Kultura - Český Metropol

Kultura

Jak Helena Vodnráčková odstartuje svoje léto? Čtěte!

- Valašské Meziříčí I Helena Vondráčková zahájí letošní léto ve Valašském Meziříčí. Ne snad, že by se ubytovala v hotelu a jezdila po okolí, ale opět to bude pracovně. V rámci právě probíhajícího turné Helena Dlouhá noc Live se do amfiteátru vrací legenda české pop music. Její koncert tam bude v neděli 30. června od 19 hodin.

Nej sestřička roku letos po 11. Přišel ministr, televizní kráska i zpěvák z rodiny slavného hitmakera!

- Praha I Letos už po 11. se bude rozhodovat o Nej sestřičku roku. V Náchodě se 5. října uskuteční slavnostní galavečer, který budou moderovat televizní kráska Sandra Parmová a její kolega Karel Voříšek. Letošních 12 finalistech včetně účinkujících představil ředitel soutěže David Novotný.

Návrhářka Liliana Augustinová: Móda není o věku, ale o pocitu

- Teplice I Móda obecně, nejen plavky, není o věku, ale o vnitřním pocitu každé z nás, říká módní návrhářka a majitelka značky Fashion Island Liliana Augustinová, která se prezentovala na letošním velmi úspěšném Czech Fashion Week v Teplicích.

Hana Hegerová v tom konečně udělala jasno: Bude na koncertě ke svým 88. narozeninám?

- Praha I V pražském Fóru Karlín se 20. října uskuteční narozeninový koncert - Pocta Haně Hegerové u příležitosti jejích 88. narozenin. Doposud mnozí, včetně umělců i médií spekulovali, zda se objeví na pódiu či nikoli. Sama zpěvačka, která před lety sama ukončila kariéru, v tom nyní konečně udělala jasno!

Jaroslav Svěcený má napilno! Už je zase fit a celé léto se nezastaví!

- Praha I Houslový virtuóz Jaroslav Svěcený si koncem minulého a začátkem tohoto roku prošel jakýmsi ´soukromým peklem´. Po osobní i zdravotní stránce mu nebylo rozhodně do zpěvu, lépe řečeno do hraní. Uplynulo pár měsíců a hudebník je nejenom fit, ale má spoustu energie a zdá se, že celé léto a v podstatě až do konce roku se nezastaví. Což ho prý velmi těší.

Princess v Brně: Už ve středu Myslivcová vybere další finalistky

- Brno I Další skvělá akce v rámci letošního Miss Princess se chystá už tuto středu 12. června v hotelu Slavia v Brně. Po první castingu v Praze si i tentokrát porota v čele s Dominikou Myslivcovou vybere další finalistky, které se představí před televizními kamerami na velkém galavečeru v divadle Broadway.

Svátek módy v Teplicích si užili návrháři i modelky! Nechyběla ani Eliška Bučková ve svatebním

- Teplice I Už potřetí se v lázeňském městě Teplice uskutečnil svátek módy Czech Fashion Week. Užili si ho jak diváci, pozvaní hosté, tak i módní návrhář, ale i modelky. Přestože byly celý den na nohou, o akci hovoří jako o velkém zážitku a setkání se skvělými lidmi.

Festival humoru Komedy fest byl plný velkých jmen, vše zakončila DJ show Leoše Mareše

- Plzeň I Už 6. ročník festivalu humoru Komedy fest v Plzni se nesl i letos ve znamení skvělých představení i velkých jmen českého showbyznysu, ale také ocenění za přínos českému humoru. V rámci nedělního Open Air v amfiteátru OC Plaza vše pak zakončila DJ Show Leoše Mareše.

Velký úspěch mladé zpěvačky: Ewa Farna si ji vybrala jako svou předskokanku!

- Praha I Mladá, teprve 17letá zpěvačka Nelly slaví čím dál větší úspěchy! Zatím je známá spíše z muzikálů Kvítek mandragory, Kocour v botách nebo filmů Špunti na vodě a Strašidla. Teď se ale začíná prosazovat i jako sólová zpěvačka. Se svou kapelou nedávno jela tour s Michalem Hrůzou, a jen co si na chvilku odskočila na dovolenou, má za sebou další koncerty a Ewa Farna ji dokonce dala zajímavou nabídku.

Janek Ledecký a Ivan Hlas spolu, dokonce i v Rudolfinu!

- Praha I Janek Ledecký a Ivan Hlas spolu. Kdo by si myslel, že tito dva interpreti k sobě neladí, plete se. Letos na podzim se spolu objeví v několika českých městech a v Praze spolu vystoupí dokonce i ve slavném Rudolfinu! Už teď je možné si zajistit vstupenky.

Americký pianista oslnil jihočeské publikum

- České Budějovice I Z Irska přijel na jih Čech, konkrétně do Českých Budějovic, světoznámý klavírista David Syme. V divadelním sále Domu kultury Metropol vystoupil v rámci benefičního koncertu pro Nadaci Milana Nového Caps 66. Svým famózním výkonem doslova zdvihl publikum ze židle.

Strana výpisu

6 ...

 

 

Další informace:

 

 

 

Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

31.6%

 

Ne

42.7%

 

Zlepšuje se to

25.6%