Herečka Megan Fox se stane novou tváří značky Armani - Film - Český Metropol

Film

Herečka Megan Fox se stane novou tváří značky Armani

Ikona

10. srpna 2009, 09.50 | LOS ANGELES | Americká herečka a modelka Megan Foxová se stane novou tváří módní značky Armani a reklamní kampaně na spodní prádlo Emporio Armani nahradí zpěvačku Victorii Beckhamovou. Informaci zveřejnil v pondělí server Aceshowbiz.com.

 

Zpěvačka Victoria Beckhamová by se měla stát porotkyní deváté řady hudební soutěže American Idol, a proto nebude moci dále pracovat pro italskou módní společnost Armani. "Megan je pro Armaniho perfektní. Patří mezi nejžhavější ženy světa a určitě bude mít její kampaň velký úspěch," řekl zástupce společnosti Armani.

Bývalá členka dívčí skupiny Spice Girls Victoria Beckham byla společně se svým manželem a fotbalistou Davidem Beckhamem tváří Armaniho od roku 2008. Naposledy nafotili kampaň na spodní prádlo na sezónu podzim/zima 2009.

Třiadvacetiletá Megan Foxová před filmovými kamerami debutovala v roce 2001, kdy si zahrála v rodinné komedii Sestry na Bahamách. O rok později získala roli v seriálu Ocean Ave a objevila se ve snímcích Co na tobě miluju, Hope & Faith, Zpověď královny střední školy či seriálu Dva a půl chlapa s Charlie Sheenem v titulní roli.

Zlom v kariéře přišel až v roce 2007, kdy získala nabídku na účinkování ve filmovém projektu Transformers režiséra Michaela Baye.

Megan Foxová se také věnuje modelingu. V současné době patří mezi nejžádanější modelky a umístila se dokonce v roce 2006 na 68. místě v anketě 100 Sexy žen světa.

Tématické zařazení:

 » Film