval v Teplicích nedávno dokončené, probíhající a připravované stavební zakázky v teplické nemocnici členům představenstva a managementu Krajské zdravotní, a. s., kteří se o postupu některých investičních akcí poté přesvědčili při jejich prohlídce.

Strana výpisu

9 ...

 

Nejčtenější články v rubrice
Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

31.1%

 

Ne

44.3%

 

Zlepšuje se to

24.6%