Brněnský - Český Metropol

Brněnský

Jihomoravský METROPOL č. 13

Ikona

12. října 2009 - Z titulní strany:
Šárka Vojtková: Role Irénky Fojtíkové mě trošku potrápila. Když se vysloví název fi lmu Dědictví aneb Kurvahošigutentag, není určitě nikdo, kdo by si nevybavil slečnu, která zde okouzlila hlavního hrdinu Bohuša, alias Bolka Polívku a doháněla k zuřivosti jeho partnerku Vlastu, v podání tehdy ještě Dagmar Veškrnové. Kypré krasavici říkali Irénka a role jí výrazně zasáhla do života. A my jsme ji proto vyzpovídali.

Jihomoravský METROPOL č. 12

Ikona

24. září 2009 - Z titulní strany:
Aleksandar Marković: Brno má vřelé a kultivované publikum. Od sezony 2009/10 zastává třiatřicetiletý dirigent Aleksandar Marković post šéfdirigenta Filharmonie Brno, která mu tuto pozici nabídla ihned po prvním vystoupení v listopadu 2008. A posléze, 12. srpna 2009, řídí Aleksandar Marković v Brně svůj inagurační koncert, kterým zahájí MHF Špilberk 2009. My se ho zeptali:

Jihomoravský METROPOL č. 11

Ikona

10. září 2009 - Z titulní strany:
Simona Monyová: Volný čas? To neznám. Narodila se v březnu v Brně, kde žije doposud. Je naší velice úspěšnou spisovatelkou na volné noze, bývalou manželkou, současnou manželkou, matkou tří synů a také pečovatelkou o drobné domácí zvířectvo. Má ráda modrou barvu, Mahenovu knihovnu, Vladimíra Mišíka, krvavý steak, kopretiny a slunečné počasí. Naopak ji naštvete, když jí budete lhát, nutit ji cestovat MHD a vstávat příliš časně.

Jihomoravský METROPOL č. 10

Ikona

27. srpna 2009 - Z titulní strany:
Prof. MUDr. Jiří Vorlíček, CSc.: Zachytíme-li nemoc včas, většina pacientů se vyléčí. Masarykův onkologický ústav v Brně se zabývá léčbou nádorových onemocnění již od roku 1935 a patří ke špičkovým pracovištím nejen v České republice. Proto jsme pro vás vyzpovídali jeho ředitele, profesora Jiřího Vorlíčka.

Jihomoravský METROPOL č. 9

Ikona

30. července 2009 - Z titulní strany:
Šárka Kašpárková: Bez sportu to u nás nejde. Je jednou z nejúspěšnějších českých sportovkyň, medailí má doma nepřeberně. Přesto, že je ze severu Moravy, usadila se i se svojí rodinou natrvalo v Brně. Začala zde podnikat a sportu se věnuje i po ukončení aktivní kariéry. Půjde v jejích šlépějích i její dcerka Terezka?

Jihomoravský METROPOL č. 8

Ikona

25. června 2009 - Z titulní strany:
Beáta Bočková: Nerada plánuji dopředu. Beáta Bočková, finalistka České Miss a vítězka Miss Brno, je 23 letá, 173 cm vysoká atraktivní slečna. Pochází z Nového Jičína a momentálně studuje v Brně obor finanční podnikání na Masarykově univerzitě. Ráda čte, cestuje a sportuje.

Jihomoravský METROPOL č. 7

Ikona

9. června 2009 - Z titulní strany:
Doc. MUDr. Jan Válka: Žádný skalpel nezachrání narušený vztah. Doc. MUDr. Jan Válka, mezinárodně uznávaný specialista v oboru korektivních operací nosu, je jedním ze zakladatelů cévní mikrochirurgie v Československu.

Jihomoravský METROPOL č. 6

Ikona

22. května 2009 - Z titulní strany:
Zpěvačka Hana Robinson se narodila v brněnské, spíše sportovní, než hudební rodině. Sama kdysi závodně lyžovala. Po gymnáziu odešla za svým bratrem do USA, kde vystudovala proslulou hudební školu Berklee College of Music v Bostonu.

Jihomoravský Metropol 2009 č. 4

Ikona

23. dubna 2009 - Nadešla doba, kdy v úvahách o novém zaměstnání poměřujeme nejen plat, různé benefi ty či vzdálenost od bydliště, ale také stabilitu zaměstnavatele na trhu práce. Obavy o stálost pracovního místa mohou být frustrující, a proto je pochopitelné, že vzrůstá zájem o ta, kterých se nestabilita prakticky netýká. Taková místa nabízí také Armáda České republiky.

Jihomoravský Metropol 2009 č. 3

Doprovodný obrázek

27. března 2009 - Petr Štěpán si v seriálu Ošklivka Katka zahrál zápornou postavu spolumajitele oděvní firmy, kterému není žádná špinavost cizí...

Jihomoravský Metropol 2009 č. 2

Ikona

3. března 2009 - Pavla Ptáčková Vitázková působí jako „ta holka odvedle“. Například v roli Kláry v seriálu Redakce. Sama by prý ale raději byla veterinářkou. Moravskému Metropolu se svěřila, že za chvíli bude mít doma hotovou zoologickou zahradu. A prozradila na sebe i víc...

Strana výpisu

3