Kultura - Český Metropol

Kultura

V pražské Hybernii odehrají v premiéře unikátní muzikál KUBO, pocta Jozefu Kronerovi

- Praha I Vítěz slovenského Talentu Peter Brajerčík, slovenský herec, který se proslavil v Česku rolemi záporáků Ján Jackuliak, herec a zpěvák Robert Urban a dalších více jak 20 herců, tanečníků, zpěváků se v pondělí večer sejdou v pražské Hybernii, aby zde divákům představili unikátní Česko Slovenský muzikál KUBO, pocta Jozefu Kronerovi.

Švormová, Rous i Petrášková se sešli ve studiu a recitovali básně!

- Ústí nad Labem I Česká Angelika, tedy Libuše Švormová se zamilovala do básniček. Řadu let se kromě herectví věnuje i práci za mikrofonem, jak v dabingu, tak v rozhlasu, ale nově i načítáním audioknih. Teď byla přizvána do natočení audioverze nové básnicné sbírky svého hereckého kolegy Petra Baťka.

Zemřel herec Jaroslav Kepka, strýc Honzíka z Arabely

- Praha I Ve věku 83 let zemřel ve středu herec a dabér Jaroslav Kepka. Oznámil to jeho synovec, herec a prezident Herecké asociace Ondřej Kepka. Jeho otec a zesnulý umělec, byli bratři. Z filmu si diváci Jaroslava Kepku pamatují třeba jako Rumplcimprcampra ze stejnojmenné pohádky

Výměna manželek na Nově končí, začíná jiná reality show!

- Praha I Nova minulou středu odvysílala poslední díl reality show Výměna manželek. Jedenáctou řadou cyklus sondy do domácností Čechů prozatim končí. V dalším týdnu televize nasazuje jiný druh pořadu.

Do seriálu Krejzovi nastupuje nová tvář!

- Praha I Seriál Krejzovi na TV Prima má řadu svých fanoušků. Nyní se diváci dočkají nové postavy. Novou posilou se stane Klára Cibulková, která si zahraje ředitelku krajské veterinární správy, a bude tak nadřízenou seriálového veterináře Jana Šťastného.

Top Model of the Year startuje a zná už své finalistky!

- Praha I Další roční soutěže krásy Top Model of the Year startuje. Už 26. dubna se v pražském Hotelu Bohemia v centru města uskuteční finálový večer. V tomto týdnu se v hotelu Le Palais uskutečnil casting, z něhož vyšlo 12 dívek - deset soutěžících a dvě náhradnice.

Herci a moderátorovi Petru Baťkovi rostou zdární nástupci

- Plzeň I Petr Batěk není jen herec, který účinkuje v Národním divadle, divadle v Chebu nebo Kladně. Je i moderátorem, který poměrně často provází různými společenskými akcemi a událostmi. A jak se zdá, vyrůstají mu už zdární nástupci. Jeho vlastní děti!

Monika Absolonová řekla dost!

- Praha I Ani za velké peníze už nechce Monika Absolonová pokračovat. Zpěvačka odmítla moderování další řady pořadu Mladší o 10 let na Nově, protože se tam změnily podmínky a tým. A kvůli mateřským povinnostem nepřijala ani roli v novém muzikálu Čarodějka.

Petr Nárožný slavil narozeniny! Jeho syn mu se svým partnerem veřejně popřáli

- Praha I Jeden z našich nejoblíbenějších herců Petr Nárožný o víkendu slavil. K úctyhodným 81. narozeninám mu jeho syn Petr Nárožný ml. popřál veřejně. A nebyl v tom sám. Potvrdil tak, že spekulace o jejich údajně špatných vztazích byly jen lží a výmyslem bulváru.

Kristian Kodet je zpět v Česku! Čekají ho dvě velké výstavy

- Praha / Tábor I Kristian Kodet je zpět v Česku. Nedávno se vrátil ze svého pětiměsíčního pobytu na Floridě, kde už několikátým rokem s rodinou tráví českou zimu. Teď je plný energie a začíná naplno pracovat, protože ho čekají dvě velké výstavy.

Jedna z nejstarších českých hereček Zdenka Procházková má Rozhlasovou Thálii!

- Olomouc I Zdenka Procházková, která je jednou z nejstarších českých hereček, získala Rozhlasovou Thálii za herecký výkon v rozhlasové hře. Stalo se tak během závěrečného večera festivalu Prix Bohemia radio v prostorách Olomouckého arcibiskupství z rukou prezidenta Herecké asociace Ondřeje Kepky.

Strana výpisu

9 ...

 

 

Další informace: