Archiv novin - Český Metropol

Archiv novin

Metropol 2008 č. 3

Ikona

4. února 2008 - Přiznám se, že domlouvat si rozhovor s jedním z nejpopulárnějších českých rockerů bylo mnohem snazší, než jsem původně předpokládala. „Žádný problém. Klidně přijeďte. Zkouším každý den dopoledne U Hybernů Tři mušketýry a večer od šesti na Broadwayi Angeliku.“

MS_2009

Ikona

22. ledna 2008 - Mistrovství světa je pro nás velká šance nejen ukázat, že umíme úspěšně podobnou akci realizovat,
ale také získat pro lyžařský sport nové nadšence. Byla bych ráda, kdyby mistrovstvím světa žil nejen
Liberec, ale celá Česká republika. Máme důvod být na něj hrdí a naše hrdost by měla být vidět.

Metropol 2008 č. 2

Ikona

17. ledna 2008 - Protože Londýn jsem si zamilovala. Začala jsem tam občas létat kvůli focení a teď jsem se tam naučila ve volném čase relaxovat. Mezi Londýňany jsem si našla přátele, ale ne v české komunitě, Angličany. A ráda se tam vracím kvůli nim. Londýn je nádherný a Oxford nepopsatelný.

Metropol 2007 č. 1

Ikona

20. listopadu 2007 - Nová, v pořadí již třetí deska, s názvem Strip Twist Ivy Fruhlingové má za sebou křest a je právě v prodeji. Natočena byla ve Francii, kde má Iva druhý domov. Jednu píseň s názvem La Chanson de Pierre si společně s Ivou zazpíval známý herec Pierre Richard. Se zpěvačkou Ivou Fruhlingovou, která se narodila a dětství prožila v Litvínově, jsme v den křtu nové desky telefonovali. Nejprve jsme jí blahopřáli a poté nám odpověděla na několik otázek. Jaký je rozdíl mezi Vaší prvotinou a třetí deskou? Deska je veselejší a rytmičtější, než moje prvotina s názvem Litvínov. Je to především zásluha producenta, kterým byl Jerome Degey.

Strana výpisu

... 60

 

Nejčtenější články v rubrice
Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

34.3%

 

Ne

37.6%

 

Zlepšuje se to

28.1%